IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ало,мъртъвците,как сте?Доскоро Сифоня и Минетчийски ви зариваха с лопатите,скоро ще започнат и с багерите! Н'ъл беше "секси" акцията,бе?ПИБ-че,миб-че,"го'тна"бамка,добре "обслужвали'" и други подобни хвалебствия! ВЗЕХА ВИ ПАРИЦИТЕ!
    Last edited by mibova; 29.05.2012, 19:08.

    Коментар


    • Шаро, думи, думи.... резултатите им (а и мажовците) са сравними, ама Тим е известно че не подпират акции.......
      А ножицата се отвори много повече :

      http://www.infostock.bg/infostock/control/graphics/CCB

      Ще дойде време ние в ЦКБ да се смеем, а вие да ревете.
      Когато настъпи този момент - може да се прехвърля и на вашия кораб

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        А са си от едно тесто и двенките ...
        Ти гледал ли си изобщо някакви отчети на двете? ПИБ има активи за над 6 млрд. лева, а на ЦКБ са два пъти по по-малко. От както е започнала кризата ПИБ е привлякла най-много средства и има силни позиции в кредитирането на бизнеса (да не споменавам, че според данните за Q1 вече е втора при корпоративните кредити), а ЦКБ едвам се добира до топ 10. Все едно сравняваш круши и ябълки.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Добре де за мозъка и диалекта да се съглася ма как разбра за скъпите коли от банковия им офис, нали не са си ги били паркирали до бюрата
          Някъде да казвам,че момчетата със скъпите коли са от ПИБ ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vvi Разгледай мнение
            Миналата седмица ходих да си взимам едни документи и то е смехория .Някакви прости млади момчета със скъпи коли,говорещи на врачанско-пернишки диалект без грам мозък в главите.
            Добре де за мозъка и диалекта да се съглася ма как разбра за скъпите коли от банковия им офис, нали не са си ги били паркирали до бюрата
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Тука го подпират като рохко яйце, ма до време ще е.
              На бас че ще падне под 1 долар акцията

              Само погледнете на графиките каква ножица се е отворила в сравнение с ЦКБ.
              А са си от едно тесто и двенките ...

              ПС Както се казва - не е препоръка и нямам намерение да инициирам позиция преди да дойде на определено число центи (зелени)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Абе "системата" "бъгнала", ама все в техен интерес "бъгва" !? що така бе Миме ??? ))
                Какво става с Кремиковци, третопяват ли мат'ряла в график?
                Миналата седмица ходих да си взимам едни документи и то е смехория .Някакви прости млади момчета със скъпи коли,говорещи на врачанско-пернишки диалект без грам мозък в главите.

                Коментар


                • Защо все на мен винаги са ми вършили работа? Особено има една, която винаги е била любезна, отзивчива и приветлива.

                  Коментар


                  • Абе "системата" "бъгнала", ама все в техен интерес "бъгва" !? що така бе Миме ??? ))
                    Какво става с Кремиковци, третопяват ли мат'ряла в график?
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Butch Разгледай мнение
                      С такива идиотски номера съм на ръба да се махна от ПИБ след като съм клиент от над 10 години!

                      Обаждах се по телефона и идиотски оператор-робот ме убеждава как съм бил получавал досега извлечения по пощата!

                      А аз от самото начало съм ЗАЯВИЛ ИЗРИЧНО, че не желая да получавам писмени извлечения по пощата поради простата и логична причина, че същевременно ползвам онлайн банкирането от самото начало!

                      Но не - трябвало да се ходи на място да подавам молба?!?!
                      Ами че утре ще ми начислят някаква друга такса и ще кажат - за да се откажете - молба, и то за нещо, което аз вече еднозначно съм заявил, че не желая да ползвам!
                      Молба не знам, но жалба ще подам и това ще е последния случай, при следващи такива си казваме довиждане.
                      Точно същата история като с мен. Ще се обадя на когото трябва да влезе и да прочете форума. Всъщност има два различни проблема:

                      1. Бъгването на системата, която изведнъж връща статуса на клиенти, отказали се от извлечения в статус "по подразбиране", т.е. с извлечения. Този проблем сигурно ще го оправят, щото вече е докладван на компетентния директор.

                      2. Тъпотата на мацките в кол центъра. Това вече си е съвсем друга бира. Не мога да си представя що за обучение са преминали и какви инструкции имат, щом може да се случи това - да те убеждават, че години наред си получавал извлечения. Честно казано, мислех си че нещо не съм доразбрал какво ми казва мацето, но след като и на теб ти се е случило ......
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Butch Разгледай мнение
                        С такива идиотски номера съм на ръба да се махна от ПИБ след като съм клиент от над 10 години!

                        Обаждах се по телефона и идиотски оператор-робот ме убеждава как съм бил получавал досега извлечения по пощата!

                        Но не - трябвало да се ходи на място да подавам молба?!?!
                        Няма нужда да ходиш на място. Виж поста на колегата Gotti. И внимавай с комуникацията с оператори-роботи.

                        Коментар


                        • Идиотски такси!

                          С такива идиотски номера съм на ръба да се махна от ПИБ след като съм клиент от над 10 години!

                          Обаждах се по телефона и идиотски оператор-робот ме убеждава как съм бил получавал досега извлечения по пощата!

                          А аз от самото начало съм ЗАЯВИЛ ИЗРИЧНО, че не желая да получавам писмени извлечения по пощата поради простата и логична причина, че същевременно ползвам онлайн банкирането от самото начало!

                          Но не - трябвало да се ходи на място да подавам молба?!?!
                          Ами че утре ще ми начислят някаква друга такса и ще кажат - за да се откажете - молба, и то за нещо, което аз вече еднозначно съм заявил, че не желая да ползвам!
                          Молба не знам, но жалба ще подам и това ще е последния случай, при следващи такива си казваме довиждане.

                          Коментар


                          • С тая такса просто те карат да се откажеш от гадните хартиени извлечения. Аз отдавна не ги получавам, не ми трябват на хартия. И без това я ги намериш в пощенската кутия, я не, щото някой съсед ги е харесал... Можеш да се откажеш и без да ходиш, само се регистрираш за услугата им Моята Fibank. Всичките извлечения ги има там. Ще си ги гледаш, без да даваш 1 лв. на месец. Регистрацията става и без да ходиш в клон, само с карта. Виж на https://my.fibank.bg/Registration.

                            Коментар


                            • То все СИСТЕМАТА ги прави тия работи - ние хората нямаме договор със системата, а с банката!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
                                изненада:

                                и ПИБ са се увлекли по тая простотия "Такса извлечение по пощата" = 1 лв!! още една таксичка, сякаш другите са им малко!!
                                знаели някой дали мога да се откажа от тия извлечения без да се ходи в клон ?
                                Аз се бях отказал от хартиените извлечения по кредитната карта още преди години. Практически веднага, след като ги пуснаха във виртуалния клон. И сега изведнъж - хоп левче! Обадих се в банката и някакво момиче от кол центъра седна да ми обяснява, че трябва да ида в клон и да пусна заявление. Аз и обяснявам, че отдавна съм пуснал такова и че от години не получавам хартиени извлечения, а тя се мъчи да ме убеди, че всъщност те са ми пращали, но вероятно куриерите не са ми намирали адреса. След като и обясних, че нямам намерение да ходя в клон за да се отказвам от нещо, от което отдавна съм се отказал, тя ме насочи към процедурата за подаване на оплаквания на сайта на банката. Вбесих се и се обадих в качеството си на акционер на когото трябва и малко по-късно всичко се оправи.

                                Ако си като моя случай (отдавна си се отказал и не получаваш извлечения), причината да ти се случи това е, че скоро си си подновил кредитната карта. Нещо се е бъгнало в системата им и при подновяване ти записват опциите "по подразбиране" - т.е. "с хартиено извлечение" и съответно ти тряскат новата таксичка. Аз се оправих само по телефона.Ако обаче досега си получавал извлечения по пощата, нямаш никъв шанс да се оправиш без ходене до клон.

                                P.S. Обещаха ми, че ще проучат защо се бъгва така системата.
                                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                                Коментар

                                Working...
                                X