IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    ЕЦБ затвори българска банка в Малта за пране на пари

    За втори път за две години ЕЦБ отнема лиценз на институция в островната държава

    http://iconomist.bg/103621-%D0%95%D0...h0QYb5aZb3MZos
    Мале,мале...Виж ти от къде идвало финансирането на iCard и на myPOS.....

    Коментар


    • ЕЦБ затвори българска банка в Малта за пране на пари

      За втори път за две години ЕЦБ отнема лиценз на институция в островната държава

      http://iconomist.bg/103621-%D0%95%D0...h0QYb5aZb3MZos

      Коментар


      • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
        За момента няма успешно увеличен капитал, нали?
        Според мен има ... по Блумбърг обявиха че има използвани 107 млн. права

        Коментар


        • Понеделник ако платят тогава ще има.

          Коментар


          • За момента няма успешно увеличен капитал, нали?
            М.... . ш..... ..й.о!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pivoley Разгледай мнение
              Оставка ли ще подава? Това ще е най-добрата новина за българската икономика.
              И лоша новина за пазара на череши !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                БРАВО!
                Губи се Горанката, не съм го виждал скоро по студиа. Чакаме го да обиколи всички студиа с добрата чакана новина!
                Оставка ли ще подава? Това ще е най-добрата новина за българската икономика.

                Коментар


                • Първото, което трябва да направят след влизането в ЕРМ е да назначат Пацо терасата за шеф на БЮДЖЕТНАТА КОМИСИЯ В ЕВРОПАРЛАМЕНТА, ГЕШЕВ за шеф на ЕЦБ, а Делянчо и Ирена Кръстева за шефове на ОЛАФ

                  https://www.dnevnik.bg/politika/2019...ata/#comment-7
                  Last edited by Frosty; 01.07.2020, 15:28.
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • БРАВО!
                    Губи се Горанката, не съм го виждал скоро по студиа. Чакаме го да обиколи всички студиа с добрата чакана новина!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      Аз пък не ми е ясно как може цяла една държава да е заложник на една единствена банка?

                      Ами нека тогава да го обяснят това на народа, че на тази банка и се клатят краката, и ни пречи да влезем в ЕРМ 2, и готово. И първо държавата да си изтегли всички активи от тази банка, а след това народа да се юрне да си тегли депозитите, и с това цялата одисея да приключва колкото се може по-бързо. Покрай КТБ вече знаем какво ще се случи.
                      Матеев - истината е очевадна !

                      Зад гърба на двамата мажовци има няКОЙ с огромна власт.

                      Иначе държавата отдавна да ги е поставила на мястото им двамата убавци.

                      Коментар


                      • Правителството набеляза какво да прави след влизането в ERM-2.

                        Цялата новина тук:
                        https://www.economic.bg/bg/news/12/p...o-v-erm-2.html

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                          Да подредим резултатие по доброта.
                          Най-добре е тоя или следващия Петък да излезе новината, че Хърватска и Б-я влизат в ЕРМ2.
                          Следва резултат Хърватска влиза , Б-я я отлагат. Това за мен би значело моментална оставка и служебно правителство.
                          Казват, че въпроса за двете държави ще се разгледа в бъдеще (по-късно от ранна есен), има някаква яснота, но пак чакане
                          Най-лошо е да няма никаква новина, неяснота нито кога нито дали Хърватска и Б-я влизат в ЕРМ2 - значи се връщаме в сегашното си положение от Март на безперспективност.
                          Прав си, липсата на информация никога не е ведела до добро. ПР-ът им никакъв го няма!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                            Хари, разбирам нетърпението ти, но юли има 31 дни. Коректно е в 24:00 на 31 юли да свърши чакането. Освен ако през това време не излезе новина, че Хърватия е приета без нас! Но това вече е друга бира, както сме коментирали. И наистина всички трябва да излезем на улицата... Но нека да не сме черногледи, меже пък всичко да се развие по-добре и по-бързо, отколкото очакваме!
                            Да подредим резултатие по доброта.
                            Най-добре е тоя или следващия Петък да излезе новината, че Хърватска и Б-я влизат в ЕРМ2.
                            Следва резултат Хърватска влиза , Б-я я отлагат. Това за мен би значело моментална оставка и служебно правителство.
                            Казват, че въпроса за двете държави ще се разгледа в бъдеще (по-късно от ранна есен), има някаква яснота, но пак чакане
                            Най-лошо е да няма никаква новина, неяснота нито кога нито дали Хърватска и Б-я влизат в ЕРМ2 - значи се връщаме в сегашното си положение от Март на безперспективност.

                            Коментар


                            • Аз пък не ми е ясно как може цяла една държава да е заложник на една единствена банка?

                              Ами нека тогава да го обяснят това на народа, че на тази банка и се клатят краката, и ни пречи да влезем в ЕРМ 2, и готово. И първо държавата да си изтегли всички активи от тази банка, а след това народа да се юрне да си тегли депозитите, и с това цялата одисея да приключва колкото се може по-бързо. Покрай КТБ вече знаем какво ще се случи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                                Нещата са добре. Бойко направи каквото трябваше - да обещае за ЕРМ2, да увеличи капитала на банката.
                                Дойде Юли. Времето на обещанията, отлаганията мина. Дойде време за резултатите - каквито такива, важното е, че ще ги имаме. И това е хубавото и важното, и затова го приветствам. Аз мисля, че шансовете да стане работата са повече от 70-80%. Мълчането в тоя момент си мисля е за добре.
                                Това какво ще напишеш ти или аз няма никакво значение ! И не, нищо хубаво няма в това, ако за пореден път се изложат и подвият опашки !

                                Коментар

                                Working...
                                X