IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Енергони АД (2EL/2EL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Инвестиционният посредник, който се нагърби да участва в този цирк, ако се навие някой, разбира се, ще вземе едни пари, независимо от резултата от "увеличението"! Но, като ангажиран с това увеличение, ИП-то ще трябва и да убеди инвестиционната общност, че си заслужава да се участва в тази гимнастика изобщо?! Интересно ми е какво ще трябва да каже, как ще ни "убеди"?!

    Коментар


    • Интересно е кои инвестиционни посредници и брокери ще заложат репутацията си, за да направят това "увеличение на капитала". Акционерите на Енемона вече загубиха от опита да се изкарат едни "лесни пари". Все пак има надежда, че е останал някакъв здрав смисъл в инвестиционната общност - на компаниите които имат инвестционна стойност никога не се налага да пускат обявление, за да търсят най добрите брокери - те вече чакат на опашка пред вратата...

      Не препоръка за покупко продажба на споменатите акции.
      Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

      Коментар


      • Това "увеличение" идва да докаже още един път колко е куха тази компания и колко в грешка са тези, които и разрешиха изобщо да се търгува на БФБ! Те просто са свършили и малкото пари, които са имали и искат да посъберат от нас! Мнението ми от преди около месец се потвърждава напълно!
        И пак никого нищо не съветвам, а и как бих могъл?! Аз съм толкова малък, а това е такъв колос ...

        Коментар


        • Енергони АД ще предложи 54.756 млн. броя нови акции

          Коментар


          • Хайде пак на пързалката!!!

            Колеги, предполагам, че сте наясно с това, че всяка продадена акция тук от гърците е чиста печалба! За тях, разбира се! Сигурен съм, че мечтата им е да ви продадат всички акции, да си сложат кеша в джоба и да си живеят живота! Та те не са плащали нищо за тях, с изключение може би на някои нерегламентирани плащания, но... те са нищожни в сравнение с "капитала"!

            Интересното за мен е, каква е разликата между компания в несъстоятелност и такава, която няма никаква дейност, а и май няма намерение да има (освен да продават акции, разбира се)?!? За мен няма никаква такава разлика, принципно!

            Но, сигурен съм, че всички имате глави на раменете и аз не ви съветвам нищо!
            Last edited by THE TRADER; 26.07.2012, 12:21.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
              Ти да не си на Професор Каро асистента?!
              Хич въобще не съм. Обаче не можеш с лека ръка да отричаш ръстта от 300% днес, и то при капитализация 1.4млрд.лв. ... Не е шега работа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ert Разгледай мнение
                Аз си мисля че тук има още накъде да растем, може би равновесната цена е някъде около 10лв. Бизнесът на компанията явно е доста добре след като пазарът я оценява с капитализация около 1.4млрд.лв. към момента.
                Ти да не си на Професор Каро асистента?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ert Разгледай мнение
                  Аз си мисля че тук има още накъде да растем, може би равновесната цена е някъде около 10лв. Бизнесът на компанията явно е доста добре след като пазарът я оценява с капитализация около 1.4млрд.лв. към момента.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                    2А това тука се качи миналата седмица с 300% и оборот 15 хиляди.
                    Аз си мисля че тук има още накъде да растем, може би равновесната цена е някъде около 10лв. Бизнесът на компанията явно е доста добре след като пазарът я оценява с капитализация около 1.4млрд.лв. към момента.

                    Коментар


                    • 21.07.2012 09:00 Статия
                      Акция на седмицата - ФНИ България АДСИЦ

                      http://www.investor.bg/novini-i-anal...-adsic,137753/
                      ФНИ България АДСИЦ поскъпна с 21%, оглавявайки по ръст компаниите от индексите SOFIX, BG40 и BGREIT.

                      Да да ама не.


                      Била се качила с 21% и имала оборот 68 хиляди лева.

                      А това тука се качи миналата седмица с 300% и оборот 15 хиляди.

                      --------------------------------------------

                      Поредния несполучлив избор на акция на седмицата. И аз не съм любител на Енергони но това беше акцията на седмицата.
                      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                      Коментар


                      • Хахах, нека оторените данъчни кажат ква е борсовата цена Още един безплатен съвет за О.Д. - това е идеален пример, как родната борса не става за определяне на пазарна цена

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ert Разгледай мнение
                          Браво на Енергони, ето че можело да скочим на 2,40лв.
                          Повдигнахме капитализацията на борсата ни с цял 1 млрд.лв.
                          Нека после някой да обяснява как това не било син чип ...
                          така е. Предлагам Еларгата да се извади от Софикс и на негово място да се постави Енергони.

                          Така в Софикс ще има само сини чипове.
                          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ert Разгледай мнение
                            Браво на Енергони, ето че можело да скочим на 2,40лв.
                            Повдигнахме капитализацията на борсата ни с цял 1 млрд.лв.
                            Нека после някой да обяснява как това не било син чип ...
                            Да! И всичко това срещу няма и 100 лева! Какво му плащаш!

                            Коментар


                            • Браво на Енергони, ето че можело да скочим на 2,40лв.
                              Повдигнахме капитализацията на борсата ни с цял 1 млрд.лв.
                              Нека после някой да обяснява как това не било син чип ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                Хехеххеххххх, ако това са сините чипове на борсата ни - еВем ти и сините чипове, еВем ти и борсата
                                Аз търса на некой да му продам малко сини чипове на CHIM по левче

                                Коментар

                                Working...
                                X