IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Q35 Разгледай мнение

    Ще отговоря / въпреки ,че вече казаха кой продава / - дълбочината на джоба на продавача ми е интересен.
    и аз ще отговоря - Един ИП продава, но още не му знам името

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Q35 Разгледай мнение

      Ще отговоря / въпреки ,че вече казаха кой продава / - дълбочината на джоба на продавача ми е интересен.
      ПФБК не е ли само ИП? Как разбра кой е продавача и каква му е дълбочината на джоба?

      ПП. Или се обаждаш в ПФБК и питаш кой и продавача и още колко продава?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

        ще кажем, ако кажеш каква е разликата кой продава?
        Ще отговоря / въпреки ,че вече казаха кой продава / - дълбочината на джоба на продавача ми е интересен.
        мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Q35 Разгледай мнение
          Здравейте ! Някой със сделки от вчера и днес може ли да сподели кой е продавача на 1.70 лв. Изкушавам се да усредня малко ,но не ми е съвсем безразлично кой продава.Благодаря предварително!
          ще кажем, ако кажеш каква е разликата кой продава?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от derk Разгледай мнение
            "MyFin digital wallet


            .................................................. ..............................
            Първите две ще са налични веднага във Вашия телефон, а последната ще получите до няколко дни на посочен от Вас адрес.
            С МуFin можете да плащате навсякъде дори, чрез NFC технология (Android/Apple Pay), да извършвате банкови трансфери в различни валути, а освен това:.............................."

            Не дори, а без NFC технология не може да се извършват разплащания чрез терминали. Част от телефоните с Андроид, особено бюджетните нямат такива четци.
            Не мога да си представя как някой ще си изтрие Revolut-a за да ползва това.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Q35 Разгледай мнение
              Здравейте ! Някой със сделки от вчера и днес може ли да сподели кой е продавача на 1.70 лв. Изкушавам се да усредня малко ,но не ми е съвсем безразлично кой продава.Благодаря предварително!
              ПФБК

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Absolute_Amateur Разгледай мнение

                Дали да не помечтаем и за 1,6!?
                Колкото по-вече падне толкова по-бързо ще мине пакетът ,но то ще е за кратко с ниската цена.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                  Някой тука мечтаеха за цена от 1.8 пък то какво стана и какво още ще става?
                  Дали да не помечтаем и за 1,6!?

                  Коментар


                  • Здравейте ! Някой със сделки от вчера и днес може ли да сподели кой е продавача на 1.70 лв. Изкушавам се да усредня малко ,но не ми е съвсем безразлично кой продава.Благодаря предварително!
                    мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

                    Коментар


                    • Хари, имаш специални поздрави от Осман Октай при Дремджиев по ТВ1

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        Някой тука мечтаеха за цена от 1.8 пък то какво стана и какво още ще става?
                        Не ти държат нервите, откакто продаде.
                        Страхуваш ли, че ще изтървеш ползи?
                        М.... . ш..... ..й.о!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                          Някой тука мечтаеха за цена от 1.8 пък то какво стана и какво още ще става?
                          А аз колко много на 5 кинта

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                            Някой тука мечтаеха за цена от 1.8 пък то какво стана и какво още ще става?
                            Не останаха бикове, само волове
                            Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

                            Коментар


                            • Някой тука мечтаеха за цена от 1.8 пък то какво стана и какво още ще става?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vzhekoff Разгледай мнение
                                Някакви коментари по последния отчет ?
                                Добре е, мисля аз

                                Коментар

                                Working...
                                X