IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Енергони АД (2EL/2EL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    _ И каква е целта на задачата ;-
    На първа дата - НЯМА кворум , ха сега да видим втората дата и час
    Гърмим шампанскотооо....

    http://www.investor.bg/news/index/10/
    Енергони АД: Енергони АД
    Нещо линка води към обща страница. Някакви новини около тази дупка ли има?

    Коментар


    • _ И каква е целта на задачата ;-
      На първа дата - НЯМА кворум , ха сега да видим втората дата и час
      Гърмим шампанскотооо....

      http://www.investor.bg/news/index/10/
      Енергони АД: Енергони АД

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Нямам нищо общо с бенча. При такъв идиотизъм, няма и да имам. Чисто технически искам да попитам.... Абе що не си заврат артиите енергонски в алчните задници???
        Тук тотално всичко замря. Няма търговия, няма коментари, няма мнения, няма и отчети.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
          Всички плащат вноски към ФКИ, някои ги прехвърлятна клиента, други ги компенсират ввероятно с комисиона за сделките. Бенча са от първите и всеки на 100 к акции начисляват по нетна балансова или левчето, т. Е. Плащаш на месец 10 лв попечителство. Ако да ги прехвърлят по тарифата им ти е 500 лв На всеки 100 хиляди акции. Хубавото е че дадоха месец реверанс за действие и после по устав. Изправиха ми косата с тия отчет, глеееееда портфейла и не вярвам на ушите си.
          Та не си длъжен да прехвърля, избора е твой.
          Нямам нищо общо с бенча. При такъв идиотизъм, няма и да имам. Чисто технически искам да попитам.... Абе що не си заврат артиите енергонски в алчните задници???

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
            Всички плащат вноски към ФКИ, някои ги прехвърлятна клиента, други ги компенсират ввероятно с комисиона за сделките. Бенча са от първите и всеки на 100 к акции начисляват по нетна балансова или левчето, т. Е. Плащаш на месец 10 лв попечителство. Ако да ги прехвърлят по тарифата им ти е 500 лв На всеки 100 хиляди акции. Хубавото е че дадоха месец реверанс за действие и после по устав. Изправиха ми косата с тия отчет, глеееееда портфейла и не вярвам на ушите си.
            Та не си длъжен да прехвърля, избора е твой.
            Много благодаря за обяснението. Признавам си не бях запозната. А само да попитам последно, това само конкретно за емисията на Енергони ли се отнася, тъй като нали не си бяха платили таксите за търговия или си е по принцип за всички акции, тъй като аз си имам и на други компании. (е вярно не са 100 к като при тези, но все пак )

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
              Извинявайте, аз имам един може би малко глупав въпрос, но това за всички ИП-та ли се отнася или само за Бенча? В смисъл, всички ли които притежават акции тук трябва да ги преместят в ЦД?
              Всички плащат вноски към ФКИ, някои ги прехвърлятна клиента, други ги компенсират ввероятно с комисиона за сделките. Бенча са от първите и всеки на 100 к акции начисляват по нетна балансова или левчето, т. Е. Плащаш на месец 10 лв попечителство. Ако да ги прехвърлят по тарифата им ти е 500 лв На всеки 100 хиляди акции. Хубавото е че дадоха месец реверанс за действие и после по устав. Изправиха ми косата с тия отчет, глеееееда портфейла и не вярвам на ушите си.
              Та не си длъжен да прехвърля, избора е твой.
              Last edited by Jekata; 09.07.2015, 23:57.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                Да казаха ми да ги преместя в ЦД което ще струва 10лв и да се оттърва от тях
                Извинявайте, аз имам един може би малко глупав въпрос, но това за всички ИП-та ли се отнася или само за Бенча? В смисъл, всички ли които притежават акции тук трябва да ги преместят в ЦД?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                  Да казаха ми да ги преместя в ЦД което ще струва 10лв и да се оттърва от тях
                  Именно, сметна ли си колко щеше да ти е комисиона та?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                    Целувайте ръка и местете поне в ЦД докато е време. ЧЕЗ ги смятат грешно пък на. 001.
                    Да казаха ми да ги преместя в ЦД което ще струва 10лв и да се оттърва от тях

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                      Днес се обаждах в Бенчмарк и казаха че за този месец ще сторнират парите на всички клиенти които държат Енергони и ще им ги върнат, но от следващия ще ги удържат
                      Целувайте ръка и местете поне в ЦД докато е време. ЧЕЗ ги смятат грешно пък на. 001.

                      Коментар


                      • Днес се обаждах в Бенчмарк и казаха че за този месец ще сторнират парите на всички клиенти които държат Енергони и ще им ги върнат, но от следващия ще ги удържат

                        Коментар


                        • Мдаам, в PDF отчета, който пращат по мейл, фигурират на 1.0131. В платформата са си изчислени на 0.001.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                            Ти набутването остави на нас.
                            Ама то е така, едното води до другото...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Sepico Разгледай мнение
                              Абе, като ви слуша човек да се чуди, защо тая енергия дето я хвърляте в проучването на тарифите и условията на ИП-тата не я бяхте насочили овреме в анализиране на "Енергони"-то, тогава надали щяхте да се набутате с тези акции...
                              Ти набутването остави на нас.

                              Коментар


                              • Абе, като ви слуша човек да се чуди, защо тая енергия дето я хвърляте в проучването на тарифите и условията на ИП-тата не я бяхте насочили овреме в анализиране на "Енергони"-то, тогава надали щяхте да се набутате с тези акции...

                                Коментар

                                Working...
                                X