IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • аз сложих малко да кеширам на 2.50(над средната ми е и ми трябва кеш) и си чакам голямото бау ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
      той си е ляйномет по някой позиции, по други е викач
      Както и повечето в този форум Викат за техните ,плюят по другите артии
      Получава се малко като канибализъм.Ядем се един от други,а сме 40-50 човека на кръст

      ...................

      По ПИБа мога да кажа,че го купува един голям.Много прилича на този от предишното помпене до 3лв
      За мен е важно да видя месечното затваряне тук.31.01 ,цена затваряне
      Last edited by petrg5s; 18.01.2023, 10:17.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

        Хорас, дай някакъв източник иначе излиза, че лъжеш и само хвърляш лайна.
        той си е ляйномет по някой позиции, по други е викач

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение

          да ама добре че им нарраства броя осигурени, ама местенето от фонд във фонд струва поне 600лв да ти дръпнат от партидата и после хората питат къде са ми парите
          Това твърдение, според мен е далеч от истината. Може ли за обосновка как стигнахте до този извод?
          lipsata

          Коментар


          • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR Разгледай мнение
            Рекорд: прехвърлиха почти 1 млрд. лв. спестени за втора пенсия. Започва ли разместването на компаниите? (24chasa.bg)

            Видно от статията УПФ ДСК "Родина" увеличава значително броя на осигурените лица и съответно нетния размер на прехвърлените средства от индивидуалните партиди за деветмесечието. Така настървено и с големи пакети по цена продава в момента мисля, че купува точно УПФ ДСК "Родина". Не е препоръка.
            Аз като гледам тримесечните отчети Родина продава даже. Иначе да, купувача действа през ДСК банк като посредник, ама кой е...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
              Много шум а нищо...ДСК трябваше да купят и някой им изви ръцете и направи едни бързи 20% а вие започнахте да се превъзбуждате... и защо никой не коментира американското правителство как се чуди какво да я прави тази банка... защото не спазва магнитски...да не стане и тук като в Прибалтика,,че цената бързо ще отиде към0....направо ви се. Чудя на акъла!
              Хорас, дай някакъв източник иначе излиза, че лъжеш и само хвърляш лайна.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR Разгледай мнение
                Рекорд: прехвърлиха почти 1 млрд. лв. спестени за втора пенсия. Започва ли разместването на компаниите? (24chasa.bg)

                Видно от статията УПФ ДСК "Родина" увеличава значително броя на осигурените лица и съответно нетния размер на прехвърлените средства от индивидуалните партиди за деветмесечието. Така настървено и с големи пакети по цена продава в момента мисля, че купува точно УПФ ДСК "Родина". Не е препоръка.
                да ама добре че им нарраства броя осигурени, ама местенето от фонд във фонд струва поне 600лв да ти дръпнат от партидата и после хората питат къде са ми парите

                Коментар


                • Много шум а нищо...ДСК трябваше да купят и някой им изви ръцете и направи едни бързи 20% а вие започнахте да се превъзбуждате... и защо никой не коментира американското правителство как се чуди какво да я прави тази банка... защото не спазва магнитски...да не стане и тук като в Прибалтика,,че цената бързо ще отиде към0....направо ви се. Чудя на акъла!

                  Коментар


                  • Конкретен отговор няма как да дам. И надали някой може.
                    Очаквам приходите от лихви да са около и малко над миналогодишните(нетно може би повече), чувствително повишение на приходи от такси. Разходите очаквам да са нагоре с около 10% или повече, основно заради новата централа.
                    И големия въпрос - обезценките.....

                    Коментар


                    • Рекорд: прехвърлиха почти 1 млрд. лв. спестени за втора пенсия. Започва ли разместването на компаниите? (24chasa.bg)

                      Видно от статията УПФ ДСК "Родина" увеличава значително броя на осигурените лица и съответно нетния размер на прехвърлените средства от индивидуалните партиди за деветмесечието. Така настървено и с големи пакети по цена продава в момента мисля, че купува точно УПФ ДСК "Родина". Не е препоръка.
                      Last edited by KOSTJUMAR; 17.01.2023, 22:10.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                        Дет се вика - не са рекли, не са го направили
                        Много нещо и пак нямам отговор н конкретен въпрос?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Тцъ, трябват ѝ един чичак и няколко адепта. Другарят Каролев ви го показа (мир на праха му) как се прави преди няколко години с 2-3 туита - на БФБ изобщо не е трудно да надуеш почти всичко Както неведнъж съм казвал - тази банка и на 3-4-5 лева ще е евтина, и на 1 лев ще е скъпа...
                          сега... да си дойдем на думата...малко минахте таргета,затуй е време за леко приземяване... Некои си помечтаха за повече ама А дано ама надали, рано е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inteIIect Разгледай мнение
                            Миналата година не бяха ли 110 милиона. В предходни години са имали и повече. Казвам го, в смисъл че не е това нещото, което ще раздвижи цената. Въобще не е ясно какво би я раздвижило, освен някаква игра с държавния дял, ново отваряне на приказка за продажба, дивидент, като последното май изобщо не е в картите, а предходните искат здрави нерви и готовност за дълго чакане.
                            Тцъ, трябват ѝ един чичак и няколко адепта. Другарят Каролев ви го показа (мир на праха му) как се прави преди няколко години с 2-3 туита - на БФБ изобщо не е трудно да надуеш почти всичко Както неведнъж съм казвал - тази банка и на 3-4-5 лева ще е евтина, и на 1 лев ще е скъпа...
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Миналата година не бяха ли 110 милиона. В предходни години са имали и повече. Казвам го, в смисъл че не е това нещото, което ще раздвижи цената. Въобще не е ясно какво би я раздвижило, освен някаква игра с държавния дял, ново отваряне на приказка за продажба, дивидент, като последното май изобщо не е в картите, а предходните искат здрави нерви и готовност за дълго чакане.

                              Коментар


                              • Банката си работи супер. Единствения проблем на този етап е колко искат(или ги натискат) да обезценят.

                                Коментар

                                Working...
                                X