IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM и 6C4P- привилегировани) (архив до 12.05.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • г-н Керезов, шири се мнение, че групата Химиморт печели на гърба на варненци. Лично на мен са ми известни два основни "бизнеса" във Варна - ФК Черно море и печално известната Алея Първа. Кавичките съм ги сложил, защото от тези проекти групата не печели нищо според мен, а само харчи пари на акционерите. Какъв печеливш бизнес има групата във Варна, който толкова сериозно ощетява варненци, както се твърди в последните дни?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
      Г-н Керезов, един въпрос за Зърнени храни:

      Какво се случва там? Нали се правеше някакво преструктуриране още 2011-2012, поради което бяха прекратени договори, изчезнаха приходи, изп. директор твърдеше че тези приходи ще се върнат... а така и не се върнаха ...
      http://www.investor.bg/novini-i-anal...ajbite,147710/
      Виж и консолидирания.
      Custodite sortem vestram

      Коментар


      • Г-н Керезов, един въпрос за Зърнени храни:

        Какво се случва там? Нали се правеше някакво преструктуриране още 2011-2012, поради което бяха прекратени договори, изчезнаха приходи, изп. директор твърдеше че тези приходи ще се върнат... а така и не се върнаха ...

        Коментар


        • Г-н Керезов, добре дошли отново!
          Аз практичен човек, та разкажете някоя клюка от кухнята, какво ново с Хим-а. Гледам кешът вече стигнал милиард и 1/4. Доста апетитно, има ли някой интересен план какво ще го правим.
          Custodite sortem vestram

          Коментар


          • Irenа,

            Ако предния коментар не го възприемаш като отговор, то това е прекия ми отговор - пиша съвсем спокойно, но всеки има право на мнение.
            Може да пише изнервен човек, който има притеснения - аз притеснения нямам.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kerezov Разгледай мнение
              Getoff,

              Когато някой сипе обвинения е хубаво, те да са аргументирани и подкрепени от факти - иначе са откровенна лъжа. Дали ще бъдещ така любезен да посочиш кое предприятие или дружество, в което е инвестирал "Химимпорт" е затворено и ликвидирано и дали в онези дружества, които работят парите са нечестно изкарани?
              п.с. Всички много смели, когато пишете под псевдоним - хората, които отговарят за казаното или написаното от тях обикновенно застават с истинското си име.
              Г-н Керезов,
              Оценявам вашето появяване във Форума. най малкото защото в тези трудни дни за вас и нашата компания вие се явявате да отговорите или да поемете ударите и негативите..
              моралният аспект е важен но за мен е важно защо трябва да имам ваши акции в създадената обстановка...Акциите са ви рискови и това означава ,че за риска си трябва да получа бонус ... Какъв е той....

              Коментар


              • Уважаеми колеги Инвеститори,

                Вие пишете във форума, който се отнася до темата"Химимпорт". И когато в тази тема застъпвате тезата, че не се инвестира в работещи предприятия, аз възприемам това, като обвинение към "Химимпорт" - ако съм разбрал погрешно, то моля да ме извините.
                Неколкократно съм подчертавал, че всеки има право на собствено мнение и мисля, че никога не съм отправял обвинения към пишещите във форума за изказаните от тях мнения - реагирал съм само и единствено, тогава, когато изказано мнение е било базирано на невярна или неточна информация.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kerezov Разгледай мнение
                  И кое според вас е "изнервеното" ми Irena?
                  Проявих възпитание и ви отговорих, очаквах същото и от вас.

                  Коментар


                  • Пак ще се повторя, стига се джафкахте като квартални палета - вече многократно сме доказали, че нашата борса е една от най-манипулируемите в света, а и българския дребен инвеститор е от най-големите и лесни шаранчета, дето могат да се намерят. Мислете с главите си и бъдете инвеститори, защо не и спекуланти, но не бъдете овце - едното носи пари, другото ги губи - така е било винаги и така ще бъде

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от poketl Разгледай мнение
                      Не сипи празнословия, ами отговори на човека - лесно е да се веят глупости в пространството, не ставаш по-тежка от това
                      На какво да отговарям, то аз зададох въпроса. Научи се да четеш и даразбираш какво четеш, нещо бъркаш хората.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kerezov Разгледай мнение
                        И кое според вас е "изнервеното" ми Irena?
                        По начина по който пишете. Проблем ли е, че изказах набляденията си?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kerezov Разгледай мнение
                          Getoff,

                          Когато някой сипе обвинения е хубаво, те да са аргументирани и подкрепени от факти - иначе са откровенна лъжа. Дали ще бъдещ така любезен да посочиш кое предприятие или дружество, в което е инвестирал "Химимпорт" е затворено и ликвидирано и дали в онези дружества, които работят парите са нечестно изкарани?
                          п.с. Всички много смели, когато пишете под псевдоним - хората, които отговарят за казаното или написаното от тях обикновенно застават с истинското си име.
                          Здравейте г-н Керезов,

                          жалко, че се чувствате нападнат от мнението ми и мисля, че наистина не сте ме разбрали. Моля да посочите кога и къде съм твърдял, че има предприятие в което Химимпорт е инвестирало и то е фалирало. Или пък къде съм твърдял, че тези предприятия са изкарали нечестно парите си. Относно псевдонимите мисля, че в този форум се изписаха много въпроси от много хора, на които първо може да отговорите, преди да се занимаваме с форумни личности.

                          Единственото, което твърдя, е че Вашата икономическа група води паразитен капитализъм и не създава блага в сфери, които биха помогнали на град Варна и нейното население. Това е свободно изразено мнение и за жалост се вижда на улицата всяка неделя.

                          Благодаря Ви, че отделяте от времето си за нас, но най-учтиво Ви моля да го използвате в правилната насока.

                          Коментар


                          • И кое според вас е "изнервеното" ми Irena?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от irena Разгледай мнение
                              Нещо изнервен ми звучите?
                              Не сипи празнословия, ами отговори на човека - лесно е да се веят глупости в пространството, не ставаш по-тежка от това

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ghettoff
                                Пак не ме разбираш. Няма нужда някой да ги сваля, за да паднат акциите им. Достатъчно е много хора да започнат да вярват, че краката им се клатят. ТИМ според мен са във война на едно по-високо ниво. Враговете им използват варненските граждани. Това вече не е шега работа, ситуацията е несигурна, а да си купиш техни акции е рисковано.
                                Уважавам мненията ти, но в момента няма нито една индикация, че краката им клатят - нито на местно, нито на национално ниво.

                                Коментар

                                Working...
                                X