IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Ще предложат цена под 3 лева и няма да им пука дали ще приемете
    Хей младежи, на тази борса не сте сами... каквото и да означава
    Някой има ли информация кои конкретно купуваха при IPO и при разпродажбите на нивата от върха до към 3 лв. Така лесно ще се ориентираме кой няма приеме търгово на цена около пазарната и за кого на ЦМ няма да му пука
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Ще предложат цена под 3 лева и няма да им пука дали ще приемете
      +1

      Коментар


      • За цена на търговото залагам ~3,40 но за продажба съм за 99%- не случайно преди повече от 5-6 месеца се появиха най атрактивни имоти на един велик Мажо в руски сайтове , а напоследък и на няколко други собствениците им скочиха да опровергават че предприятията и прилежащите им имоти не се продават и т.н....... така може и да не е шейх дишащият във връта на ЦМ и Со.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Ще предложат цена под 3 лева и няма да им пука дали ще приемете
          Още по-добре! Ще остане по-голям фри флоут от една от добрите акции на БФБ. Тази бамка съвсем реално може да стигне 4-5 лева в края на годината.
          Мнението не е препоръка за сделки!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Ще предложат цена под 3 лева и няма да им пука дали ще приемете
            И ние няма да приемем не злобей в тази тема бегай си при твойте акции )

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
              За какво да я свалят, после ако решат да я продават ще трябва пак да я качват На мен тека ми изглеждат нещата, ще ни предложат приемлива цена и ще се молят да продаваме )
              Ще предложат цена под 3 лева и няма да им пука дали ще приемете
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Днес в Банкер Цеко казва, че няма да свалят банката от борсата.Така че ако има такива, които се страхуват от това да са спокойни.
                За какво да я свалят, после ако решат да я продават ще трябва пак да я качват На мен тека ми изглеждат нещата, ще ни предложат приемлива цена и ще се молят да продаваме )

                Коментар


                • Днес в Банкер Цеко казва, че няма да свалят банката от борсата.Така че ако има такива, които се страхуват от това да са спокойни.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Малко ми прилича на "Бай Ганьо прави търгово" ...
                    Last edited by maximilian; 11.01.2014, 10:59.
                    Не е препоръка!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                      Орк, ясно е че цени от порядъка на 4-5 лева при това търгово са само мечти.

                      Най-вероятните цени на търговото ще са около 3-те лева според мен.

                      Но цени в рейнджа 4-5 лева до 1-2 години са напълно реалистични очаквания

                      Лично мнение!
                      Според макс-а е 3.6 лв, а песимистичният вариант 2.9-3 лв.
                      Само хипотеза.
                      Не е препоръка за ПК на ЦК

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                        Орк, ясно е че цени от порядъка на 4-5 лева при това търгово са само мечти.

                        Най-вероятните цени на търговото ще са около 3-те лева според мен.

                        Но цени в рейнджа 4-5 лева до 1-2 години са напълно реалистични очаквания

                        Лично мнение!
                        Излизам да поливам добрата седмица а ти бягай от тук, жертви не ни трябват ) но хвърляй по едно око към нас, зада си научиш урока )

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от орк Разгледай мнение
                          Лошото на такива подскачащи кюфтета е че лошите новини евентуално ще задавят цялата борса...
                          Имате свръхочаквания момчета... не Цеко не му трябва Р/Вто на Корп, а да види как да запази поне половината добри клиенти на Юнион
                          Орк, ясно е че цени от порядъка на 4-5 лева при това търгово са само мечти.

                          Най-вероятните цени на търговото ще са около 3-те лева според мен.

                          Но цени в рейнджа 4-5 лева до 1-2 години са напълно реалистични очаквания

                          Лично мнение!
                          Veni, Vidi, Vici

                          Коментар


                          • Лошото на такива подскачащи кюфтета е че лошите новини евентуално ще задавят цялата борса...
                            Имате свръхочаквания момчета... не Цеко не му трябва Р/Вто на Корп, а да види как да запази поне половината добри клиенти на Юнион

                            Коментар


                            • Нещо за размисъл

                              http://kendov.wordpress.com/2014/01/10/bank-slavery/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tradera Разгледай мнение
                                За мен търговото трябва да е около 5 лева минимум !
                                Не знам на колко ще е търговото ( за мен това е про-форма търгово ), но справедливата цена според мен е около 4.5-5 лева +- 10-15%
                                Veni, Vidi, Vici

                                Коментар

                                Working...
                                X