IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
    Виж Тавекс на колко продава.
    ------------------- Купува Продава
    EUR Евро 1.9570 1.9950

    Коментар


    • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
      По-голямата част от тези 28 млрд лева са в евро, но има и злато,шв.франкове и т.н., не са в левове тези 28 млрд!
      Приемам забележката.Активи,които за секунди стават евра.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
        A депозитите в лева са за над 35 милиарда лева ! Само на мен ли ми се струва или един доста голям процент от тези левчета няма евро зад тях и това е без да броим колко левчета има в обращение в страни от депозитите !
        Опа, като не хваща дикиш таа работа с еврата на 2.30 и как няма резерви, почнахме да оценяваме обема на влоговете
        Мисля, че не са те информирали, че акцията свърши а и си сбъркал форума
        И ние се притесняваме, но за по-други неща.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
          .................
          Днес на чеиндж Еврата бяха около 2.30 за лев в цялата страна !
          ............
          Прекаляваш! 2.30 мможе да е било при някой пишман чейнчаджия в Столипиново.
          , който е решил "че много разбира нещата". Виж Тавекс на колко продава.
          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hommedome Разгледай мнение
            Нещо не ми се връзва. GM прекратиха дейност на 13 май. Защо да го правят сега?
            http://www.globalmarkets.bg/images/o...%98-%D0%95.pdf
            За пари най-вероятно.Просто са изпълнители срещу точно приготвена сума, не мога да си представя самосиндикално да правят такива простотии.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от дзаката Разгледай мнение
              Пич,вместо да се излагаш по форумите вземи прочети малко-става дума за ВАЛУТНИ резерви-имат евра за 28 милиарда лева.Прочети що е то валутен борд и как функционира.
              По-голямата част от тези 28 млрд лева са в евро, но има и злато,шв.франкове и т.н., не са в левове тези 28 млрд!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от дзаката Разгледай мнение
                Пич,вместо да се излагаш по форумите вземи прочети малко-става дума за ВАЛУТНИ резерви-имат евра за 28 милиарда лева.Прочети що е то валутен борд и как функционира.
                A депозитите в лева са за над 35 милиарда лева ! Само на мен ли ми се струва или един доста голям процент от тези левчета няма евро зад тях и това е без да броим колко левчета има в обращение в страни от депозитите !
                http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
                  Че той Каролев ако го слушахте си го каза ако падне борда за 2 години ще сме в Еврозоната и това го каза в едно интервю още в Петък.

                  Днес на чеиндж Еврата бяха около 2.30 за лев в цялата страна !

                  Прекалено много неща са навързани и това ми изглежда като Perfect Storm ама пак казвам искрено се надявам да не съм прав !

                  Но силно вярвам че след като на тия нагли копелета не им е останало нищо друго за крадене сега са се прицелили в спестяванията на хората !

                  Ако правилно се контрулира падане на борда ще доведе до огромни печалби ама нещо тия кукли на конции дето гледахме днес ми изглежда да не знаят и те какво се случва което ме навежда на мисълта че сценарият не е техен а на друг кукловод днес това което видях аз при президента изглеждаше като актиори в края на спектакала ето го видеото:

                  http://bnt.bg/news/institutsii/prezi...im-obobshtenie

                  Не ви ли изглеждат като натровени с гъби ? Не ви ли изглеждат като актьори преди да падне завесата ? Даже общ план им направиха на финала

                  И имай предвид че имам огромно доверие по принцип на президента ама знам че той като Бизнесмен нямаше да говори така както говорише днес което ме навежда на доста мрачни мисли така или иначе след не повече от 10 часа ще разберем бил ли съм или не съм бил прав.
                  Нещо си много усърден в писанията. Я отвори вратата на ДАНС.
                  Кои разплащания се правят до 5то число? Напоследък плащам данъци и всичко около 12ти обикновено. А за еврата, които са на 2.30 ако не се лъжа еврото е 1.95583 ПО ЗАКОН и ако се опитва някой да го продава на 2.30 ОФИЦИАЛНО, може да отвори също на ДАНС

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
                    Аз очаквах БНБ да кажат че имат резерв в евро ама казаха само че имат 28 милиарда лева което ми говори че може и да нямат достатъчно евра.

                    Наистина искам да видя утре как ще реагира бизнеса знаете че всички разплащания за разходите на бизнеса се правят до 5-то число което се пада в Събота което значи че този месец има с 1 ден по-малко време да се разплатят и вече загубихме петък а имам съмнения че ще загубим и голяма част от Понеделникът.

                    Колко и какви евра ще се купуват/продават и така нататък.

                    Както казах следя си някакви индикатори и за сега не съм ги видял да се подредят и да покажат стабилност точно напротив.
                    Пич,вместо да се излагаш по форумите вземи прочети малко-става дума за ВАЛУТНИ резерви-имат евра за 28 милиарда лева.Прочети що е то валутен борд и как функционира.

                    Коментар


                    • Нещо не ми се връзва. GM прекратиха дейност на 13 май. Защо да го правят сега?
                      http://www.globalmarkets.bg/images/o...%98-%D0%95.pdf

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                        Това за недостига на евра е вярно. Но причината е, че всичко стана в петък. В понеделник чейндж бюрата и банките ще се наредят на опашка в БНБ да купуват евра срещу левове. А в БНБ евра с лопата да ги ринеш. Много съм доволен, защото най-сетне ще се види как работи борда наистина. Много пъти сме го обсъждали тук във форума с разни "бутачи", че всъщност борда на практика няма как да падне. Искаш евра? Моля, дай тука едни 1.95583 левчета и готово! Левове в банките колкото щеш, евра в БНБ колкото щеш. Утре "бутачите" най-сетне ще разберат какъв квадратен сами са си вкарали.
                        Квадратния си го набутаха ония дето си развалиха депозитите и:
                        1.не получиха липва
                        2.платиха такса за теглене в брой
                        3.купуваха евра по 2,10
                        Извода е-накрая винаги го духа спестителя неграмотник-такива явно има бол

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                          Това за недостига на евра е вярно. Но причината е, че всичко стана в петък. В понеделник чейндж бюрата и банките ще се наредят на опашка в БНБ да купуват евра срещу левове. .
                          Аз очаквах БНБ да кажат че имат резерв в евро ама казаха само че имат 28 милиарда лева което ми говори че може и да нямат достатъчно евра.

                          Наистина искам да видя утре как ще реагира бизнеса знаете че всички разплащания за разходите на бизнеса се правят до 5-то число което се пада в Събота което значи че този месец има с 1 ден по-малко време да се разплатят и вече загубихме петък а имам съмнения че ще загубим и голяма част от Понеделникът.

                          Колко и какви евра ще се купуват/продават и така нататък.

                          Както казах следя си някакви индикатори и за сега не съм ги видял да се подредят и да покажат стабилност точно напротив.
                          http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                            Как се обезценява лева?Имаш ли представа, че в момента лева може би е подценен спрямо еврото?Знаеш ли,че не са правени сериозни анализи дали наистина 1 евро е равно на 1.95583 лева?

                            Това, че разсъждаваш и се опитваш да правиш логически връзки го адмирирам, но в случая мисля,че не си прав.С теорията си, биеш натам,че някой го прави, за да падне борда и да вкараме еврото?Ако падне борда знаеш ли кога ще влезем в еврозоната? Малко след Албания.
                            Че той Каролев ако го слушахте си го каза ако падне борда за 2 години ще сме в Еврозоната и това го каза в едно интервю още в Петък.

                            Днес на чеиндж Еврата бяха около 2.30 за лев в цялата страна !

                            Прекалено много неща са навързани и това ми изглежда като Perfect Storm ама пак казвам искрено се надявам да не съм прав !

                            Но силно вярвам че след като на тия нагли копелета не им е останало нищо друго за крадене сега са се прицелили в спестяванията на хората !

                            Ако правилно се контрулира падане на борда ще доведе до огромни печалби ама нещо тия кукли на конции дето гледахме днес ми изглежда да не знаят и те какво се случва което ме навежда на мисълта че сценарият не е техен а на друг кукловод днес това което видях аз при президента изглеждаше като актиори в края на спектакала ето го видеото:

                            http://bnt.bg/news/institutsii/prezi...im-obobshtenie

                            Не ви ли изглеждат като натровени с гъби ? Не ви ли изглеждат като актьори преди да падне завесата ? Даже общ план им направиха на финала

                            И имай предвид че имам огромно доверие по принцип на президента ама знам че той като Бизнесмен нямаше да говори така както говорише днес което ме навежда на доста мрачни мисли така или иначе след не повече от 10 часа ще разберем бил ли съм или не съм бил прав.
                            http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                            Коментар


                            • За мен изводът е " трябват ни по-сериозни регулатори КФН и БНБ" имам предвид със сериозни кадри, който в момента липсват...особено в КФН. Останалото е държавата да си върши работата и всички да са с точни и адекватни реакции....навреме.

                              Иначе спестовността на българите е пословична и сме много далеч от степента на задлъжнялост, която се наблюдава в развития ЗАПАД.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
                                Лева е реално виртуална валута колкото и да ви се иска да вярвате в нещо друго.

                                Евра на касите в банките няма от обяд в Петък и до колкото знам от банкери няма да има минимум до 11:30 на обяд.

                                Президента направи вербална интервенция за да подкрепи лева който се обезценява спрямо еврото въпреки борда !!!

                                Факта че банките имат резерви в Лева но не и такива в Евро (вижте отчетите на банките) - http://bnb.bg/bnbweb/groups/public/d...1403_a1_bg.xls

                                Говори че евра може и да няма а от петък търсенето на евро рязко се засили !

                                Един от клиентите на ПИБ собственик на завод за бронежилетки каза че те буквално в Петък след обяд не са работили заради спряният Е-Фибанк.

                                Така че това е проблем и вярвай ми всички дилъри на валута вече го знаят това.

                                А иначе какво четох:

                                http://en.wikipedia.org/wiki/Bank_run

                                Всички изявления и новини който и вие четете както и финансовите отчети които видя по-горе.

                                Както обаче казах този анализ си изцяло мой на база на моя прогноза за банковата система от преди 6 месеца.

                                Ето и едно интервю на Хампарцумян:

                                http://www.investor.bg/imenata-na-bi...-sektor,174428

                                И по-конкретно това:

                                - Очаквате ли в крайна сметка раздвижване на кредитния пазар след влизането на новия закон в сила?

                                Не. Кредитният пазар би се раздвижил, ако хората се чувстват свободни да потребяват. Няма как този закон да повлияе на едно население, което успява да спести по 400 млн. лв. на месец.


                                Гледах и това youtube видео:

                                https://www.youtube.com/watch?v=iFDe5kUUyT0#t=1676

                                В което се показва че най-опасният вариант за тази система е ако хората спрат да теглят кредити !!!

                                Отделно този анализ на ситуацията е от много преди да започне кризата:

                                http://kpm.blog.bg/izkustvo/2014/04/...dame-e.1260169

                                И за финал чух ето тази песен на Георги Минчев:

                                https://www.youtube.com/watch?v=2fAGPxZGTjs

                                Всичко това не е препоръка за търговия и е изцяло мое мнение.
                                Това за недостига на евра е вярно. Но причината е, че всичко стана в петък. В понеделник чейндж бюрата и банките ще се наредят на опашка в БНБ да купуват евра срещу левове. А в БНБ евра с лопата да ги ринеш. Много съм доволен, защото най-сетне ще се види как работи борда наистина. Много пъти сме го обсъждали тук във форума с разни "бутачи", че всъщност борда на практика няма как да падне. Искаш евра? Моля, дай тука едни 1.95583 левчета и готово! Левове в банките колкото щеш, евра в БНБ колкото щеш. Утре "бутачите" най-сетне ще разберат какъв квадратен сами са си вкарали.
                                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                                Коментар

                                Working...
                                X