IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
    Имам и вътрешно инфо от ПИБ ама него първо ще си го изтъргувам после ще ви го казвам. За съжеление имам много приятели на много влиятелни места. На Традър.бг главният програмист ми е съоченик от гимназията ! Имам приятели в доста чеиндж бюра. Работя в известна западна ИТ компания и поддържаме точно банкови системи и Swift разплащания ! И освен това чета доста бързо
    А стига бе! Сериознио?Саоченик? От гимназията? Е значи наистина знаеш всичко.
    Пич, аз познавам целите ИТ отдели на половината банки в страната и мога да ти гарантитам, че нямат никаква идея какво става в банката, освен ако не се касае до срив в системата или до пробив в сигурността

    Коментар


    • Първоначално изпратено от дзаката Разгледай мнение
      Освен,че си неграмотен,си и нагъл.Какво визираш с този "технически" проблем-хората за ден изплатиха 9% от активите си.Това не ти е бурканчето за стотинки в коридора
      И какво общо има това с факта че не мога да си платя тока онлайн ? Или че не мога да си платя лизингът на колата какво общо имат между банковите ллащания с ликвидност ?
      http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

      Коментар


      • Първоначално изпратено от misanthrope Разгледай мнение
        Човек, ти всичко знаеш! Респект!!! Какво са пратили трейдър.бг, какво са казали големите компании на служителите си, какви вреди са причинени от спирането на е-фибанк на големи заводи, каква е била цената на еврото в чейндж бюрата в цялата страна, как би се държал президента, ако не беше президент, колко резерви има БНБ и дали са в левове, ... изпуснах ли нещо?
        Имам и вътрешно инфо от ПИБ ама него първо ще си го изтъргувам после ще ви го казвам. За съжеление имам много приятели на много влиятелни места. На Традър.бг главният програмист ми е съоченик от гимназията ! Имам приятели в доста чеиндж бюра. Работя в известна западна ИТ компания и поддържаме точно банкови системи и Swift разплащания ! И освен това чета доста бързо
        http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
          Понякога си мисля че ако всеки път когато казвам истинат и никои не ме чува получавам по 1 евро щях да съм мулти милиардер.

          Член съм на форума от 2006-та като по-принцип пиша във валутна търговия както се вижда и от подписът ми. По назнаивам някой неща за механизмите в българската банкова система защото от онези времена имам доста приятели кредитни милионери (вярно за тях един паднал борд ще е оферта) още от 17-18 годишен знам как да тегля кредити без обезпечения.

          А иначе вие нали не вярвате че E-Fibank има "технически" проблеми ?
          Освен,че си неграмотен,си и нагъл.Какво визираш с този "технически" проблем-хората за ден изплатиха 9% от активите си.Това не ти е бурканчето за стотинки в коридора

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
            Помислете ако вашият бизнес тръгне да фалира какво бихте направили ?
            Продавам всичко и ръгам кеша на депозит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
              Между другото в петък trader.bg са изпратили мейл към свойте клиенти че хората със сметки в ПИБ трябва да пратят други сметки в други банки ако искат да им се изплащат пари ! Чух и за други големи компании в България които на свой служители са казали така за сметките за заплатите от другият месец.

              Ама пак казвам искренно се надявам да не съм прав.

              Offtopic Коста Рика ги оставиха с човек по-малко.
              Човек, ти всичко знаеш! Респект!!! Какво са пратили трейдър.бг, какво са казали големите компании на служителите си, какви вреди са причинени от спирането на е-фибанк на големи заводи, каква е била цената на еврото в чейндж бюрата в цялата страна, как би се държал президента, ако не беше президент, колко резерви има БНБ и дали са в левове, ... изпуснах ли нещо?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от misanthrope Разгледай мнение
                Ами очевидно можеше да си мултимилиардер и теглейки необезпечени кредити, ама защо не си не мога да разбера.
                Какво знаеш и какво не, не мога да кажа, но няколко човека ти казваме че пишеш абсолютно неверни и манипулативни неща, и го правиш съвсем целенасочено, личи си много.
                Дори и в този пост. ПИБ никога не са твърдяли, че имат технически проблем. Обяснили са си на сайта, че е изчерпана ликвидността и им трябва технологично време да осигурят още, поради което ще отворят в понеделник. Или и ти, като чакащите пред банката си мислиш, че щом не са хартийки които физически да се изброят, може всичко. Просто променяш една цифричка и готово, това не са истински пари
                Димитър Вакарелов пуснете e fibank вместо да се хваллите коя известна личност си държи парите при вас
                Unlike · Reply · 6 · 13 hours ago

                Първа инвестиционна банка Здравейте! В момента колегите работят, за да се справи системата с претоварването и от утре да работи нормално. Опитайте отново утре сутрин.
                Like · 3 · 12 hours ago
                Svetla Ilieva Moqta banka!
                Like · 2 · 11 hours ago
                Димитър Вакарелов стига глупости, тия хора които се редят по опашките по-голямата част от тях надали изобщо използват компютри че да претоварят системата....просто се бъзикате с всичките си клиенти. след тези които ги е страх да не фалирате ще си тръгнат тези, които им блокирахте достъпа до парите им вече трети ден...


                Това е от страницата им във Facebook.

                100% съм сигурен че междубанковите преводи във ПИБ са работили на пълни обороти в събота и неделя.

                Помислете ако вашият бизнес тръгне да фалира какво бихте направили ?
                http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Абе, стига сте се вкарвали във филми!!! ГМ са толкова тъпи, че съм 99% сигурен, че го е направило някое момченце, без умисъл, само и само да вземе 200 кинта комисионна от привлечени средства.
                  Е нали вече нямат лиценз, те на практика не са ли умрели вече? Сега за какво ще ми вземат комисион, за съвети и напътствия?
                  Ако едно тъпо момченце успее да направи такова мазало смятай какво могат да направят 5 дебила

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от misanthrope Разгледай мнение
                    Обяснили са си на сайта, че е изчерпана ликвидността и им трябва технологично време да осигурят още, поради което ще отворят в понеделник. Или и ти, като чакащите пред банката си мислиш, че щом не са хартийки които физически да се изброят, може всичко. Просто променяш една цифричка и готово, това не са истински пари
                    Какво общо има ликвидността с виртуалния клон бре

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                      И ти си прав.Стана ми интересно защо я няма ПИБ в мейла им.Може да са били две групи де.Една по мейла предупреждава.Друга с СМС-и насочва към конкретна банка. Ще видим, ДАНС дано излязат с малко повече подробности за схемата.
                      Абе, стига сте се вкарвали във филми!!! ГМ са толкова тъпи, че съм 99% сигурен, че го е направило някое момченце, без умисъл, само и само да вземе 200 кинта комисионна от привлечени средства.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
                        Понякога си мисля че ако всеки път когато казвам истинат и никои не ме чува получавам по 1 евро щях да съм мулти милиардер.

                        Член съм на форума от 2006-та като по-принцип пиша във валутна търговия както се вижда и от подписът ми. По назнаивам някой неща за механизмите в българската банкова система защото от онези времена имам доста приятели кредитни милионери (вярно за тях един паднал борд ще е оферта) още от 17-18 годишен знам как да тегля кредити без обезпечения.

                        А иначе вие нали не вярвате че E-Fibank има "технически" проблеми ?
                        Ами очевидно можеше да си мултимилиардер и теглейки необезпечени кредити, ама защо не си не мога да разбера.
                        Какво знаеш и какво не, не мога да кажа, но няколко човека ти казваме че пишеш абсолютно неверни и манипулативни неща, и го правиш съвсем целенасочено, личи си много.
                        Дори и в този пост. ПИБ никога не са твърдяли, че имат технически проблем. Обяснили са си на сайта, че е изчерпана ликвидността и им трябва технологично време да осигурят още, поради което ще отворят в понеделник. Или и ти, като чакащите пред банката си мислиш, че щом не са хартийки които физически да се изброят, може всичко. Просто променяш една цифричка и готово, това не са истински пари

                        Коментар


                        • Между другото в петък trader.bg са изпратили мейл към свойте клиенти че хората със сметки в ПИБ трябва да пратят други сметки в други банки ако искат да им се изплащат пари ! Чух и за други големи компании в България които на свой служители са казали така за сметките за заплатите от другият месец.

                          Ама пак казвам искренно се надявам да не съм прав.

                          Offtopic Коста Рика ги оставиха с човек по-малко.
                          http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от misanthrope Разгледай мнение
                            Абе.. според мен не са те основните виновници. Бяха набедени за да се покаже на хората, че лошите са хванати и да са спокойни. Според мен са пробвали да хванат някой шаран само, а истинската атака идва от другаде, но има причини да не ги намерят истинските (или не могат или не искат) Иначе как наистина да си обясним, че хората теглеха от ПИБ а в разпространяваното от тях ПИБ липсва?
                            Изобщо.. ако ще се арестуват истинските виновници, трябва да се почне от Кутев, който се изока от парламентарната трибуна, че можеби ще фалира още някоя банка (при условие, че никоя не е фалирала)
                            От тук нататък хората само чакаха да им посочат коя ще е тази банка.
                            И ти си прав.Стана ми интересно защо я няма ПИБ в мейла им.Може да са били две групи де.Една по мейла предупреждава.Друга с СМС-и насочва към конкретна банка. Ще видим, ДАНС дано излязат с малко повече подробности за схемата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от misanthrope Разгледай мнение
                              Опа, като не хваща дикиш таа работа с еврата на 2.30 и как няма резерви, почнахме да оценяваме обема на влоговете
                              Мисля, че не са те информирали, че акцията свърши а и си сбъркал форума
                              И ние се притесняваме, но за по-други неща.
                              Понякога си мисля че ако всеки път когато казвам истинат и никои не ме чува получавам по 1 евро щях да съм мулти милиардер.

                              Член съм на форума от 2006-та като по-принцип пиша във валутна търговия както се вижда и от подписът ми. По назнаивам някой неща за механизмите в българската банкова система защото от онези времена имам доста приятели кредитни милионери (вярно за тях един паднал борд ще е оферта) още от 17-18 годишен знам как да тегля кредити без обезпечения.

                              А иначе вие нали не вярвате че E-Fibank има "технически" проблеми ?
                              http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                                За пари най-вероятно.Просто са изпълнители срещу точно приготвена сума, не мога да си представя самосиндикално да правят такива простотии.
                                Абе.. според мен не са те основните виновници. Бяха набедени за да се покаже на хората, че лошите са хванати и да са спокойни. Според мен са пробвали да хванат някой шаран само, а истинската атака идва от другаде, но има причини да не ги намерят истинските (или не могат или не искат) Иначе как наистина да си обясним, че хората теглеха от ПИБ а в разпространяваното от тях ПИБ липсва?
                                Изобщо.. ако ще се арестуват истинските виновници, трябва да се почне от Кутев, който се изока от парламентарната трибуна, че можеби ще фалира още някоя банка (при условие, че никоя не е фалирала)
                                От тук нататък хората само чакаха да им посочат коя ще е тази банка.

                                Коментар

                                Working...
                                X