IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

    Това увеличение не го правят, за да запишем ние дребните дето цъкаме по някоя акция на борсата.
    Въобще нямам предвид само дребните, а всички. Мислиш ли, че тези с многото пари не извиват повече ръцете ! Освен ако не им бъде наредено друго ! Според мен който и да е нормален инвеститор би искал дисконт от цената ! Вече ако се продава мажоритарен пакет това е друга бира, но тук случая не е такъв !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Според мен ако искат увеличението да има някакъв успех цената на предлагането трябва да е с отстъпка от пазарната, за да има стимул за записване ! Така, че цена 2,40-2,50 по и приляга
      И на толкова дори,едва ли ще запишат и 10 милки от пазара без уговорени купувачи.Дивидент не дават, на какво да разчитат инвеститорите.ИПО-то им на 9-10 лева ли беше ,а после търговото по спомен на 4,20

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
        Тиквата, след нито една успешна реформа толкова време, сигурно се досеща, че ако се издъни и с ЕРМ2 това ще му е последната издънка ... лично Курнелия като Жана Д'арк ще поведе 100, 200, 300К тълпи по Дондуков ... и ще падне за няма и месец. Така, че ако е тарикат, както се пише, ще направи всичко възможно - ако се налага увеличение тук, лично той ще го запише . Лично мое мнение
        Забрави и .резидента, зад него също стоят стотици хиляди готови за барикадите.

        Коментар


        • То да го запише, ама от Масква са му казали друго..

          Коментар


          • Тиквата, след нито една успешна реформа толкова време, сигурно се досеща, че ако се издъни и с ЕРМ2 това ще му е последната издънка ... лично Курнелия като Жана Д'арк ще поведе 100, 200, 300К тълпи по Дондуков ... и ще падне за няма и месец. Така, че ако е тарикат, както се пише, ще направи всичко възможно - ако се налага увеличение тук, лично той ще го запише . Лично мое мнение

            Коментар


            • Груев, поне година след увеличение със 100м на примерно 4лв, ще се тръби как успешно, как перфектно, как..... са успели и т.н.
              Здравко, увеличението е за да се отчетат! Видно от ниския праг.

              Коментар


              • В крайна сметка к'во лошо, че някой натиска надолу цената - т'ва си е една възможност да се напазарува по-евтино. Може да се окаже, че и 2.90 е високо, ама той часовникът тиктака....
                Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Според мен ако искат увеличението да има някакъв успех цената на предлагането трябва да е с отстъпка от пазарната, за да има стимул за записване ! Така, че цена 2,40-2,50 по и приляга
                  Това увеличение не го правят, за да запишем ние дребните дето цъкаме по някоя акция на борсата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                    E така правят Алтерко. И Телелинк твърдят, че правят така.
                    Ами да, така се прави ! А не юруш на маслините от 3лв. на 5лв. ! Балъците на борсата отдавна свършиха !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Според мен ако искат увеличението да има някакъв успех цената на предлагането трябва да е с отстъпка от пазарната, за да има стимул за записване ! Така, че цена 2,40-2,50 по и приляга
                      E така правят Алтерко. И Телелинк твърдят, че правят така.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                        На 2лв не вярвам, на на 2,9 е напълно възможно.
                        Но пак ще повторя - за мен не е важна цената - ще го отиграя по един или друг начин.
                        Важното е, че за да турят мин. сума 20мио - явно са сигурни, че са достатъчни. А дали споменават 100-200 или повече - си е рекламен шум.
                        Особено пък ако стане да съберат 100мио на 4лв примерно - представяте ли си какъв шум ще се вдигне?
                        Според мен ако искат увеличението да има някакъв успех цената на предлагането трябва да е с отстъпка от пазарната, за да има стимул за записване ! Така, че цена 2,40-2,50 по и приляга

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                          На 2лв не вярвам, на на 2,9 е напълно възможно.
                          Но пак ще повторя - за мен не е важна цената - ще го отиграя по един или друг начин.
                          Важното е, че за да турят мин. сума 20мио - явно са сигурни, че са достатъчни. А дали споменават 100-200 или повече - си е рекламен шум.
                          Особено пък ако стане да съберат 100мио на 4лв примерно - представяте ли си какъв шум ще се вдигне?
                          E, къв шум да се вдигне, би било повече от отлично тук да влязат едни 100-200 милки, хеле пък от чужденец, някой голям играч - това би било повече от перфектен вариант, който, както всички знаем, е невъзможен. Явно не искат да се разделят със собственост цекосифоновците, поради което си бият пас и правят всичко, за да имитират някаква дейност, уж заради еврозоната, в която вече нямаме зор да влизаме. Цугцванг е ситуацията, както каза някой. Тук всичко е възможно, ма пусто не ми се играе да продавам, та после уж да ги търся по-надолу и т.н. Държа си ги на загуба и чакам да почнат да надуват - все до края на годината, какъвто ми е хоризонта, би следвало да го направят. Ако ли не, кеширам си загубата и продължавам напреТ, затвърдил "любовта" си към цеко сифоня
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • На 2лв не вярвам, на на 2,9 е напълно възможно.
                            Но пак ще повторя - за мен не е важна цената - ще го отиграя по един или друг начин.
                            Важното е, че за да турят мин. сума 20мио - явно са сигурни, че са достатъчни. А дали споменават 100-200 или повече - си е рекламен шум.
                            Особено пък ако стане да съберат 100мио на 4лв примерно - представяте ли си какъв шум ще се вдигне?

                            Коментар


                            • Значи имало голям чуждестранен интерес към увеличението, ще набирали 100-200 мил., ама няма кой да извади 100к лева да подкрепи акцията под 3 лева...

                              https://money.bg/ceo/tselta-ni-e-da-...t-borsata.html
                              Last edited by dex; 20.02.2020, 12:26.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                                Груйче, като гледам на къде върви цената на акцията да не вземат увеличението вместо на 5 да го направят на 2 лева
                                С фибанкасъ на Цеко сифоня всичко е възможно. Даже няма да се учудя и ИПО да няма в крайна сметка, щото тук е така.

                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X