IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

    Едва ли ще е неуспешно, достатъчно осраха положението! Време е за забърсване квото и да струва!
    нали ти писах, че мажоритарите ще запишат 10% от акциите ..... 20 милки ..... по 10 млн.лв. от всеки един мажоритар...

    иначе сега просто се тупа топката

    ако прекарат ЕЦБ ...... ок ....... щастие и рози ....... насреща има само едно обявяване на УК

    ако не мине номера с поканата за ЕЗ ...... няма да има никакво УК тук

    тази неделя е Великден ...... ЕЦБ искаше увеличението на капитала да стане до другата неделя (26.04.2020) => точно 9 месеца след обявяване на резултатите от стрес тестовете .... такива са сроковете за всички банки в цяла европа!!!
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      може и под 2 да стане ......... може и над 2 лв. да отиде ........ нищо няма да ме учуди тук ........ дори и увеличението да е неуспешно!!!
      Едва ли ще е неуспешно, достатъчно осраха положението! Време е за забърсване квото и да струва!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        хахаххаа

        мажоритарите чакаха да дойде рожденния ден на 4ерешаря за да обявят увеличението ...... те ако ги имаха парите още миналата година щяха да го направят...

        мажоритарите няма да запишат повече от 2 500 000 акция за да мине успешно УК ...... за останалите 22,5 млн.акции ще се търсят от пазара

        познай кой ще запише на 8 лв.
        Ако е Ббр ще си замине новия директор преди на го назначат....Омайват Франсето че държавната помощ в момента е разрешена...заради Вируса...ама с тази теза са още 10 страни...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

          Ти сам го написа предишния си пост... акциите ще се запишат от мажоритарите … ако мислиш, че пиб утре ще е 2,30 лъжеш се.. това ще даде силен тласък на цялата борса... много на +
          хахаххаа

          мажоритарите чакаха да дойде рожденния ден на 4ерешаря за да обявят увеличението ...... те ако ги имаха парите още миналата година щяха да го направят...

          мажоритарите няма да запишат повече от 2 500 000 акция за да мине успешно УК ...... за останалите 22,5 млн.акции ще се търсят от пазара

          познай кой ще запише на 8 лв.
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

            Ти сам го написа предишния си пост... акциите ще се запишат от мажоритарите … ако мислиш, че пиб утре ще е 2,30 лъжеш се.. това ще даде силен тласък на цялата борса... много на +
            Не си от вчера и ъперите търсите начин за продължение на ралито..Много участници са сложили пръст на сел клавиша а вие им търсите нова играчка тип Доверие...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

              Мерси, по принцип я избягвам тази артия, ама сега цената ми изглежда секси! На 5 бих продавал
              Ако падне на левче бих купил.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                и?

                ще закара цената на 8 лв. и ще ви ги изкупи ли?

                дай по-сериозно ........ ако може, де...
                Ти сам го написа предишния си пост... акциите ще се запишат от мажоритарите … ако мислиш, че пиб утре ще е 2,30 лъжеш се.. това ще даде силен тласък на цялата борса... много на +

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                  що не пълниш до 5 лв ....... нали ще стане 8?
                  Мерси, по принцип я избягвам тази артия, ама сега цената ми изглежда секси! На 5 бих продавал

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                    А ти мислиш ли че ще стои на 2 лв?
                    може и под 2 да стане ......... може и над 2 лв. да отиде ........ нищо няма да ме учуди тук ........ дори и увеличението да е неуспешно!!!
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                      Аз лично ще пълня под 2.50 ако се доредя
                      що не пълниш до 5 лв ....... нали ще стане 8?
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                        Мисля, че ще падне.
                        Аз лично ще пълня под 2.50 ако се доредя

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                          А ти мислиш ли че ще стои на 2 лв?
                          Мисля, че ще падне.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение



                            ти май си мислиш, че като се запишат някакви акции на 8 лв. това автоматично означава, че пазарната капитализация е 1 млрд???

                            звучиш като онзи без акциите ....... пардон ...... козовете
                            А ти мислиш ли че ще стои на 2 лв?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                              1 млрд. капитализация си звучи доста Флагманско. В интерес на истината нямам нито 1 акция..... предлагаха ми пакета от 30т на 1.45 и го отказах..... но всеки прави грешки, признавам си. Но за сметка на това имам много други акции.... Честито на акционерите и наздраве!!!


                              ти май си мислиш, че като се запишат някакви акции на 8 лв. това автоматично означава, че пазарната капитализация е 1 млрд???

                              звучиш като онзи без акциите ....... пардон ...... козовете
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                                Забравяш, че Баце еврозоната гони!
                                и?

                                ще закара цената на 8 лв. и ще ви ги изкупи ли?

                                дай по-сериозно ........ ако може, де...
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X