IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
    Кобос на райфайзен май е
    Райфа наред днеска се изсраха! Всъщност - те от вчера са почнали....

    Коментар


    • Кобос на райфайзен май е

      Коментар


      • Едногодишно дънце днес ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
          Въпрос на нагласа- аз бях един от първите регистрирани КОБОС-и, но с новите платформи лекотата на сърфиране между позициите, инфото, което ми дава са несравними- още веднъж въпрос на нагласа и удобство при работата.
          Не е до нагласа, а до платформа. Аз съм наясно за предимствата на хубавата платформа, но просто моето ИП е малко и си направи платформа, колкото да не е без хич. Големите сигурно имат хубави платформи, но при мен случая не е такъв. А иначе съм доволен от ИП-то и не мисля да го сменям заради такава дреболия.
          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

          Коментар


          • Въпрос на нагласа- аз бях един от първите регистрирани КОБОС-и, но с новите платформи лекотата на сърфиране между позициите, инфото, което ми дава са несравними- още веднъж въпрос на нагласа и удобство при работата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
              Нищо не чакам... а купувам

              Купувай. Ще ти смятам загубите периодично.
              The weak are meat and the strong do eat.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
                Знам, ама ако е инст. инвеститор и се крие с такава "дървена" платформа.... нямам думи.
                Аз още съм на кобос. Преди година ИП-то ми почна да ме калесва да мина на платформата му, пуснах я пробно, и веднага се отказах. Достатъчно ми беше, че изискваше Internet Explorer за да работи - аз такова чудо в къщата си няма да вкарам
                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                Коментар


                • Знам, ама ако е инст. инвеститор и се крие с такава "дървена" платформа.... нямам думи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
                    Голям, голям - КОБОС
                    Ти ако знаеш какви кобоси има ....
                    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                    Коментар


                    • Голям, голям - КОБОС

                      Коментар


                      • Абе коя тоя "голям" дето сипва? Баси големия пакет ....
                        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                        Коментар


                        • Нищо не чакам... а купувам

                          Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          хайде принце, какво чакаш
                          Мнението ми не е препоръка!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                            5F4 си остава една спяща красавица!!!
                            хайде принце, какво чакаш
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • 5F4 си остава една спяща красавица!!!
                              Мнението ми не е препоръка!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от zlata lamia Разгледай мнение
                                Ало,мъртъвците,как сте?Доскоро Сифоня и Минетчийски ви зариваха с лопатите,скоро ще започнат и с багерите! Н'ъл беше "секси" акцията,бе?ПИБ-че,миб-че,"го'тна"бамка,добре "обслужвали'" и други подобни хвалебствия! ВЗЕХА ВИ ПАРИЦИТЕ!
                                Ти преди да се отваряш толкова, да вземеш да си платиш 1000-те лева от баса, който спечелих. Докато не си платиш, нямаш право да си показваш тука опозорения сурат.
                                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                                Коментар

                                Working...
                                X