IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM и 6C4P- привилегировани) (архив до 12.05.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
    Както казваше един колега наоколо - пак ще потекат червените пари от Виена
    то каквото имаше във виена много отдавна се върна тук

    връщането на червените кинти започна при приватизация при костов и завърши през 2008 при серГЕЙ ..................... цели 10 години се връщаха и свършиха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
      през последните 24 години съм ходил да гласувам точно 2 пъти .................... през 1990 година и през 2009 през юни на изборите за евродепутати гласувах за кунева/пръмова/ барозува за да мога да я пратя да е по-близко до барозу ................... ама тя се отказа и пак тук се върна .................... не можах да се отърва поне от нея
      Еми Х-икс брато, случва се, кво да го правиш. Ти гледай акцията, пък да става квото ще.
      Custodite sortem vestram

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
        как си мислиш??? ...................... дали само това си спомням

        кое доведе до софикс 2000???

        - парите които с голямата лопата раздаваха банките
        - милиардите от еврофондовете които налапаха кръговете около властимащите
        - очакването на тълпата, че едва ли не задължително ще се изравнят стандартите в БГ и западна европа във всяко едно отношение с оглед приемането ни в ЕС -> дори и в заплащането

        кое сега е налице за да се очаква отново софикс 2000?
        Плюс едно , браво!
        Като допълнение ще кажа, че сега сме зле, точно заради точка 1 от коментара на 2012 - просто хората си искат парите обратно и то с лихвите!
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
          Аз съм аполитичен. Искам само борсата да върви, нищо друго не ме интересува.
          през последните 24 години съм ходил да гласувам точно 2 пъти .................... през 1990 година и през 2009 през юни на изборите за евродепутати гласувах за кунева/пръмова/ барозува за да мога да я пратя да е по-близко до барозу ................... ама тя се отказа и пак тук се върна .................... не можах да се отърва поне от нея

          Коментар


          • Пак ще има нова джипка и почивка на бора бора.
            Custodite sortem vestram

            Коментар


            • Както казваше един колега наоколо - пак ще потекат червените пари от Виена
              Custodite sortem vestram

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Ти си спомняш само движението надолу от 2007. Някой си спомняме и движението нагоре годините преди това
                как си мислиш??? ...................... дали само това си спомням

                кое доведе до софикс 2000???

                - парите които с голямата лопата раздаваха банките
                - милиардите от еврофондовете които налапаха кръговете около властимащите
                - очакването на тълпата, че едва ли не задължително ще се изравнят стандартите в БГ и западна европа във всяко едно отношение с оглед приемането ни в ЕС -> дори и в заплащането

                кое сега е налице за да се очаква отново софикс 2000?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                  po-skoro si припомни софикс 258 ..................... спрени еврофондове, пресушен годишен бюджет още в средата на 2008 година, рекет, отвличания, заменки, защита на руски интереси и т.н.
                  Ти си спомняш само движението надолу от 2007. Някой си спомняме и движението нагоре годините преди това

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                    po-skoro si припомни софикс 258 ..................... спрени еврофондове, пресушен годишен бюджет още в средата на 2008 година, рекет, отвличания, заменки, защита на руски интереси и т.н.
                    Аз съм аполитичен. Искам само борсата да върви, нищо друго не ме интересува.
                    Custodite sortem vestram

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                      Защо не - аз още си спомням Софикс 2007-а
                      po-skoro si припомни софикс 258 ..................... спрени еврофондове, пресушен годишен бюджет още в средата на 2008 година, рекет, отвличания, заменки, защита на руски интереси и т.н.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                        Защо не - аз още си спомням Софикс 2007-а
                        Абе да не се окаже, че ще сме в другата крайност

                        Просто комбинацията десно центристи ужким Пръмова, турци и леви в едно и това да доведе до прогрес, силно ми мяза на регрес - лично мое убеждение. Важното да има нещо добро на власт и да даде приватизация на БФБ
                        Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                          по-скоро на власт ще се завърнат БСП + ДПС + НДСВ (разбирай кунева/пръмова/барозова)
                          Защо не - аз още си спомням Софикс 2007-а
                          Custodite sortem vestram

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                            Аз чакам ББ+Кунева така че нов ама с много стариииии
                            по-скоро на власт ще се завърнат БСП + ДПС + НДСВ (разбирай кунева/пръмова/барозува) ::

                            Коментар


                            • Стари, ама лачени!
                              Custodite sortem vestram

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

                                Седмица-две преди оставката ми направи впечатление, че в редица медии, било ефирни или онлайн си отвързаха езика. Случайност няма, отдадох го на изпускане на пара. Е, продължиха с изпускането й с оставката, но нали се сещате, че не е ей така бадева. Да не се окаже нов бардака, ама със стари ...
                                Аз чакам ББ+Кунева така че нов ама с много стариииии
                                Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                                Коментар

                                Working...
                                X