IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
    http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4165186

    Банкерите са потвърдили готовност за взаимно безлихвено подпомагане при нужда не само на ПИБ, а и на всички останали банки. Обсъдено е било евентуално ползване на свеж ресурс от банките майки при преференциални условия.
    Мерси човек, отивам да спя спокойно и хич няма и да минавам утре покрай ПИБ. Дано пуснат е-фибанк че имам да плащам сметки

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
      Президента направи вербална интервенция за да подкрепи лева който се обезценява спрямо еврото въпреки борда !!!
      Как се обезценява лева?Имаш ли представа, че в момента лева може би е подценен спрямо еврото?Знаеш ли,че не са правени сериозни анализи дали наистина 1 евро е равно на 1.95583 лева? В коя друга страна от региона курса беше същия 1 евро = 1.95 от валутата?

      Това, че разсъждаваш и се опитваш да правиш логически връзки го адмирирам, но в случая мисля,че не си прав.С теорията си, биеш натам,че някой го прави, за да падне борда и да вкараме еврото?Ако падне борда знаеш ли кога ще влезем в еврозоната? Малко след Албания.
      Ако паднел борда олигархията нямало да си плаща кредитите!?!?! Ми те всички имат валутна клауза бе, хора, банкерите да не са правени в гъза, с извинение.
      Last edited by andy2000; 29.06.2014, 23:45.

      Коментар


      • Як анализ си направил! От виртуалността на лева, през липсата на евра на касите, до песента на Г. Минчев
        Човече, овладей се. За какъв кеш, за какви 5 лева говорите, като може да се тегли до 5000 лева Пък и не вярвам, че хората ще кътат милиарди левове в буркани, все пак сме в 21 век. Тези пари не могат да изчезнат, те ще останат в системата.
        Големият въпрос е , какъв е сценария, включва ли ограбване на хората и дали сценаристите все още владеят сценария или вече ситуацията се развива сама.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от misanthrope Разгледай мнение
          Сигурен ли си в това което пишеш? Това, че търговските банки ще влеят ликвидност при нужда официално ли е? Ако е, то няма да има проблем.
          Дано хората реагират разумно и спрат тази истерия, защото повод за притеснение е именно истерията и това, че повечето хора и хабер си нямат как работят банките а действат първосигнално.
          http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4165186

          Банкерите са потвърдили готовност за взаимно безлихвено подпомагане при нужда не само на ПИБ, а и на всички останали банки. Обсъдено е било евентуално ползване на свеж ресурс от банките майки при преференциални условия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
            Кажи какво си изчел и имаш предвид с написаното и защо не възприемаш фактите, които ти даваме?
            Както вече казах - БНБ има резерви (има-няма 5 млрд) +фискален резерв - 9 млрд към понеделник + другите ТБ ще подкрепят ПИБ + ПИБ има още няколостотин милиона лева в кеш и бързоликвидни финансови инструменти, така че грубо казано и всички депозити да бъдат изтеглени няма да има проблем.

            Лева е реално виртуална валута колкото и да ви се иска да вярвате в нещо друго.

            Евра на касите в банките няма от обяд в Петък и до колкото знам от банкери няма да има минимум до 11:30 на обяд.

            Президента направи вербална интервенция за да подкрепи лева който се обезценява спрямо еврото въпреки борда !!!

            Факта че банките имат резерви в Лева но не и такива в Евро (вижте отчетите на банките) - http://bnb.bg/bnbweb/groups/public/d...1403_a1_bg.xls

            Говори че евра може и да няма а от петък търсенето на евро рязко се засили !

            Един от клиентите на ПИБ собственик на завод за бронежилетки каза че те буквално в Петък след обяд не са работили заради спряният Е-Фибанк.

            Така че това е проблем и вярвай ми всички дилъри на валута вече го знаят това.

            А иначе какво четох:

            http://en.wikipedia.org/wiki/Bank_run

            Всички изявления и новини който и вие четете както и финансовите отчети които видя по-горе.

            Както обаче казах този анализ си изцяло мой на база на моя прогноза за банковата система от преди 6 месеца.

            Ето и едно интервю на Хампарцумян:

            http://www.investor.bg/imenata-na-bi...-sektor,174428

            И по-конкретно това:

            - Очаквате ли в крайна сметка раздвижване на кредитния пазар след влизането на новия закон в сила?

            Не. Кредитният пазар би се раздвижил, ако хората се чувстват свободни да потребяват. Няма как този закон да повлияе на едно население, което успява да спести по 400 млн. лв. на месец.


            Гледах и това youtube видео:

            https://www.youtube.com/watch?v=iFDe5kUUyT0#t=1676

            В което се показва че най-опасният вариант за тази система е ако хората спрат да теглят кредити !!!

            Отделно този анализ на ситуацията е от много преди да започне кризата:

            http://kpm.blog.bg/izkustvo/2014/04/...dame-e.1260169

            И за финал чух ето тази песен на Георги Минчев:

            https://www.youtube.com/watch?v=2fAGPxZGTjs

            Всичко това не е препоръка за търговия и е изцяло мое мнение.
            http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
              Кажи какво си изчел и имаш предвид с написаното и защо не възприемаш фактите, които ти даваме?
              Както вече казах - БНБ има резерви (има-няма 5 млрд) +фискален резерв - 9 млрд към понеделник + другите ТБ ще подкрепят ПИБ + ПИБ има още няколостотин милиона лева в кеш и бързоликвидни финансови инструменти, така че грубо казано и всички депозити да бъдат изтеглени няма да има проблем.
              Сигурен ли си в това което пишеш? Това, че търговските банки ще влеят ликвидност при нужда официално ли е? Ако е, то няма да има проблем.
              Дано хората реагират разумно и спрат тази истерия, защото повод за притеснение е именно истерията и това, че повечето хора и хабер си нямат как работят банките а действат първосигнално.

              Коментар


              • samo edna podrobnost, che dobrovolno sa se otkazali ot licenz GM. osven tovane vyarvam che mogat da sazdadat sami takava psihoza! utre ste e interesno!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
                  Не съм сигурен обаче че ще стане имам много големи съмнения че тия ще отлагат до последно както с КТБ.

                  Много ми се иска утре ПИБ да заработи нормално както работеше по-принцип преди тая простотия която стана ! Но всички неща който изчетох и факата че няма информация и не искат да споделят такава за Е-Фибанк сериозно ме тревожи. Клиент съм на ПИБ от 2006-та като имам и лични и фирмени сметки в нея голяма част от приятелите ми също са клиенти на тази банка. Нямам никакво желание да фалира и имам силно доброто желание да я подкрепя на фондовият пазар но просто на този етап е-фибанк е най-важното нещо а то не работи. Ако то не работи до 9-10 ще има опашка от изпълнителни директори в опит да си превеждат пари от фирмените сметки а това едно че ще е комично ми и ще е доста пагубно както за имиджа на банката така и за доверието на бизнеса в нея ! Както казах и преди банковата система НЕ Е стабилна защото никой от показателите и не говори че е стабилна ! Особено след това което стана с КТБ.

                  Горното мнение е лично мое и не е предпоставка за търговия.
                  Убеден съм, че утре зад ПИБ ще застане не само БНБ, държавните със сметки там, едрия капитал със сметки там , но и другите БАНКИ.

                  Макар и конкуренти, които може и да не са първи приятели с Цеко.. Левон и компания не са прости. Пределно им е ясно, че сме влезли в такъв сценарии, че каквото е за Цеко това е и за Тях - та определено всички ще си дадат зор да удържат наплива.

                  Хората трябва да си дадат сметка, че крадците в момента дебнат около банките, а защо не и да не получат инфо от подкупни служители кой тегли повече в брой....

                  Глупаците от политическия ни "елит" най-накрая се усетиха каква простотия забъркаха като подцениха лакомията на Д(П)С бандата и отвориха кутията на пандора с акцията срещу КТБ, която освен, че е банката на Мустака е и четръртата по активи Банка в България.

                  Работата стана нещо като от юношеска игра с огън сега цяло село тича да помага, но нека ни е за урок..на граждани, политици, медии... а за прокурататурата и данс..може да се напише турски сериал.

                  Та според мен утре ПИБ ще може да отговори на каквото и да било търсене, но хората трябва ясно да осъзнаят, че ако търсят КЕШ може и да не може да го получат на момента. Никоя нормална банка по света не държи милиони в КЕШ по клоновете си.

                  Стискам палци утре всичко да е наред и най-накрая хората да се осъзнаят, че като теглят от ПИБ работят за делото на кредитните милионери, които всяка нощ сънуват падането на борда.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
                    Абе вие вярно как инвестирате в Банки като не следите показателите на системата ?
                    Показателите на системата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
                      Но всички неща който изчетох и факата че няма информация и не искат да споделят такава за Е-Фибанк сериозно ме тревожи.
                      Кажи какво си изчел и имаш предвид с написаното и защо не възприемаш фактите, които ти даваме?
                      Както вече казах - БНБ има резерви (има-няма 5 млрд) +фискален резерв - 9 млрд към понеделник + другите ТБ ще подкрепят ПИБ + ПИБ има още няколостотин милиона лева в кеш и бързоликвидни финансови инструменти, така че грубо казано и всички депозити да бъдат изтеглени няма да има проблем.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                        Ти смятай колко пари ще спечелят ПИБ от такси за теглене без заявка, , преводи и от лихви, които няма да платят заради развалени депозити...
                        Не съм сигурен обаче че ще стане имам много големи съмнения че тия ще отлагат до последно както с КТБ.

                        Много ми се иска утре ПИБ да заработи нормално както работеше по-принцип преди тая простотия която стана ! Но всички неща който изчетох и факата че няма информация и не искат да споделят такава за Е-Фибанк сериозно ме тревожи. Клиент съм на ПИБ от 2006-та като имам и лични и фирмени сметки в нея голяма част от приятелите ми също са клиенти на тази банка. Нямам никакво желание да фалира и имам силно доброто желание да я подкрепя на фондовият пазар но просто на този етап е-фибанк е най-важното нещо а то не работи. Ако то не работи до 9-10 ще има опашка от изпълнителни директори в опит да си превеждат пари от фирмените сметки а това едно че ще е комично ми и ще е доста пагубно както за имиджа на банката така и за доверието на бизнеса в нея ! Както казах и преди банковата система НЕ Е стабилна защото никой от показателите и не говори че е стабилна ! Особено след това което стана с КТБ.

                        Горното мнение е лично мое и не е предпоставка за търговия.
                        http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          Ти смятай колко пари ще спечелят ПИБ от такси за теглене без заявка, , преводи и от лихви, които няма да платят заради развалени депозити...
                          И Инвестора, и Инвестора .... Ти представяш ли си тия дни форума колко импресии е имал?
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            http://bnt.bg/bnt2-regionalni/bnt2-s...iraj-depoziraj
                            Абе, не знам.... Но баМките трябва да се отплатят, я с по ниски лихви по кредитите... или поне да махнат дребният шрифт от договорите
                            Всичко това от първи Август мисля че беше ще се случи поне това се говори в банковите среди нали приеха закон за някой такси да отпаднат !

                            Абе вие вярно как инвестирате в Банки като не следите показателите на системата ?
                            http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                              Компютърен спец издал диверсията на "Глобал Маркетс" срещу банките

                              http://www.blitz.bg/news/article/276397

                              Жената май се оказа права

                              И аз се оказах прав, за съжаление - Засега Моллов е без обвинение, а на другите ще бъде повдигнато обвинение по чл. 326 ал. 1 от Наказателния кодекс за тиражиране на заблуждаваща тревожна информация. ....... ташак работа
                              Пунт и пластика!
                              Стигнете до поръчителите, тези са на ниско ниво. Пак се започна с дезинформацията и принасяне на жертви.
                              “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                              Коментар


                              • http://bnt.bg/bnt2-regionalni/bnt2-s...iraj-depoziraj
                                Абе, не знам.... Но баМките трябва да се отплатят, я с по ниски лихви по кредитите... или поне да махнат дребният шрифт от договорите

                                Коментар

                                Working...
                                X