IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM и 6C4P- привилегировани) (архив до 12.05.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
    Хората просто вървят против бизнеса, който открива и създава работни места.

    Хората сами си режат клона на който стоят.
    Абсолютно подкрепям, няма развито общество без успешен едър бизнес, не е имало и никога няма да има. Те осигуряват хилядите работни места, плащат десетките милиони данъци и са в 99% от случайте основните и безвъзмездни спорсори и благотворители. Нека всеки, който реве срещу тях да се запита - аз колко дадох за държавата, кого подпомогнах финансово и на колко хора осигурих хляб. Другото си е просто лумпенизация.
    А и тази едностранчивост, точно срещу ТИМ е доста интересна напоследък - нима няма други групировки, нима няма Цеко Минев, Огнян Донев, Васил Божков, Цецо Василев, Цветелина Бориславова, Гриша Ганчев, Петя Славова и т.н. Нещо доста мирише и пуши и източника на пушека става все по-очевиден. А и освен този едър бизнес има и друг, скрит мутренски с милиарди оборот и най-малкото стотинка неплатен данък, да оставим настрана убийствата, рекета, отвличанията и т.н. Никой не скочи срещу това - как пък един плакат нямаше срещу Алексей Петров, Брендо, Митьо Очите, Златко Баретата, а защо не и Ахмед Доган и кликата му и т.н.
    Колкото до това, че Варна /много се съмняват да е болшинството от хората/ не ги искала - с милиардите си са добре дошли във всеки друг град и то не само в България и без това огромния процент данъци не го плащат там, общината им само ще загуби някой и друг милион местен данък, но това си е само техен проблем...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kerezov Разгледай мнение
      Getoff,

      Когато някой сипе обвинения е хубаво, те да са аргументирани и подкрепени от факти - иначе са откровенна лъжа. Дали ще бъдещ така любезен да посочиш кое предприятие или дружество, в което е инвестирал "Химимпорт" е затворено и ликвидирано и дали в онези дружества, които работят парите са нечестно изкарани?
      п.с. Всички много смели, когато пишете под псевдоним - хората, които отговарят за казаното или написаното от тях обикновенно застават с истинското си име.
      Нещо изнервен ми звучите?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
        Тук грешиш - БТВ винаги е била американска телевизия и винаги е обслужвала интереса на Вашингтон. Просто от както излезе досието Буда, те разбраха че ББ е дискредитиран (това, което те знаят за него,вече всички го знаят и няма как да го изнудват повече) и оттеглиха подкрепата си за него на всички нива - от тайни служби, през посолството, та чак до телевизията...
        да бе да, американска. За това я продадоха на агент на ДС, на когото преди това бяха осигурили рекламен монопол да точи БНТ

        Коментар


        • Getoff,

          Когато някой сипе обвинения е хубаво, те да са аргументирани и подкрепени от факти - иначе са откровенна лъжа. Дали ще бъдещ така любезен да посочиш кое предприятие или дружество, в което е инвестирал "Химимпорт" е затворено и ликвидирано и дали в онези дружества, които работят парите са нечестно изкарани?
          п.с. Всички много смели, когато пишете под псевдоним - хората, които отговарят за казаното или написаното от тях обикновенно застават с истинското си име.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            БТВ се връща към корените си от БКП или по точно ДС. За момента им е изгодно да подклажадат огъня под Бойко, скоро ще почнат яко да манипулират в полза на някой друг неприятник.
            Тук грешиш - БТВ винаги е била американска телевизия и винаги е обслужвала интереса на Вашингтон. Просто от както излезе досието Буда, те разбраха че ББ е дискредитиран (това, което те знаят за него,вече всички го знаят и няма как да го изнудват повече) и оттеглиха подкрепата си за него на всички нива - от тайни служби, през посолството, та чак до телевизията...
            The best things in life are free. The second best things are very expensive!
            не е препоръка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ghettoff
              Пак не ме разбираш. Няма нужда някой да ги сваля, за да паднат акциите им. Достатъчно е много хора да започнат да вярват, че краката им се клатят. ТИМ според мен са във война на едно по-високо ниво. Враговете им използват варненските граждани. Това вече не е шега работа, ситуацията е несигурна, а да си купиш техни акции е рисковано.
              Не са нужни и много хора,достатъчно е янките да се ориентират

              Коментар


              • Първоначално изпратено от дзаката Разгледай мнение
                .Във Варна на протеста имаше 70 000 души и дестина анти ТИМ плаката.
                Както вече един колега каза. Никой не ти е виновен, че си се набухал с безполезни хартишки. На протеста хиляди, много хиляди, скандираха против ТИМ, а плакатите определено не бях десетина, а стотици. Когато Пламен Горанов скандираше "долу ТИМ" също ли десетина на площада му отговориха? ТИМ не са инвеститор, а консуматор. Те "инвестират", само ако могат да източат 2 пъти повече от ресурсите на града. Това е олицетворение на ПАРАЗИТНИЯ КАПИТАЛИЗЪМ завладял България. Аз с две ръце бих подкрепил ТИМ ако започнат да инвестират в производствени предприятия и работеща индустрия, която осигурява честно заплатени работни места. Но това не е лесно, това не е схема, от това не се печели бързо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от дзаката Разгледай мнение
                  Някои организации във Варна се опитват и вече успяват да яхнат вълната на протеста.Във Варна на протеста имаше 70 000 души и дестина анти ТИМ плаката.Услужливите медии отново изкривиха протеста на Варненци.Някои неуспели мераклии да рекетират групата са се развихрили яко.Тук случаят е едно към едно с този в Банско-едните искат да инвестират другите им пречат с надеждата и те намажат.Нека да бъдем по толерантни към хората,които въпреки всичко инвестират тук.Всичките им компании са ПУБЛИЧНИ т.е. прозрачни.Протеста не трябва да се използва за лични вендета.Аз ходя на протест не срещу едрия бизнес а срещу монополите и мизерията.Писна ми да чета глупости от рода на това как ТИМ биле собсвеници на Енерго Про или как парите от пенсинните фондове изтичали в чужбина-компаниите им са публични точно за това всеки,който може да чете да провери-явно някои не могат да четат.
                  Ама на мен ми писна ,защо никой не провери това дали е истина вече 10 години...
                  А момчето загина не заради твойте акции а защото смяташе че мафията и управата на Варна е срастната и това е довело варненци до мизерията ...
                  А кой ще яхне вълната ами при вас всичките сте синджир марка от БСП до Герб и Марешки и им се плаща от едно място .......
                  Преди време в София никой не носеше плакати против ВИС и СИК.... ама си ги знаехме какви са.... та и при вас е така но вече осъзналите се и претръпнали страха са повече...
                  Нямам нищо против ХИМ , но нека да си минат през Прокуратурата и си докажат невинността и че са коректен мажоритар и работодател а кмета и политиците заедно с тях.......

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                    Не си ме разбрал. ТИМ не могат да бъдат "свалени" току-така. Изпочупването на заведенията им би бил вандалски акт, който няма да доведе до нищо. Освен това заведенията им красят Варна, би било жалко да се чупят. Общественият натиск може да бъде в посока на политически действия срещу бизнеса или ръководството на структурата. Това е достатъчно акциите на групата да тестват дъната си. Минимум.
                    Бизнеса им отдавна е достатъчно легиТИМен и не можеш ги пипна с нищо. Някога чул ли си да се опита някой да води дело срещу тях. Та те се занимават дори с агенцията за държавни вземания, тоест със вземанията . Те влияят на държавата по скоро а не обратното . Трябва да си много смел да скъсаш с тях и да търсиш отговорност, а както се говори с кой са съдружници и т.н.... Лично мнение

                    Коментар


                    • Хората просто вървят против бизнеса, който открива и създава работни места.

                      Хората сами си режат клона на който стоят.
                      Мнението ми не е препоръка!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                        Аз чакам ББ+Кунева така че нов ама с много стариииии
                        За нещо такова говорехме.

                        Коментар


                        • Някои организации във Варна се опитват и вече успяват да яхнат вълната на протеста.Във Варна на протеста имаше 70 000 души и дестина анти ТИМ плаката.Услужливите медии отново изкривиха протеста на Варненци.Някои неуспели мераклии да рекетират групата са се развихрили яко.Тук случаят е едно към едно с този в Банско-едните искат да инвестират другите им пречат с надеждата и те намажат.Нека да бъдем по толерантни към хората,които въпреки всичко инвестират тук.Всичките им компании са ПУБЛИЧНИ т.е. прозрачни.Протеста не трябва да се използва за лични вендета.Аз ходя на протест не срещу едрия бизнес а срещу монополите и мизерията.Писна ми да чета глупости от рода на това как ТИМ биле собсвеници на Енерго Про или как парите от пенсинните фондове изтичали в чужбина-компаниите им са публични точно за това всеки,който може да чете да провери-явно някои не могат да четат.

                          Коментар


                          • Бог да го прости момчето. Искренно се надявам да не се е самозапалил под влиянието на Калина Павлова. Щото тая мисирка толкова очевадно , отчаяно и жалко се бори за холандския кокъл. Жалко за хората които е зомбирала, защото последното нещо за което я е грижа е екологията.
                            Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                              Като гледам как се активизирал булба, сигурно пак иска да купи тънко!
                              бубето изпусна този път от много чакане защото си правеше сметка (както и много други, де), че артио продадоха само 1/3 от акциите които притежаваха в ХИМ-а и чакаше/чакаха да купи/купят накрая защото са тарикати ........................ то и доста хора чакаха при ЦКБ да купят накрая от 500-те хил. акции на артио и правеха сметка всеки ден колко им остават, но накрая ревяха с цяло гърло

                              Last edited by 2012; 05.03.2013, 01:10.

                              Коментар


                              • Както и да е, лека нощ, че утре ще има много да работим!
                                Custodite sortem vestram

                                Коментар

                                Working...
                                X