IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кремиковци (4KW / KREM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 5.11 - май ще се празнува все повече от пенсионерите, и може би ще изчезне след време. След икономическия геноцид на 3 Български Правителства ако продължават ,ще загубим още професьонални празници. Така е винаги било, печелили сме битки и сме губили войни защото сме слаби в дипломацията и политиката.
    Миналата година празнувах с мои колеги защото имаше някаква надежда все още , тази година не ми е до празник. Защото по принцип празнуват победителите, а повечето не сме такива , дори и някои да не го усещат сега.

    Коментар


    • Return Що така се отказваш? Беше ни полезен!
      А между впрочем значи сме от една махала, защото и аз живея в близост до една спирка до Съдебната палата! Може и закачка да сме имали като тинейджъри!
      А вратите на трамваите винаги са се затваряли, че то иначе ще те издуха вятъра и ще те навали снега, а и парното на трамвая не е да отоплява улицата. Но имаше трамваи с едни интересни прозорци, които се отваряха с механизъм нагоре като със зъбчета. Последно бяха по линия No 5.
      А колкото до 05 11 - да хубаво би било до тази дата всичко да е приключило и да сме удовлетворени за деня на МЕТАЛУРГА!
      Last edited by bzankova@mail.bg; 28.09.2011, 22:55.

      Коментар


      • Да беше 5 .11 поне ,човек да се зарадва ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Return
          Влязохме в едно глупаво русло на обиди и заплахи , което не е никак полезно и продуктивно и е в интерес на тези , които ни управляват за съжаление ! Аз съм дотук !
          Сбогом !
          Стига бе,тъкмо започна купона
          Такава скука беше преди да се набъркаш тук.

          Коментар


          • Преди броени минути ходив в деловодството на СГС в Съдебната палата!
            Отговор по жалбите се чака до 05 10 2011 . Повече жалби няма.Това са всички.
            След това всичко отива в Апелативен съд. Там какви са сроковете за сега нямам информация.
            За съжаление след като всичко е било приготвено за внасяне сумите по сметките ни, някой лица са решили да обжалват и това забавя нещата!
            Някой лица,които не са заинтересовани да получим своите изработени с честен труд пари и на които са удържани данъци, много моля да не се включва във фирумите!)
            Return Ти откакто си дошъл в София все още прескачаш линиите, май а?
            Господине, ако не вярваш можеш да отидеш сам и да провериш в Съдебната палата на бул. Витоша. Аз не публикувам непроверени неща, защото не е почтенно! Все пак трябва да имаме и малко морал! А колкото до стиптиз-бара, тях ги посещавам само като гост!
            Няма как да излезе по рано решение защото на 26 09 е вписан жалбата в регистъра/ имаше няколко почивни дни/ Но адреса го има и всеки може да се осведоми!
            Last edited by bzankova@mail.bg; 28.09.2011, 21:56.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gk1991 Разгледай мнение

              Ще те намерим! Бъди спокоен!
              Не "убивайте" вестоносеца, не е той виновен за бедата....

              Коментар


              • Ало,Завоя,

                Първоначално изпратено от Return
                СГС не се намира в Съдебната палата !!! По-добре иди в някой стриптийз бар , там може да ти дадат по-точна информация ! Това Кремиковци верно ви е изпило акъла , много ви е ниско нивото ! Отчайващо ниско !
                Софийски градски съд и Апелативният се намират в сградата на Съдебната палата,алоооооооооо, Обратния завой.
                Я,понамали малко чашките,че ти идват в повече и в крайна сметка започва да излиза истинската ти същност.Интригантската ти и подла муцуна.Започна да обиждаш и дами,бе селянин прост.
                Бил патриот,искал мажоритарен парламент и т.н. и т.н.
                Кремиковци не ми е изпило акъла,напротив научило ме е такива лайнари като теб да ги надушвам отдалеко.
                Твоето ниво е непоправимо ниско.

                Ще те намерим! Бъди спокоен!

                Коментар


                • да аз сьм сьгласен

                  да се сьберем всички и да изясним нещата на место пред мин. сьда и президенството 10ч.на30.09. пред мин.на иконом.

                  Коментар


                  • Ако,таксите на новите карти са по големи,може ли да се осъди този който ги е направил?

                    Коментар


                    • Поредната дата!!!!!!!!!!И след това ще има още ,и още,и още.Колеги,така няма да стане.Или отиваме колкото се може повече пред парламента,президентството или министерството на икономиката с телевизии,вестници и т.н,или си налягаме п.......е и си трайкаме.Т,е пием една студена вода,псуваме и се оплакваме вьв форумите.
                      Last edited by kadem; 28.09.2011, 21:00.

                      Коментар


                      • Древногръцка трегедия.

                        Само се увеличават датите само все нещо пак се чака.

                        За облигационерите не ми е жал но жалко за работниците.

                        На съдебната ни система определено нещо и куца.
                        Не е препоръка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Return
                          СГС не се намира в Съдебната палата !!! По-добре иди в някой стриптийз бар , там може да ти дадат по-точна информация ! Това Кремиковци верно ви е изпило акъла , много ви е ниско нивото ! Отчайващо ниско !
                          Return,ще те намериме по IP.Престани.

                          Коментар


                          • Шуше,
                            нямаш ли да ходиш някъда да сапунисваш нацията, а си седнал да създаваш настроения тука. Не са на по 16 години, че да се връзват на провокациите ти. Имаш информация, колкото и другите.. нъцки!

                            Коментар


                            • Една две седмици след останалите.

                              Коментар


                              • Отдавна не съм питал:
                                Какво става със обезщетенията на уволнените през юни 2011?Ще ги получат ли някога?

                                Коментар

                                Working...
                                X