IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Откроява ли се посредник, през който се купува основно? Докато пазарът се движеше от предлагането, основният продавач беше ПФБК - това го виждах и през собствените си сделки, тъй като тогава купувах. Понеже още не съм започнал да продавам, нямам поглед върху случващото се сега.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

      Лош тайминг. От футбола знам - когато един отбор печели - не пипаш нищо.
      ама нали всеки голям трейдър се прави и така накрая нямат акции. Аз като ви казвам че като биткойна тръгне ли няма спиране това чудо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lars Разгледай мнение

        И какво става?
        ми да каже някой който има телефонна връзка с яхти и прочие .. аз само мога да кажа, че не е някой от ритейла, който се опитва да повлече останалите
        Last edited by petyob; 23.03.2022, 16:21.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
          Аз продадох. Таргета ми беше изпълнен.
          Местя се.
          Лош тайминг. От футбола знам - когато един отбор печели - не пипаш нищо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lars Разгледай мнение

            И какво става?
            цената ще е 8лв след седмица

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
              камилчетата още не са разбрали какво става и нетърпеливо гледат да продават. А купувачът много методично и тръпеливо си изкупува и няма изгледи да спира. От време-навреме поспира за да се събере цацата и отваря паст ...
              И какво става?

              Коментар


              • камилчетата още не са разбрали какво става и нетърпеливо гледат да продават. А купувачът много методично и тръпеливо си изкупува и няма изгледи да спира. От време-навреме поспира за да се събере цацата и отваря паст ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение
                  днес 2,69
                  Това ниво го минахме, след това казваш 3.10, нали Пухче$

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                    Айде бе, смелчаци. Продайте на човека 25Т
                    Ще му ги дадем ама нека събира от аска.. не става така на готово с бид .. от 2,30 го прави, не си научи урока.. пък може и нарочно да е

                    Коментар


                    • Айде бе, смелчаци. Продайте на човека 25Т

                      Коментар


                      • А, с чешкия инвеститор дали си говорят? Защото без него калимерата нямаше да стане?
                        https://epicenter.bg/article/Cheshki...IB-/221357/4/0

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от конан Разгледай мнение
                          Колко акции има държавата.И защо в сайта на инвеститор не се актуализират данните
                          28 млн. акции май бяха

                          Коментар


                          • Колко акции има държавата.И защо в сайта на инвеститор не се актуализират данните

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                              Хари от кога те чакаме да се включиш Май до две години ще каним Лагард на ски в Банско

                              Тя и сега е Добре дошла, само Лорчето Кьовеши да не поканят...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                                Ако някои още не са си отговорили защо поскъна с 50% рязко!
                                1. Преди две години беше сложен край на Шменти Капелите - влизането в Чакалнята на Еврозоната и надзор на ЕЦБ
                                2. Беше направена голяма инвестиция в пика на Ковид кризата - близо 200 милиона - най-голяма на БФБ последните 10 г.
                                3. ДЪРЖАВАТА СТАНА АКЦИОНЕР де факто!!!
                                4. Върза се за фонда за подкрепа на ЕЦБ - неограничени пари!!!
                                5. в Б-я е така, банките винаги печелят - и в криза и в добри времена - няма цикличност
                                Хари от кога те чакаме да се включиш Май до две години ще каним Лагард на ски в Банско

                                Коментар

                                Working...
                                X