IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кремиковци (4KW / KREM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това следва след като мина срока за вписване на жалбите и внасяне на таксите:
    Първоначално изпратено от bzankova@mail.bg Разгледай мнение
    Преди броени минути ходих в деловодството на СГС в Съдебната палата!
    Отговор по жалбите се чака до 05.10.2011г.Повече жалби няма.Това са всички.
    След това всичко отива в Апелативен съд.
    Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

    Коментар


    • Преди броени минути ходив в деловодството на СГС в Съдебната палата!
      Отговор по жалбите се чака до 05 10 2011 . Повече жалби няма.Това са всички.
      След това всичко отива в Апелативен съд. Там какви са сроковете за сега нямам информация.
      За съжаление след като всичко е било приготвено за внасяне сумите по сметките ни, някой лица са решили да обжалват и това забавя нещата!
      Някой лица,които не са заинтересовани да получим своите изработени с честен труд пари и на които са удържани данъци, много моля да не се включва във фирумите!)

      Коментар


      • Защо се карате за нещо което е вън и независимо от ВАС.
        Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

        Коментар


        • Обаче за целта трябва здрава чистка в управлението , пълно с некадърници , корумпирани типове и мутри


          И кой,коя е алтернативата,че аз лично не виждам.
          Подскажи ни за некорумпирани типове и мутри.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Return
            Да , сметката е от 2011 г. , но сумите се трупат от 12.2008 нали ? Една фирма обжалва , че още през 2009 г. е завела дела и Градския съд не ги е разглеждал , а преписките са изчезвали ! И така фирмата е ощетена в крайната разпределителна сметка ! В прав текст казват , че синдика и съда са играли заедно срещу кредиторите !
            Доста аргументирано и аз мисля , че ще мине !


            Колеги,има в предвид жалбите на оная откачалка лорда ...



            Мой приятел го прибраха полицаите във Варна , защото носел българското знаме !
            А по телевизиите всекидневно ми дават цигани с брадви , ножове и дори пушки и никой не ги прибира и се смята за нормално ! Четете чуждата преса - там отразяват както трябва събитията ! За какво говорим изобщо ?

            Целта му е да всява етническо напрежение,да използва всяка пролука,цепнатинка при българския народ,за да прокарва идеята си.В момента нямаме нужда от такива настроения.
            Той като е такъв патриот,какво виси по форумите?Да грабва пушката и да хваща гората.Ей, писна ми от такива смелчаци !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Return
              извинявай герберастче, че те отклоних от любимото занимание да целуваш задника на Рапона ! !

              Хайде ,хайде,не знам кой го плюваше,пък сега ще се изредите всички сидеровци да му извъртите по една с....а.

              Рапона,както го наричаш не е моята партийна принадлежност.
              Ама се радвам,че уцелих право в десятката.Ти си на Сидеров от хората,наречени още националисти.

              Какво предлагаш?Как да си вземем парите?

              Коментар


              • Бла бла бла

                Първоначално изпратено от Return
                Да ама съда няма да отхвърли всички жалби ! Тъй като взех присърце проблема ви , влязох в търговския регистър и четох внимателно жалбите ! Очевадно е , че Градския съд е омазал нещата още през 2009 г. ! Апелативните съдии едва ли ще си плюят на авторитета да потвърдят нарушаването на закона от СГС ! Затова твърдя , че САС ще върне делото заради груби процесуални нарушения ! Друг е въпроса , че това може да се прави нарочно , за да се протакат нещата и да не се платят парите !

                Тук пак опираме до наболелия въпрос - Работи ли държавата и нейните институции в полза на своите граждани ? Моя отговор е твърдо НЕ !
                Нямам вашите знания по юридически въпроси,само да попитам тези жалби дето ще разглежда САС не са ли относно частичната сметка за разпределение изготвена от синдика юни 2011 г.А за извода за работата на държавата съм напълно съгласен с вас.

                Коментар


                • Ей,нахално същество бе

                  Първоначално изпратено от Return
                  Да ама съда няма да отхвърли всички жалби ! Тъй като взех присърце проблема ви , влязох в търговския регистър и четох внимателно жалбите ! Очевадно е , че Градския съд е омазал нещата още през 2009 г. ! Апелативните съдии едва ли ще си плюят на авторитета да потвърдят нарушаването на закона от СГС ! Затова твърдя , че САС ще върне делото заради груби процесуални нарушения ! Друг е въпроса , че това може да се прави нарочно , за да се протакат нещата и да не се платят парите !

                  Тук пак опираме до наболелия въпрос - Работи ли държавата и нейните институции в полза на своите граждани ? Моя отговор е твърдо НЕ !

                  И,я да видим твоя мозък какво ще ти подскаже,какво ни предлагаш?За да пише един човек с такъв патос и да се кефи на нещастието на хората,без да предлага нищо конкретно и по същество се нарича провокация.
                  Не те разбирам,какво правиш тук?.Какъв се явяваш?
                  Или си от хората на оня шезофреник Сидеров.
                  Абе,момченце не ти е мястото тук.
                  Никой не ти иска мнението.
                  Никой.


                  Самият ти твърдиш,че нямаш инфо за НАШИТЕ ПАРИ,а в същото време само провокации.С които не е ясно какво целиш?Кажи си го накрая!
                  Не само ти гледаш филми,и откриваш топлата вода.
                  Айде бегай оттук !
                  Ако имаш да съобщиш нещо достоверно,а не само предположения,пиши!!!

                  Коментар


                  • За коня и каруцата

                    Първоначално изпратено от kadem Разгледай мнение
                    А защо пред министерство на икономиката?
                    Преди съда да отхвърли жалбите не може да ни платят.Почти месец висяха жалбите в търговския регистър.Да бяхме протестирали срещу тях.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от goro-val Разгледай мнение
                      10.ч.на 30.09. защото те са дльжни да кажат цялата истина сьда и президента сьщо са дьржавата и ако те несторят нищо питам защо гласуваме
                      Комисията за защита на конкуренцията (КЗК) разреши на регистрираното в Австрия дружество „БТ Инвест" да купи „Булгартабак Холдинг" АД и дъщерните му предприятия, защото според комисията сделката не пречи на ефективната конкуренция, съобщиха от антимонополния орган.

                      Комисията постанови незабавно изпълнение на решението.

                      „БТ Инвест ГмбХ" е дружество с ограничена отговорност с предмет на дейност придобиване, притежаване, управление и използване на дялови участия в дружества в България.

                      Комисията е решила, че с купуването на „Булгартабак Холдинг", дружеството цели дългосрочни инвестиции в компания, лидер на българския пазар, с бързо растящи експортни позиции, притежаваща високотехнологични производствени мощности и стратегическо географско положение в Югоизточна Европа.

                      В своя анализ КЗК е установила, че придобиващото предприятие и неговата икономическа група не осъществяват стопанска дейност на едни и същи продуктово-географски пазари с „Булгартабак", нито контролират дружества от тютюневия сектор.

                      Според комисията придобиващото предприятие и неговата икономическа група не осъществяват стопанска дейност на едни и същи продуктово-географски пазари и съответно не се очаква промяна в пазарното положение на участниците в сделката преди и след нейното осъществяване. Не са установени и отношения на свързани пазари.

                      Въз основа на данните от анализа и липсата на промяна в конкурентната среда на съответния пазар КЗК разреши сделката да бъде осъществена, тъй като не би попречила по никакъв начин на ефективната конкуренция.

                      Припомняме, че „БТ инвест", зад което стои руската банка ВТБ, купува холдинга за 100,1 млн. евро.

                      Вторник, 27-ми Септември 2011

                      Каназирева: Какво ще стане с Булгартабак?Същото,както с Кремиковци.Купиха го три фалшиви, ,,несързани ,, по между си фирми,но с един чорбаджия.Продадоха ги на офщорки,но преди това ипотекираха имуществото към банката.Сега не погасяват кредитите,правят бутафорни ремонти ,със собствени фирми,назначиха любовници,щерки и де що се сетят рода.Всичко се съсипва,банката скоро ще обяви кредитите за предсрочно изискуеми и отново всичко ще се препродаде на парче.А работниците си чакат заплатите от три години,а краят не се вижда!Проклета мафиотска държава!

                      http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1055138

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Return
                        Той ме провокираше . защото мислеше , че аз зная нещо и ще го кажа ! Но истината е , че аз нямам никаква информация за вашите пари или пък познати във съда ! Обаче аз отлично знам в коя държава живеем и имам мозък в главата , който използвам за мислене съвсем самостоятелно т.е. не се оставям да ме лъжат или манипулират ! Всичко това е достатъчно , за да бетонира моето мнение , че няма как да ги вземете тези пари ! Не и в тази държава ! Елементарно е ! Всичко друго е утопия !
                        Обратен завой,
                        за пореден път ти пиша,че не си желан тук.Никой с нищо не те провокира,ти сам си се самонавиваш.
                        Като нямаш информация за НАШИТЕ ПАРИ,чий го крепиш тук?Питам и отговор не искам!Може ли в тоя ред на мисли,да ти отпратя една справедлива дълга и тънка п....я
                        Всичките знаем в каква държава живеем,не само ти.
                        Използвай мозъчето някъде другаде,не в този форум.
                        ТИ ЗАЩО НЕ СИ НА МИРНИЯ ПРОТЕСТ, АМИ ВИСИШ ТУК И РАЗДАВАШ ВЕЛИКИ МИСЛИ.
                        ...Бегай почети малко за оная откачалка Брайвик,на теб ще ти е полезен много.
                        Той така като теб е с мозък в главата/ама долната/ и не се е оставял да го лъжат и манипулират.

                        Коментар


                        • пред мин.икономиката

                          10.ч.на 30.09. защото те са дльжни да кажат цялата истина сьда и президента сьщо са дьржавата и ако те несторят нищо питам защо гласуваме

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Return
                            И какво ще направите ? Тука сте десетина души , които чат пат си спускте някакви дати , чакате ги , после нови и така и добре , че се появих аз та да има на кой да си изкарвате "справедливия гняв" ! Има и някаква фейс група къдото няма и 300 души пишат по едно съобщение месечно , колкот да има активност ! Абе изобщо съжалявам да го кажа , но сте пълна скръб !
                            колкото и да не искаме да си го признаем е така,не започнем ли някаква форма на протест няма да се задвижат процедурите,а иначе във форумите сме много "силни"

                            Коментар


                            • Според мен всички пари ще отидат в тези които "купиха" Кремиковци. Точно така...... колкото и странно да изглежда, ние живеем в най големия световен парадокс и парите на купувачите, всъщност не са прехвърлени на никъде........ може и никога да не е имало такива пари.

                              Излезе някакъв нещастник, който им свърши мръсната работа за 20 000лв. и пое цялата отговорност, за далаверата. (а имаше хора дето си мислеха че туй момче наистина ги има тия милиони и че е някакъв).

                              Аз друго се чудя.......... какво стана с облигационерите...... те взеха ли някой лев или и те си чакат парите ?!


                              Почти 100% съм сигурен, че няма никакви 300 милиона...... т.е. има ги де, по документи. Но иначе на никого не са дадени.......... или ако са дадени на кого са дадени...... това ми е много интересно, със сигурност не е на държавата или на работниците.

                              С 20 000лв. и един нещасник си купуваш скрап за милиони........... е те тва ако не е далавера.......... що Варнаджиев не ми го прехвърли на мен Кремиковци за 20 000........ даже 30 000 щях да му дам .


                              @Return

                              Не е нужно да имаш някаква информация, те далаверите им са абсолютно елементарни. Интересното е че някои хора им се връзват и чакат........... е някой ден след години може и да върнат нещо на някой, за да изглежда че държавата уж работи.
                              Last edited by Xman1; 28.09.2011, 04:02.

                              Коментар


                              • Вече се вижда, че бедбойчето е кукла на конци.
                                Свободен във виелицата.
                                http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                                Коментар

                                Working...
                                X