IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • затвори за вчерашните нива

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Защо не инициирате Цеко да се регистрира във форума и да отговори на нЕкое въпросче?
      Форума на федерацията по ски ли да търсиме ?!

      Коментар


      • Защо не инициирате Цеко да се регистрира във форума и да отговори на нЕкое въпросче?
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
          Кой сипа е така 25 бона в тия смутни времена?
          Някой който има очаквания ... или инфо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от entusiast Разгледай мнение
            Мисля ,че тази година банката ще има нови собственици . Не е препоръка.
            Кой сипа е така 25 бона в тия смутни времена?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
              Най-забавно ще е АКО всички очакват нещо на борсата и АКО то не се случи.
              Нямам препоръки!

              Коментар


              • Мисля ,че тази година банката ще има нови собственици . Не е препоръка.

                Коментар


                • Тя и преди новината за търговото бамката струваше толкова...
                  Мнението не е препоръка за сделки!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                    Всички се шашнаха и взеха да разтоварват.
                    Най-забавно ще е АКО всички очакват нещо на борсата и АКО то не се случи.
                    Нямам препоръки!

                    Коментар


                    • Всички се шашнаха и взеха да разтоварват.
                      Мнението не е препоръка за сделки!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vanio tanov Разгледай мнение
                        znae6t, аз тогава как успях да видя тази информация в 8.06 ч. !!!
                        не знам, нещо в твоя часовник ще да е. последните сделки които имаше бяха от 2012 година

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vanio tanov Разгледай мнение
                          znae6t, аз тогава как успях да видя тази информация в 8.06 ч. !!!
                          А, вчера видя ли я, щото трябва да е била там от вчера сутринта, но никой друг не я виждаше до днес на обяд?
                          Жалко че кеша на Гоогле е от 2-ри януари, а на Бинг от 5-ти януари.

                          Коментар


                          • znae6t, аз тогава как успях да видя тази информация в 8.06 ч. !!!

                            Коментар


                            • Защо ли само последното има възможност за коментари?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                                Ваньо не лъжи или поне не заблуждавай, като не знаеш. Сутринта информация за отс сделката в отс секцията на сайта на пиб нямаше, поне до към 11 часа, когато последно гледах и се отказах
                                +1

                                Коментар

                                Working...
                                X