IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение

    верно ще качат, ама гап имат да пълнят първо трапа да напълнят пък после овчарския скок с леки напъни

    А онзи ВИСЯЩИЯ от -21.03.2018 Отв: 5.00 Мин: 5.00 Макс: 5.00 Затв: 5.00 -не е ли по напред???

    Коментар


    • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение
      Последните пет търговски сесии с оборот от 615 к по позицията имаме покачване от 1,75 до 2,57 - около 47 %. Интересно какво би станало, ако някой поиска да вкара 2-3 милиона по позицията. Дали има изобщо големи продавачи, които биха се разделили с акциите си на тези нива? Не ми се вярва на мен.
      Естествено, че няма! Съмнявам се и на 5 лева дори да се намерят. Ако всичко върви добре (което засега е така) мисля, че 8-те лева няма да са мираж до края на годината!

      Не е препоръка!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

        Не са още. Ще я качват на петара
        Политически дивиденти трябва да се трупат.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

          Кой гап ,на 1.92 ? пълнят ли ги гаповете на БФБ?

          Този е толкова нисък, че ще тряба със сплит да го покрият, пухче е мечтателка...
          пп.- има още един вариант;- Лаура да е приятелка на Пухче и да и е нашепнала нещо
          Last edited by inta53; 22.03.2022, 17:47.

          Коментар


          • Последните пет търговски сесии с оборот от 615 к по позицията имаме покачване от 1,75 до 2,57 - около 47 %. Интересно какво би станало, ако някой поиска да вкара 2-3 милиона по позицията. Дали има изобщо големи продавачи, които биха се разделили с акциите си на тези нива? Не ми се вярва на мен.

            Коментар


            • странно е, че нямаме новина и още не се знае кой движи пазара, но е се сериозен и сякаш няма да спира скоро, вие си продавайте . Определено не е както някои тук казваха - "скок на умрялата котка"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
                Спокойно. Гледам. Но забелязвам, че кибиците изведнъж се разтревожиха и станаха активни
                бях за малко,трябваше ми малко кеш, не съм омъжена за БФБ /инвеститор дългосрочен/, пък и акциите стоп нямат, та си взех каквото ми трябва и колкото ми трябва; успех на чакащите NEXT LEVEL, все пак съм спекулант

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение
                  верно ще качат, ама гап имат да пълнят първо трапа да напълнят пък после овчарския скок с леки напъни
                  Кой гап ,на 1.92 ? пълнят ли ги гаповете на БФБ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение

                    вече ви продават лекинко захранват , стойте и гледайте
                    Спокойно. Гледам. Но забелязвам, че кибиците изведнъж се разтревожиха и станаха активни
                    http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

                      Няколко годин гап надолу. Сега нагоре. Пълно щастие няма. Който е излязъл пак може да влезе
                      вече ви продават лекинко захранват , стойте и гледайте

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение

                        верно ще качат, ама гап имат да пълнят първо трапа да напълнят пък после овчарския скок с леки напъни
                        Няколко годин гап надолу. Сега нагоре. Пълно щастие няма. Който е излязъл пак може да влезе
                        http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

                          Не са още. Ще я качват на петара
                          верно ще качат, ама гап имат да пълнят първо трапа да напълнят пък после овчарския скок с леки напъни

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение
                            умориха се да купуват
                            Не са още. Ще я качват на петара
                            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

                              Коза, колко вземаш за съвет, ха ха
                              Що не пишеш с единия ник. С двата само се хабиш. Ефектът е нулев. Ха - ха - ха

                              Коментар


                              • Да вземат продавачите да продадат нещо ..., подредили се и чакат ...

                                Коментар

                                Working...
                                X