IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Енергони АД (2EL/2EL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
    Аз в Бенчмарк не виждам нищо по-различно от 0.001. Имам някаква удръжка на 60-ина стотинчици тия дни.
    Виж по-добре, казаха че всички са друснати на 1.0131 май беше, щото толкова е нетна балансова стойност, която следва да вземат по наредба.
    Ако се смята на нея прехвърляне извън Бенча - ЦД или ИП - то беше само 10 лв., но са променили тарифата и вече е 10 лв. на емисия + 0.5 %. Последното ако е в сила за Енергьона - 100 к акции х 1 лев х 0.005 = 500+10 лв. да ги извадиш от там.Дано не са се объркали.
    В Карол казват няма такси за попечителство - някой държащ там Енергьон да сподели оценката в отчета си?

    Коментар


    • Аз в Бенчмарк не виждам нищо по-различно от 0.001. Имам някаква удръжка на 60-ина стотинчици тия дни.

      Коментар


      • Имам една доста лоша новина колеги

        Това ми го изпратиха току-що от профила на Николай Стоянов във Фейсбук. Предполагам, че Капитал ще имат скоро статия по темата.

        Коментар


        • И нека да каже някой който не е в Бенчмарк дали има преоценка на акциите на Енергони и какви такси са му удържани за месеца

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
            Интересно ми е дали и при други посредници е такава оценката.
            Ще се местят в депозитаря явни, че всеки месец по толкова, събират попечителство на 1000+ пъти над последната цена. Ако да ги прехвърлят пък при друг посредник пак ще ги вземат на тая цена.
            Ако се преместиш в друг посредник не можеш ли да си прехвърлиш само другите акции без тези от енергони

            Коментар


            • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
              Някой видял ли е оценката на акциите от Бенчмарк? Ако мога да ги продам на тази цена ще е супер
              Интересно ми е дали и при други посредници е такава оценката.
              Ще се местят в депозитаря явни, че всеки месец по толкова, събират попечителство на 1000+ пъти над последната цена. Ако да ги прехвърлят пък при друг посредник пак ще ги вземат на тая цена.

              Коментар


              • Някой видял ли е оценката на акциите от Бенчмарк? Ако мога да ги продам на тази цена ще е супер

                Коментар


                • Гледах, че на 30-ти също не е имало ОСА. То пълен смях е било. Хиляда документа, не са били представени, за да има събрание. Аз разбирам, че корабът потъва, ама в момента всички са оставили нещата и са си били камшика. И таксите за търговия не са платили даже. Според вас, кога ще обявят ликвидация на това дружество и ще се приключи с цирка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                    Я кажи какво точно работи КФН,че аз не проумявам каква роля изпълнява.
                    Е все нещо вършат. Не знам дали е тяхно нежелание да контролират ефективно компаниите или просто има законови ограничения, които компаниите тактично заобикалят и КФН е с вързани ръце.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                      Не знам колко са му останали ,но има продажби и на 0.001 и на 0.002
                      http://212.122.187.59/public/index.p...&drvrName=HTML
                      Я кажи какво точно работи КФН,че аз не проумявам каква роля изпълнява.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        Той отдавна ги е търгосъл на 2-3 лв.
                        Не знам колко са му останали ,но има продажби и на 0.001 и на 0.002
                        http://212.122.187.59/public/index.p...&drvrName=HTML

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          не се връзвай на приказки из форумите....
                          В момента не са си платили таксата за търговия.....това е..
                          Иначе директора не може да си продаде акциите на ,001 , няма законно събрание....някакви протоколи без ръководство....цирк.
                          нямам акции....
                          Той отдавна ги е търгосъл на 2-3 лв.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
                            Аз не схванах. Обявиха ли официално фалита? Ако да, какво правим сега с акциите. Аз вкарах някой лев на 0.001 ст. ще ми ги върнат ли А най-забавно ще бъде ако намерят купувач за лиценза.

                            не се връзвай на приказки из форумите....
                            В момента не са си платили таксата за търговия.....това е..
                            Иначе директора не може да си продаде акциите на ,001 , няма законно събрание....някакви протоколи без ръководство....цирк.
                            нямам акции....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                              Къде прочете това че не намерих инфо?
                              Аз не схванах. Обявиха ли официално фалита? Ако да, какво правим сега с акциите. Аз вкарах някой лев на 0.001 ст. ще ми ги върнат ли А най-забавно ще бъде ако намерят купувач за лиценза.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
                                Всичко свърши, няма такава фирма
                                Къде прочете това че не намерих инфо?

                                Коментар

                                Working...
                                X