IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кремиковци (4KW / KREM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако това се случи дали няма да стане Катунци2?Или защото сме 7-годишни агнета ще се размине всичко мирно и тихо?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от goro-val Разгледай мнение
      ще се видим там
      А защо пред министерство на икономиката?

      Коментар


      • За сега това е реалността:

        Първоначално изпратено от badboy333 Разгледай мнение
        Днес изтече срока за внасяне на таксите и вписване на жалбите дадени от САС.
        Сега САС трябва да насрочи дата на която да разгледа вписаните жалби и обяви решението си.
        САС- разбирай не Софийски Административен Съд а Софийски Апелативен Съд
        Last edited by badboy333; 27.09.2011, 21:53.
        Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Return
          И откъде я имаш тази информация ? Искаш да кажеш , че съда чака три седмици някой да внесе 15 лв. ( при срок за обжалване 7 дни ) докато НАП , фирми и над 6000 души чакат 300 млн. да им се платят !? Ако това наистина е възможно и истина , то представяш ли си що за държава е България ?
          И взимайки си поука от последните събития в нашата родина и виждайки как се решават нещата , защо не сте 1500 - 2000 души на мирен протест пред Съдебната палата ! Или вас кинтите ви бият по джоба и не ви дреме ! Хем ми е жал за вас , хем ме е яд . че сте такива баламурници и си заслужавате съдбата !
          Жалко но това което е пиша е самата истина.
          Бяха изпратени покани към всички обжалвали но не платили такси за да се впишат жалбите им в регистъра на ТР.
          Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

          Коментар


          • относно събирането

            Първоначално изпратено от goro-val Разгледай мнение
            ще се видим там
            това сериозно ли е? питам за да знам дали свекърва ми има смисъл да се разкарва до там.

            Коментар


            • 10часа на 30.09. пред мин.на икономиката

              ще се видим там

              Коментар


              • Първоначално изпратено от engenering Разгледай мнение
                Що за хумор ,по Бтв или по Нова да се включи ,или от космодрума в Байконур ?Докато законите предполагат бездействие на институциите ,включително и на Държавата ,за какво включване да си мечтаем ?Друг е въпроса ако трябваше да взимат от нас ,а не да ни дават (макар и заслужено вземане) .Щеше да се приложи цялата строгост на закона ,както се прилага към адекватно изразяващите мнението си относно К.Рашков ,а последния е под закрилата на Държавата !
                Напьлно сьм сьгласен!Това може да се случи само в "ДЬРЖАВАТА" наречена Бьлгария.Тук може всичко за някои,а за други нищо не е разрешено.Ако Г-н Банков чете този форум,нека е така добьр да ни сьобщи какво и кога да чакаме?Аз самия не зная вече кьм кого да се обьрна-може би кьм Бог,Аллах или Буда.От тях по вероятно ще получа отговор.

                Коментар


                • от извора да разберем

                  предлагам да се сьберем в 10 часа пред министерството на икономиката в петак 30 09 и да разберем а после може и до сьда ако сте сьгласни кажете и на другите

                  Коментар


                  • Що за хумор ,по Бтв или по Нова да се включи ,или от космодрума в Байконур ?Докато законите предполагат бездействие на институциите ,включително и на Държавата ,за какво включване да си мечтаем ?Друг е въпроса ако трябваше да взимат от нас ,а не да ни дават (макар и заслужено вземане) .Щеше да се приложи цялата строгост на закона ,както се прилага към адекватно изразяващите мнението си относно К.Рашков ,а последния е под закрилата на Държавата !
                    Last edited by engenering; 27.09.2011, 20:38.

                    Коментар


                    • Желателно е да се включи г-н Банков и да ни каже какви процедури следват и кога да си чакаме парите а не да гадаем по форумите.
                      jesik

                      Коментар


                      • hm

                        Първоначално изпратено от Return
                        : Хем ми е жал за вас , хем ме е яд . че сте такива баламурници и си заслужавате съдбата !
                        Тебе никой не те пита!!Малоумен ли си какъв си, не разбра ли тук не ти е мястото. За господата, дето имаха информация: Къде сте?Извора пресъхна ли?Лично аз ще почакам до края на месеца.После ще раша каде , какво ,естествено ако се организираме ще съм на линия!

                        Коментар


                        • Всеки сам кове сьдбата и живота си!Щом като си мьлчим и не правим нищо-значи си го заслужаваме.Отново никой нищо не знае,никой не е наясно сьс ситуацията.И КАКВО ПРАВИМ ОТ ТУК НАТАТЬК?

                          Коментар


                          • Нека да не се заяждаме кой колко е информиран а да се стремим да даваме истинска информация.
                            Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Return
                              Какви такси , какви отсрочки те гонят ? За утре е насрочено закритото заседание на САС ! Трябва ли да ти обяснявам , че познавам доста хора в тази система и имам вътрешна информация ! ?
                              Защо днес нямаше така нареченото закрито заседание на САС?

                              Не се заяждам а питам!
                              Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

                              Коментар


                              • Днес изтече срока за внасяне на таксите и вписване на жалбите дадени от САС.
                                Сега САС трябва да насрочи дата на която да разгледа вписаните жалби и обяви решението си.
                                Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

                                Коментар

                                Working...
                                X