IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мечти и спомени. Или беше 11лв - вече не помня.

    Коментар


    • Как се случва точно пък числото 14 лв?

      Коментар


      • Декс, представи си емисионна цена 14лв
        Батя ще е готов за пенсия

        Коментар


        • Да очакваме ли новини скоро?

          Световната банка повиши прогнозата си за икономически ръст на България


          Влизането в ERM II може да бъде отложено докато ПИБ и Инвестбанк наберат нужния капитал, според международната институция

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
            Позабави се отразяването в цената на успешно преминатите стрес тестове някакси.
            Успешно = ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
              Позабави се отразяването в цената на успешно преминатите стрес тестове някакси.
              чакат се новите преоценки на "активите" за да се даде тласък на акцията .......... няма да питаме австрийците какво стана с клиента им за кремиковци който замина за измир (турция)

              не е препоръка - имам акции тук чрез софикс-експат
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

                Напротив.
                Да, аз за положителното отразяване намеквам, нали бяха успешни все пак..
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                  Позабави се отразяването в цената на успешно преминатите стрес тестове някакси.
                  Напротив.

                  Коментар


                  • Позабави се отразяването в цената на успешно преминатите стрес тестове някакси.
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Тук настъпи голямо мълчание, нито се купува, нито се продава, само седим и чакаме. А нали банковите печалби у нас скочили, по новините така пишат?

                      Коментар


                      • Жалко..не можа да отпадне ..,поздравления ПФБК!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dr.Justice Разгледай мнение

                          сиреч само "преоценки" ... защо ми напомня 2007 ..
                          на мен ми напомня една бг поговорка за една стомна ....... първи, втори и на третия път...

                          не е препоръка
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kaputov Разгледай мнение
                            Както индивидуалния.Печалбата идва от Преоценка на инвестиционни имоти-Преоценка на инвестиционни имоти до справедлива стойност призната при прехвърлянето 72,940 хил.лв. Даже и данък са си начислили. Доколко е реална тази преоценка,кой да ти каже.Поне да бяха посочили тези инв. имоти.Ама сигурно са много,нали са Инвестиционна Банка Прехвърлени от активи придобити като обезпечения 99,394 хил.лв. - нямаше ли някакво ограничение за банките да придобиват и задържат активи?
                            сиреч само "преоценки" ... защо ми напомня 2007 ..

                            Коментар


                            • Както индивидуалния.Печалбата идва от Преоценка на инвестиционни имоти-Преоценка на инвестиционни имоти до справедлива стойност призната при прехвърлянето 72,940 хил.лв. Даже и данък са си начислили. Доколко е реална тази преоценка,кой да ти каже.Поне да бяха посочили тези инв. имоти.Ама сигурно са много,нали са Инвестиционна Банка Прехвърлени от активи придобити като обезпечения 99,394 хил.лв. - нямаше ли някакво ограничение за банките да придобиват и задържат активи?

                              Коментар


                              • Никой ли не иска да коментира консолидирания отчет?

                                Коментар

                                Working...
                                X