IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Енергони АД (2EL/2EL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
    На стойност 11 лв.
    ААА това го пропуснах. Значи реално 11 + 18 = 29 лева.

    И на 3 лева да ги продадете което прави 30 лева минус 1.80лв такси = 28.20лв пак загуба.

    Сделките продава или купува между две различни лица в рамките на деня без значение техния брой трябва да са с една такса. Обаче това ако им се предложи на депозитара и БФБ ще вдигнат вой до небето щото са се научили само да цоцкат от както е ГЕРБ на власт.

    Преди години като направя сделка съм плащал на депозитара само една такса а сега ако купя примерно 100 акции които са наредени по 10 броя ще платя навсякъде и на депозитара и на БФБ таксите им по отделно.
    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
      Представете си, че сте си сложили оферта купува 10 броя на 1.10лв

      И някой почва да ви продава по 1 брой

      За всяка сделка таксите задължителните са: 1.20лв за БФБ и 60ст за депозитара или 1.80лв

      Начи вие плащате 18 лева такси за да придобиете 10броя акции.
      На стойност 11 лв.

      Коментар


      • Представете си, че сте си сложили оферта купува 10 броя на 1.10лв

        И някой почва да ви продава по 1 брой

        За всяка сделка таксите задължителните са: 1.20лв за БФБ и 60ст за депозитара или 1.80лв

        Начи вие плащате 18 лева такси за да придобиете 10броя акции.
        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

        Коментар


        • Когато втория път се качи от левче на 3 благослових инвестицията щото беше много вероятно да се качи и трети път както стана днес.

          Но принципно вече не се наемам дали пак тея дето взимат на лев ще са на печалба или ще са на загуба.
          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

          Коментар


          • Някой как ще се наиграе с тая една бройка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
              Ето ви идея. Взимаш 100 броя на 1 лев и тураш оферта продава 100 броя на 2 лева нищо чудно да ги продадеш. Ето 100% печалба ма само за 100 лева. За повече бройки гаранция не може да се даде.

              Аз бих го направил но съм твърде зает с умопобърканата си инвестиция в Холдинг пътища Ад.
              Интересното е, че каквото съм дал като пример за печалба с този ми ник се е изпълнило.

              Само в Холдинг пътища Ад където съм аз бера ядове засега но рано или късно и там ще се качи няма къде да ходи и когато се качи няма да е само 100%.
              Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

              Коментар


              • Голямо помпане настана тук!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                  аз имам предложение заглавието да се преправи от кораб на цепелин
                  Има логика в предложението ти.
                  The weak are meat and the strong do eat.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                    Идеално си е заглавието. Наистина много добре олицетворява случващото се в компанията.
                    аз имам предложение заглавието да се преправи от кораб на цепелин

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                      Идеално си е заглавието. Наистина много добре олицетворява случващото се в компанията.
                      Мислех, че тези тарикати ще се мандахерцат поне още 2-3 години из борсата, пък те скоропостижно свиха байряците )))
                      Заглвието си е точно на място. Браво на Мариян
                      Я всегда буду твоим поводом напиться.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                        Емануел Джанос и Карим Мехран напускат потъващия кораб Енергони АД

                        -------------------------------------

                        Не съм любител на Енергони но подобно заглавие не е ли малко прекалено.
                        Идеално си е заглавието. Наистина много добре олицетворява случващото се в компанията.
                        The weak are meat and the strong do eat.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                          Основанията да се нарече потъване са 2
                          загубите в отчетите
                          и
                          спадът в цента с 80% за месец при оборот едва 10 000 лв.

                          напускането на директорите е 3-то основание

                          Дано запушат пробойните и да спре потъването, но ако това не е потъване, едва ли е плаване или изплуване
                          по-скоро си е потъване
                          Че къде ще ги спират тези пробойни, дано няма пробойни в патента - основния актив за половин милион !? Иначе пробойни във виртуалното пространство с какво се запълват, може би с Х-бозона ?, добре че го откриха, че да влезе в употреба
                          Не е препоръка
                          Я всегда буду твоим поводом напиться.

                          Коментар


                          • Марияне, питах и в темата за Енемона, интересен ще е резултата за второто тримесечие.
                            Препоръки няма, разбира се.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                              Емануел Джанос и Карим Мехран напускат потъващия кораб Енергони АД

                              -------------------------------------

                              Не съм любител на Енергони но подобно заглавие не е ли малко прекалено.
                              Основанията да се нарече потъване са 2
                              загубите в отчетите
                              и
                              спадът в цента с 80% за месец при оборот едва 10 000 лв.

                              напускането на директорите е 3-то основание

                              Дано запушат пробойните и да спре потъването, но ако това не е потъване, едва ли е плаване или изплуване
                              по-скоро си е потъване
                              Last edited by mpy_yordanov; 05.07.2012, 11:17.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                                Емануел Джанос и Карим Мехран напускат потъващия кораб Енергони АД

                                -------------------------------------

                                Не съм любител на Енергони но подобно заглавие не е ли малко прекалено.
                                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                                Коментар

                                Working...
                                X