Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Енергони АД (2EL/2EL)

Collapse
X
Collapse

503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
    На стойност 11 лв.
    ААА това го пропуснах. Значи реално 11 + 18 = 29 лева.

    И на 3 лева да ги продадете което прави 30 лева минус 1.80лв такси = 28.20лв пак загуба.

    Сделките продава или купува между две различни лица в рамките на деня без значение техния брой трябва да са с една такса. Обаче това ако им се предложи на депозитара и БФБ ще вдигнат вой до небето щото са се научили само да цоцкат от както е ГЕРБ на власт.

    Преди години като направя сделка съм плащал на депозитара само една такса а сега ако купя примерно 100 акции които са наредени по 10 броя ще платя навсякъде и на депозитара и на БФБ таксите им по отделно.
    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
      Представете си, че сте си сложили оферта купува 10 броя на 1.10лв

      И някой почва да ви продава по 1 брой

      За всяка сделка таксите задължителните са: 1.20лв за БФБ и 60ст за депозитара или 1.80лв

      Начи вие плащате 18 лева такси за да придобиете 10броя акции.
      На стойност 11 лв.

      Коментар


      • Представете си, че сте си сложили оферта купува 10 броя на 1.10лв

        И някой почва да ви продава по 1 брой

        За всяка сделка таксите задължителните са: 1.20лв за БФБ и 60ст за депозитара или 1.80лв

        Начи вие плащате 18 лева такси за да придобиете 10броя акции.
        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

        Коментар


        • Когато втория път се качи от левче на 3 благослових инвестицията щото беше много вероятно да се качи и трети път както стана днес.

          Но принципно вече не се наемам дали пак тея дето взимат на лев ще са на печалба или ще са на загуба.
          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

          Коментар


          • Някой как ще се наиграе с тая една бройка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
              Ето ви идея. Взимаш 100 броя на 1 лев и тураш оферта продава 100 броя на 2 лева нищо чудно да ги продадеш. Ето 100% печалба ма само за 100 лева. За повече бройки гаранция не може да се даде.

              Аз бих го направил но съм твърде зает с умопобърканата си инвестиция в Холдинг пътища Ад.
              Интересното е, че каквото съм дал като пример за печалба с този ми ник се е изпълнило.

              Само в Холдинг пътища Ад където съм аз бера ядове засега но рано или късно и там ще се качи няма къде да ходи и когато се качи няма да е само 100%.
              Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

              Коментар


              • Голямо помпане настана тук!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                  аз имам предложение заглавието да се преправи от кораб на цепелин
                  Има логика в предложението ти.
                  The weak are meat and the strong do eat.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                    Идеално си е заглавието. Наистина много добре олицетворява случващото се в компанията.
                    аз имам предложение заглавието да се преправи от кораб на цепелин

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                      Идеално си е заглавието. Наистина много добре олицетворява случващото се в компанията.
                      Мислех, че тези тарикати ще се мандахерцат поне още 2-3 години из борсата, пък те скоропостижно свиха байряците )))
                      Заглвието си е точно на място. Браво на Мариян
                      Я всегда буду твоим поводом напиться.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                        Емануел Джанос и Карим Мехран напускат потъващия кораб Енергони АД

                        -------------------------------------

                        Не съм любител на Енергони но подобно заглавие не е ли малко прекалено.
                        Идеално си е заглавието. Наистина много добре олицетворява случващото се в компанията.
                        The weak are meat and the strong do eat.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                          Основанията да се нарече потъване са 2
                          загубите в отчетите
                          и
                          спадът в цента с 80% за месец при оборот едва 10 000 лв.

                          напускането на директорите е 3-то основание

                          Дано запушат пробойните и да спре потъването, но ако това не е потъване, едва ли е плаване или изплуване
                          по-скоро си е потъване
                          Че къде ще ги спират тези пробойни, дано няма пробойни в патента - основния актив за половин милион !? Иначе пробойни във виртуалното пространство с какво се запълват, може би с Х-бозона ?, добре че го откриха, че да влезе в употреба
                          Не е препоръка
                          Я всегда буду твоим поводом напиться.

                          Коментар


                          • Марияне, питах и в темата за Енемона, интересен ще е резултата за второто тримесечие.
                            Препоръки няма, разбира се.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                              Емануел Джанос и Карим Мехран напускат потъващия кораб Енергони АД

                              -------------------------------------

                              Не съм любител на Енергони но подобно заглавие не е ли малко прекалено.
                              Основанията да се нарече потъване са 2
                              загубите в отчетите
                              и
                              спадът в цента с 80% за месец при оборот едва 10 000 лв.

                              напускането на директорите е 3-то основание

                              Дано запушат пробойните и да спре потъването, но ако това не е потъване, едва ли е плаване или изплуване
                              по-скоро си е потъване
                              Last edited by mpy_yordanov; 05.07.2012, 11:17.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                                Емануел Джанос и Карим Мехран напускат потъващия кораб Енергони АД

                                -------------------------------------

                                Не съм любител на Енергони но подобно заглавие не е ли малко прекалено.
                                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                                Коментар

                                Working...
                                X