IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
    Хубаво де, не съм хейтър или трол, но не виждам защо тази акция не върви?
    Имаме 300 млн обезценки и въпреки това +30 млн печалба?
    Само имиджовата и репутационна криза ли играят ролята на спирачка?
    Защото всяка вечер им паля по една свещичка за успех в бизнеса..

    И тва само за 100 акции на Бороспорт.....И пак го чакам южняка в петък .....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
      И на мен този ник ми образува нерви, но това с нищо не променя нещата в конкретния случай, нито пък ми дава право да се жалвам. Изтриха пост точно по темата без никакъв коментар, Апропо цитираха се тези на Каролев, при това обществено достояние, не лично въпроси на johnyk. Това дали аз и ти харесваме johnyk в случай няма приложение. Пък и нали знаеш какво е казал Волтер за чуждите мнения.

      Съгласен съм с идеята за разпускане на форума. Не знам как я мериш интелигентността, но щом си отчел нива под нулата, това е единственото смислено решение.

      Не съм доволен от собствената ми експертиза, но с моите си пари съм на избраната страна и съм готов да си пера пешкира. Както и ти твоя, сигурно!

      Не съм майна, кестен съм!
      "Не съм майна, кестен съм!"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
        Хубаво де, не съм хейтър или трол, но не виждам защо тази акция не върви?
        Имаме 300 млн обезценки и въпреки това +30 млн печалба?
        Само имиджовата и репутационна криза ли играят ролята на спирачка?
        Ще тръгне.

        Коментар


        • Хубаво де, не съм хейтър или трол, но не виждам защо тази акция не върви?
          Имаме 300 млн обезценки и въпреки това +30 млн печалба?
          Само имиджовата и репутационна криза ли играят ролята на спирачка?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от oiling the gears Разгледай мнение
            Ивзинявай, но johnyk си е платено тролче, което само се включва тук, за да хейти. Ако него ми го даваш за коректив, то направо да разпускаме вече форума, защото нивото на интелигентност е паднало под нулата. По долу мисля, че доста инвеститори коментираха данните на ПИБ и си направиха изводите. Ако някой е закъснял или не си е направил труда да проследи дискусията, сори майна, негов си проблем.
            И на мен този ник ми образува нерви, но това с нищо не променя нещата в конкретния случай, нито пък ми дава право да се жалвам. Изтриха пост точно по темата без никакъв коментар, Апропо цитираха се тези на Каролев, при това обществено достояние, не лично въпроси на johnyk. Това дали аз и ти харесваме johnyk в случай няма приложение. Пък и нали знаеш какво е казал Волтер за чуждите мнения.

            Съгласен съм с идеята за разпускане на форума. Не знам как я мериш интелигентността, но щом си отчел нива под нулата, това е единственото смислено решение.

            Не съм доволен от собствената ми експертиза, но с моите си пари съм на избраната страна и съм готов да си пера пешкира. Както и ти твоя, сигурно!

            Не съм майна, кестен съм!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
              Абе, то хубаво е да сме коректив!
              За да се изпълни това пожелание, необходими са примерно следните условия:
              1. Наличие на цялата информация. Онзи ден изтриха един пост на johnyk, който повдигаше въпрос, а липсата на отговор по него ми създава дискомфорт.
              2 Доказана експертиза,
              3. Липса на конфликт на интереси.

              Дали условията са достатъчни, оставям ти да решиш.
              Аз не мога, че се намирам в положение на конфликт на интереси. Днес пак имах поръчка купува и дори частично ми се изпълни.

              Ивзинявай, но johnyk си е платено тролче, което само се включва тук, за да хейти. Ако него ми го даваш за коректив, то направо да разпускаме вече форума, защото нивото на интелигентност е паднало под нулата. По долу мисля, че доста инвеститори коментираха данните на ПИБ и си направиха изводите. Ако някой е закъснял или не си е направил труда да проследи дискусията, сори майна, негов си проблем.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mortagon Разгледай мнение
                Възможно е ... защото за съжаление имаме няколко негативни примера. Но, ако говорим за такъв случай, то камъните не са в градината на ПИБ, а в тези БНБ, КФН, БФБ и одиторите и важи с пълна сила за всяко едно дружество търгувано тук.
                Ето защо трябва ние, като инвеститори да бъдем коректив на тези регулаторни органи, а не да обвиняваме едно или друго дружество, защото това не са нищо друго освен спекулации.
                Абе, то хубаво е да сме коректив!
                За да се изпълни това пожелание, необходими са примерно следните условия:
                1. Наличие на цялата информация. Онзи ден изтриха един пост на johnyk, който повдигаше въпрос, а липсата на отговор по него ми създава дискомфорт.
                2 Доказана експертиза,
                3. Липса на конфликт на интереси.

                Дали условията са достатъчни, оставям ти да решиш.
                Аз не мога, че се намирам в положение на конфликт на интереси. Днес пак имах поръчка купува и дори частично ми се изпълни.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
                  при тази позиция отчета не показва, отразява реалнста. много просто.
                  Възможно е ... защото за съжаление имаме няколко негативни примера. Но, ако говорим за такъв случай, то камъните не са в градината на ПИБ, а в тези БНБ, КФН, БФБ и одиторите и важи с пълна сила за всяко едно дружество търгувано тук.
                  Ето защо трябва ние, като инвеститори да бъдем коректив на тези регулаторни органи, а не да обвиняваме едно или друго дружество, защото това не са нищо друго освен спекулации.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mortagon Разгледай мнение
                    То очета добре ... положителен е, ама защо ефекта от него не беше такъв
                    То на коя от артиите на БФБ-то виждаш ефекти след отчетите?
                    Според мен големите ще се включат може би следващата седмица, като анализират всички отчети на компаниите на борсата.
                    *Не е препоръка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mortagon Разгледай мнение
                      То очета добре ... положителен е, ама защо ефекта от него не беше такъв
                      при тази позиция отчета не показва, отразява реалнста. много просто.

                      Коментар


                      • То очета добре ... положителен е, ама защо ефекта от него не беше такъв

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mortagon Разгледай мнение
                          http://www.x3news.com/?page=News&uniqid=54d0a24136087

                          този за IV-тото излезе още на 30.01.2015

                          Това е, че го видях него, в същото време май и други окъсняха, а гледам става мода май, та и тук реших да питам.
                          Мерси за писмото!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                            Гледам сега се вадят отчети за трето тримесечие на 2014, не са ли окъсняли?
                            http://www.x3news.com/?page=News&uniqid=54d0a24136087

                            този за IV-тото излезе още на 30.01.2015

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                              Гледам сега се вадят отчети за трето тримесечие на 2014, не са ли окъсняли?
                              Прочети придружителното писмо!

                              Коментар


                              • Гледам сега се вадят отчети за трето тримесечие на 2014, не са ли окъсняли?

                                Коментар

                                Working...
                                X