IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
    Дават ти 6 кинта например ) цената заспива на 5,5 продаваш и на къде очи ти видят пазар голям )) Това е много добър сигнал не само за ПИБ а за цялата БФБ )
    На 6 ша приема , няма да се чудя много ...ма ми се чини че търговото ще е около 3-те лева за съжаление
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Голяма част от кеша, който ще се освободи от ПИБ ще отиде към други бамки на БФБ... като тази...
      Мнението не е препоръка за сделки!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
        Можеш да не приемеш, ако цената е ниска, нищо няма да стане. Аз съм тъговец дреме ми, ще си купя нещо друго ) Цена ми дайте друго не искам
        Цената ще е достатъчно висока, за да я приемете всички. И достатъчно ниска, за да спечели само мажо! В дългосрочен план...
        The best things in life are free. The second best things are very expensive!
        не е препоръка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
          И какво му е доброто на тоя сигнал ? Толкова тъпо ми стана че няма на къде. Боза, алчна сган! Да, за мажо говоря!
          Можеш да не приемеш, ако цената е ниска, нищо няма да стане. Аз съм тъговец дреме ми, ще си купя нещо друго ) Цена ми дайте друго не искам

          Коментар


          • Още хубави новини "Европейският инвестиционен фонд и Fibank (Първа инвестиционна банка) подписаха първото за България гаранционно споразумение в подкрепа на кредитирането на иновативни малки и средни предприятия."
            http://economic.bg/news/27230/1/1/Za...lki-firmi.html
            Ама за тези, които ще останат акционери
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
              Дават ти 6 кинта например ) цената заспива на 5,5 продаваш и на къде очи ти видят пазар голям )) Това е много добър сигнал не само за ПИБ а за цялата БФБ )
              И какво му е доброто на тоя сигнал ? Толкова тъпо ми стана че няма на къде. Боза, алчна сган! Да, за мажо говоря!
              The best things in life are free. The second best things are very expensive!
              не е препоръка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                Няма ли някой да се изкаже професионално и аргументирано относно вариантите за цената. Разчитам на Мариян, но може и някой от форумците да докажат своето експертно ниво - независимо дали има акции. Би ли могло търговията на БФБ (в дните до обявяване на цената на търговото) да повлияе на неговата цена? И как ?
                Иначе .... от Капитал : "След като излезе съобщението за продажбата на мажоритарния дял през декември миналата година, акциите на "Каолин" поскъпнаха с почти 80%..."
                Като се има предвид цената, която взеха на IPO .... и половината да дадат все ще са на печалба.
                Имам акции и мислех да ги държа дълго, но сега
                Дават ти 6 кинта например ) цената заспива на 5,5 продаваш и на къде очи ти видят пазар голям )) Това е много добър сигнал не само за ПИБ а за цялата БФБ )

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  за мен ако искат сега да делистват значи искат откровено да прецакат инвестиралите в техни акции. дивиденти така и така не дават, кредитите са за техни си схеми ... няколкото % на пазара не им пречат.. та ако решат да делистнат..значи директно изкат да ВИ изцакат

                  аз си продадох последните акции отдавна, а след схемата Кремиковци не съм се и замислял за нови

                  не е препоръка за покупка или продажба на акции
                  Точно на това ми мирише на мен. Нямам акции, но тази си беше хубава! Да не се окажат тимаджиите единствените сериозни акционери в БГ а ?
                  The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                  не е препоръка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
                    Лично аз смятам, че тия искат да лапнат всички акции, защото знаят, че банката започва да се оправя...И не искат друг да лапа, а само те... Което означава - една акция по-малко. И то добра...
                    за мен ако искат сега да делистват значи искат откровено да прецакат инвестиралите в техни акции. дивиденти така и така не дават, кредитите са за техни си схеми ... няколкото % на пазара не им пречат.. та ако решат да делистнат..значи директно изкат да ВИ изцакат

                    аз си продадох последните акции отдавна, а след схемата Кремиковци не съм се и замислял за нови

                    не е препоръка за покупка или продажба на акции
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Което лично мен много ме издразни!
                      The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                      не е препоръка

                      Коментар


                      • Лично аз смятам, че тия искат да лапнат всички акции, защото знаят, че банката започва да се оправя...И не искат друг да лапа, а само те... Което означава - една акция по-малко. И то добра...
                        The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                        не е препоръка

                        Коментар


                        • Няма ли някой да се изкаже професионално и аргументирано относно вариантите за цената. Разчитам на Мариян, но може и някой от форумците да докажат своето експертно ниво - независимо дали има акции. Би ли могло търговията на БФБ (в дните до обявяване на цената на търговото) да повлияе на неговата цена? И как ?
                          Иначе .... от Капитал : "След като излезе съобщението за продажбата на мажоритарния дял през декември миналата година, акциите на "Каолин" поскъпнаха с почти 80%..."
                          Като се има предвид цената, която взеха на IPO .... и половината да дадат все ще са на печалба.
                          Имам акции и мислех да ги държа дълго, но сега
                          Last edited by Protokol; 09.01.2014, 21:16.
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                            Ще погледна целия закон, стана ми интересно... Това е при придобиване на банков лиценз, освен това тук имаме заварено положение ...... И не виждам проблем, ако си купа акции на ПИБ с офщорната си фирма
                            Не съм гледал заварените положения, но на ПИБ им предстои да лицензират FiHealth като застраховател (ако вече не са го направили), а и обществените поръчки не са за изпускане. Досега ПИБ не бяха много силни по управлението на държавните пари, но може да са решили да навлязат на този пазар, а там всичко вече ще става с обществена поръчка и офшорките ще пречат. Абе, според мен са започнали операция по излъскване на имиджа.
                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                              Те и на 1 лев да ти пуснат търгово какво те бърка, ако не го приемеш?
                              Как няма приемате бе. Съгласяйте се там.
                              Тъкмо свеж кеш за захранка после и на нашите артии

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                                Те и на 1 лев да ти пуснат търгово какво те бърка, ако не го приемеш?
                                Естествено че не приемаш, ако си искат банката трябва да се бръкнат

                                Коментар

                                Working...
                                X