IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ама ти сериозно ли ?

    След всичките проблеми и най-вече след лошия стрес-тест, как очакваш самата банка да тръгне да купува други активи (а пък БНБ да им разреши съвсем ) ?

    Всички банки с проблеми със собствения капитал продават активи, а не купуват такива....

    Коментар


    • Хм, това в Капитал го бях пропуснал:

      В банковите среди обаче се говори за интерес към ПИБ на чуждестранен инвестиционен фонд, който би могъл да помогне и за капитализирането, и за придобиването на ОББ

      Коментар


      • http://m.capital.bg/politika_i_ikono...ia_i_bukuresht

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
          здравко, ти да не си ипотекирал НИ на роднините , че си ракета по всички теми!?
          Ето и портфейла ми, мислиш ли дали имам повод да ми е кеф
          Единия процент кеш в сметката при посредника е неинвестирания още дивидент от Химимпорт

          Код Дял от портфейла

          ALBHL 5,13%
          MCH 11,19%
          FZLES 5,72%
          HES 12,93%
          LACH 11,11%
          ATERA 11,22%
          CHIM 7,54%
          MONBAT 7,44%
          FIB 6,57%
          SOFCOM2 9,56%
          SFTRD 10,38%
          КЕШ 1,22%

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
            здравко, ти да не си ипотекирал НИ на роднините , че си ракета по всички теми!?
            Всичко е собствени средства и реинвестиране на дивиденти без никакви кредити и заеми. Пазара като е ракета и нашите позиции са ракета, така че нормално е да сме с приповдигнато настроение

            Коментар


            • Бидовете все още са твърде рехави и дори един по-сериозен играч да реши да излиза ударно, ще видим спад с над 10%. Хубаво е, че виждаме ръст, но истинската радост ще дойде, когато асковете станат рехави.
              BSE is dark and full of terrors...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                Не мисля, че ще продава, същинския ръст тепърва предстои. Това до тук е само загрявката
                Правилно мислиш
                А от сладки приказки няма нужда.. каквото съм имал да казвам съм го казал отдавна.. Споделям мнението си и защо аз съм инвестирал тук, но не държа всички да мислят като мен. А и парите не са най-важното в живота

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                  Не мисля, че ще продава, същинския ръст тепърва предстои. Това до тук е само загрявката
                  здравко, ти да не си ипотекирал НИ на роднините , че си ракета по всички теми!?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
                    Няма време от продажби може би :-)
                    Не мисля, че ще продава, същинския ръст тепърва предстои. Това до тук е само загрявката

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                      Батя няма ли да подкрепиш позицията днес с някоя приятна приказка и да стоплиш сърцата ни
                      Няма време от продажби може би :-)

                      Коментар


                      • Батя няма ли да подкрепиш позицията днес с някоя приятна приказка и да стоплиш сърцата ни

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                          Интересно защо не се доизказваш.......какво напреки имаш към тази банка,защо не е банка според тебе?Работиш в този бранш,сигурно го разбираш.....всъщност преди не пишеше тук,сега какво се промени?Ще се радвам да чуя твоето мнение!
                          абе работи той, не виждаш ли че е в некой замрел клон и има по цел ден свободен да си мисли за буците и зяпа климата из аржентина америка и украйна. остай тая фразеология, гледай делата)))))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                            Не знам за бащите, но майките им са често споменавани
                            Предполагам със завист, че са родили такива юнаци, нали?!
                            “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                              Не че има връзка с темата тук, ама знаете ли на мажоритарите бащите им кои са?

                              Само питам де.
                              Не знам за бащите, но майките им са често споменавани
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Не че има връзка с темата тук, ама знаете ли на мажоритарите бащите им кои са?

                                Само питам де.
                                “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                                Коментар

                                Working...
                                X