IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM и 6C4P- привилегировани) (архив до 12.05.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
    Съгласен с теб, реших тогава да седна и се насладя как ще изкарат протестите да видим манипулации от висш пилотаж, по едно време почнах се чудя БТВ ли гледах или какво?! Видимо си личи, че са сменили платната, много по рано от оставките. Това доста говори, но ако това е сигнал то ни чака БКП-то, който ич не е за радване!

    Седмица-две преди оставката ми направи впечатление, че в редица медии, било ефирни или онлайн си отвързаха езика. Случайност няма, отдадох го на изпускане на пара. Е, продължиха с изпускането й с оставката, но нали се сещате, че не е ей така бадева. Да не се окаже нов бардака, ама със стари ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      БТВ се връща към корените си от БКП или по точно ДС. За момента им е изгодно да подклажадат огъня под Бойко, скоро ще почнат яко да манипулират в полза на някой друг неприятник.
      Съгласен с теб, реших тогава да седна и се насладя как ще изкарат протестите да видим манипулации от висш пилотаж, по едно време почнах се чудя БТВ ли гледах или какво?! Видимо си личи, че са сменили платната, много по рано от оставките. Това доста говори, но ако това е сигнал то ни чака БКП-то, който ич не е за радване!
      Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
        Съгласен това го видях точно в БТВ няколко ден преди да подаде оставка ББ, говоря за смяна на модела/парадигмата!
        БТВ се връща към корените си от БКП или по точно ДС. За момента им е изгодно да подклажадат огъня под Бойко, скоро ще почнат яко да манипулират в полза на някой друг неприятник.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ghettoff
          БтВ излъчи репортаж за Пламен Горанов. Също дълго цензурираното видео бе излъчено. Мисля, че има смяна на парадигмата.
          Съгласен това го видях точно в БТВ няколко ден преди да подаде оставка ББ, говоря за смяна на модела/парадигмата!
          Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
            Нито една телевизия не излъчи тези кадри и не направи репортаж за българския Ян Палах.
            Причината е, че сегашната пропагандна машина на колонизирата България няма никакво основание да споменава Палах в контекста на сегашната ситуация!

            Много по-близко би било сравнението с Мохамед Бозизи, който се самозапали на 17.12.2010 г в Тунис и даде началото на арабската пролет.



            Но, някак си много конфузен ще бъде такъв един паралел за сегашната власт, защото много повече е общото между българската и тунизийската икономическа ситуация отколкото сегашната българска и чешката отпреди 50 години!

            Шефът по политическата част в БНТ-то е наистина голям некадърник!
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
              Групата съсипа региона. Превърна го в място със затихващи функции. След още 10 години ще заприличаме на северозападнала България. Сравни Бургас и Варна и си направи изводите. Сравни Милано и Неапол и пак си направи изводите. Аман от агитки.
              Ти нешо май забрави че правитеството инвестираше усилено по линията София, Пловдив Бургас. Какво има се сравняваме като парите отиват на други места.
              Смешни доводи, но карай - само се сети основно къде отиват парите? Основно в инфраструктура, през инфрастркутрните компании парите си заминват, а сега се сети кои са основните компании, които печелят всички проекти. В момента ще се изсипят доста ЕС по интегрирания транспорт, а отделно ще има сериозни структурни проемни в централната част и ти кажа основния проблем беше, чии проекти ще се допуснат, щото те ще си ги изпълнят, е не бяха тези за които си мислиш.

              Бубе, лично съм говорил с човек от общината от отдел архитектура за морската градина и алея 1, спрямо документи от времето на оно - морската е в пределите на ядрото, а Алеята е се счита на граница и е отвъд нея. Виж че има закон на н метра от морската линия да не строи......

              Я се сети като щяха почват стадиона какво беше тогава и какви бяха идеите, БГ футбола от тогава е в кома. ОУП-а и морската ги промениха така че пак ги осраха но има забрани има си всичко, та викаш един ОУП дето е променен, един стадион и Алея 1ва заробват Варна. Направо ще ме умориш.

              Давай сменяй ги като толкова искаш, не ми е никъв проблем. Просто манипулацийките не спират, тези неща ги ръсихте лятото от Януари до средата на миналия месец бяхте пас, сега пак активизации.

              Я ми кажи ТИМ ли прецакаха схемите с пристанището и инфраструктире, с Японците по времето на 3ните, я да питам ТИМ ли ти преразпределят бюджетите на Варна, допринасяме повече от колкото взимаме в нац. бюджет.

              А щом мислиш, че с нищо не допринасят, мисля да не си говорим повече. Само те карам някой път да се поразходиш и да видиш какво се налива само за укрепване на брега, или викаш да не го укрепваме. Да ще кажеш те го правят за идните заведения и нови съоръжения и инфраструктури и т.н или викаш да не се инвестират нивки пари, да си тъне в бурени, боклуци и т.н Отделно не знам кой туко така ще налее десетки милиони инвестиции, знам че няма да съм аз или ти! Всички строителни инвестиции си остава в града, да не би да си ги вземат за тях в джоба - тези пари остава в града под една или друга форма. Предпочитам 100 милиона се налея в проект, от колкото са в някоя банка или викаш не е добре

              А за летището, щом през Букурещ го правиш, тогава кво ревеш - пазарна икономика всеки прави каквото си иска. Както ти пускаш нон стоп глупости от 1 години, някой ти е казал нещо и те е спрял?!

              А това с прокопиев толкова беше смешно, че чак не ми се коментира. Дай махнем ТИМ и да дадем на Павловата да си строи проекти със десекти милиони западни финансирания. Като се бориш за обективизъм, гледай и това!
              Last edited by needtoknowmore; 04.03.2013, 23:21.
              Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                А и не исках да пиша, но групата допринася адски много за района, знаем колко докарват официални и за БВП
                Групата съсипа региона. Превърна го в място със затихващи функции. След още 10 години ще заприличаме на северозападнала България. Сравни Бургас и Варна и си направи изводите. Сравни Милано и Неапол и пак си направи изводите. Аман от агитки.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                  Сещаш ли се протестите лятото, голяма част от тях бяха организирани с любезното съдействие на Прокопиев и компания, но друга тема е това.Въпроса ми е сещаш ли как вкараха Алея 1 с протеста, сещаш ли се после като обявиха мораториум в/у морската всичко утихна, а Алеята е по други дерективи.

                  Само политически биха били свали, но да се направи това трябва някой мноооооого голям се намесе, а той намесе ли се не искам си мисля какво ще стане с БГ!

                  След като направят чиста на местна власт, и извадят някой нов с преспективи и виждат мателизирания на обещанията, ще са забравили.

                  А и не исках да пиша, но групата допринася адски много за района, знаем колко докарват официални и за БВП
                  Глупости на търкалаци! Алея1 Е ЧАСТ от Морската градина, а Прокопиев няма нищо общо с протестите, освен, че Дневник ги отразяваше коректно. Много ви се ще на тимаджийските боклуци да се изкарате жертва на конспирация, а истината е, че сте си просто боклуци. Я да видим дали Марин ще си спази думата да започне Стадион Варна до изборите, или ще излъже за пореден път.И с какво допринасят за района мутрите? С рекета по линия на ОУП? Или с летищния картел, та да летя през Букурещ ми е с 30-50% по-евтино? Или може би с точенето на пенсионните фондове, което е основния "бизнес" на тази престъпна групировка?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                    Мораториум върху обществено значими инвестиционни проекти (Алея Първа, Стадион Варна и други), отнемане на имущество с доказано съмнителен произход, забрана за изтичане на средства от пенсионните им фондове в свързани предприятия, арести и т.н. Това в най-лошия случай.
                    Сещаш ли се протестите лятото, голяма част от тях бяха организирани с любезното съдействие на Прокопиев и компания, но друга тема е това.Въпроса ми е сещаш ли как вкараха Алея 1 с протеста, сещаш ли се после като обявиха мораториум в/у морската всичко утихна, а Алеята е по други дерективи.

                    Само политически биха били свали, но да се направи това трябва някой мноооооого голям се намесе, а той намесе ли се не искам си мисля какво ще стане с БГ!

                    След като направят чиста на местна власт, и извадят някой нов с преспективи и виждат мателизирания на обещанията, ще са забравили.

                    А и не исках да пиша, но групата допринася адски много за района, знаем колко докарват официални и за БВП
                    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                      ОК, на колко оценяваш вероятността нещо от това, което си написал да се случи на практика?
                      Честно казано малко вероятно да се случи. Но само действия в тази посока ще поставят акциите под силен натиск. А действия в тази посока ще има, защото иначе хората няма да мирясат. Това искам да кажа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                        Мораториум върху обществено значими инвестиционни проекти (Алея Първа, Стадион Варна и други), отнемане на имущество с доказано съмнителен произход, забрана за изтичане на средства от пенсионните им фондове в свързани предприятия, арести и т.н. Това в най-лошия случай.
                        ОК, на колко оценяваш вероятността нещо от това, което си написал да се случи на практика?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                          Добре де, бъди по-конкретен, как си ги представяш тези действия, натиск да се свалят цените на БГ Еър ли, да намалят размера на премиите по полиците на Армеец, какво по-точно имаш предвид?
                          Мораториум върху обществено значими инвестиционни проекти (Алея Първа, Стадион Варна и други), отнемане на имущество с доказано съмнителен произход, забрана за изтичане на средства от пенсионните им фондове в свързани предприятия, арести и т.н. Това в най-лошия случай.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                            Общественият натиск може да бъде в посока на политически действия срещу бизнеса или ръководството на структурата.
                            Добре де, бъди по-конкретен, как си ги представяш тези действия, натиск да се свалят цените на БГ Еър ли, да намалят размера на премиите по полиците на Армеец, какво по-точно имаш предвид?

                            Коментар

                            Working...
                            X