IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
    аидеееее "Pump & Dump" Монти оракула!!! По ИП знае какво искат ората... стига сте тъсили канарчета!!!
    Пробват хората...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Започвам да се чудя при оборот от 110млн до сега има ли смисъл да продавам тук? Тя борсата тепърва живва, а ако я лапне по-нататък една Дойче Бьорзе ще бъде и добре управлявана и разпределяща дивидент и цената едва ли ще остане около 2 евро. Монти?
      аидеееее "Pump & Dump" Монти оракула!!! По ИП знае какво искат ората... стига сте тъсили канарчета!!!

      Коментар


      • Започвам да се чудя при оборот от 110млн до сега има ли смисъл да продавам тук? Тя борсата тепърва живва, а ако я лапне по-нататък една Дойче Бьорзе ще бъде и добре управлявана и разпределяща дивидент и цената едва ли ще остане около 2 евро. Монти?

        Коментар


        • Хубав оборот за януари, а и февруари почва добре. Дано продължава така, заедно с една хубава приватизация.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
            Е нали преди 2 седмици смениха СД, ОСА мина под знака на конфликта между МФ и КФН, Като целта е по-добро управление и предстоящата приватизация... Успех на напусналите кораба
            Благодаря и успех на "все още-акционерите". Акцията иначе е хубава и от моя гледна точка стабилна. Дай Боже скорошна приватизация. Ще ми е интересно как ще се развие мачът тук.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
              Добре, че винаги има инакомислещи. Иначе нямаше да има на кого да продавам. Аз мисля, че от БФБ поставиха знак с публикувания отчет. А той е, че ще се "усвоява" до последно (нали сега е модерно да се казва усвоява вместо краде)...Не е препоръка и е лична преценка.
              Е нали преди 2 седмици смениха СД, ОСА мина под знака на конфликта между МФ и КФН, Като целта е по-добро управление и предстоящата приватизация... Успех на напусналите кораба

              Коментар


              • Добре, че винаги има инакомислещи. Иначе нямаше да има на кого да продавам. Аз мисля, че от БФБ поставиха знак с публикувания отчет. А той е, че ще се "усвоява" до последно (нали сега е модерно да се казва усвоява вместо краде)...Не е препоръка и е лична преценка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Макс ,
                  За мен предварителното раздаване на неразпределената печалба е сигурно на 90%... ако има продажба.. ,леф и нещо..
                  xaxaxa

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                    акции

                    Можем да добавим към оценката на БФБ и евентуално разпределение на Кеша и дивидент 2013, Верно работата е Надай се к*ре на пияна жена. В момента има тапа 5К на 3,90 и 5К на 3,95, което също притеснява инвеститорите. Тази тапа изчезна за 1-2 дена, като падна Айсберга на 3,69.

                    Не виждам смисъл да се бяга от тук на всяка цена и да се хвърля човек на цкб и хим, които са направили по 40% от началото на годината. Акциите са много различни. БФБ е с по малко бета от софикс, а ТИМ хартията е с по-голямо... При евентуална корекция БФБ ще се представи по-добре, Имам
                    Макс ,
                    За мен предварителното раздаване на неразпределената печалба е сигурно на 90%... ако има продажба.. ,леф и нещо..
                    Дивидента за годината ще бъде между 13- 16 стотинки....
                    За протокола ,медиите ще съсипят правителството ако при криза остави тези 11 милиона на купувача...
                    Вчера продаваха дребните....едрите ги нямаше...
                    даже и аз очаквах повече продажби , та се бях наредил над 3,6....

                    Да се надяваме на нещо повече и днес...
                    Казано е когато пада купувай ,когато се качва продавай...
                    И тук и в Петрол е сходно положението...
                    На всички им се вижда надценено...
                    Но и на двете места има мажоритар ,който ще продава ...и е заложил много ..къде пари ,къде авторитет...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      PE 25 P/S 7 P/BV 2.2

                      нека да си пожелаем всички акции да се търгуват на подобни показатели
                      Днеска беше интересен ден, акцията направи движение 3,85-3,75-3,80 при приличен оборот и всичко започна според мен от Този пост на Равновесие.

                      Значи Софикс при 550,90 има Р/Е-10,19, Р/В-1,04..... Влияние върху днешния ден оказа и отчета, който беше натоварен със свърхочаквания за печалбата през 2013, а се оказва че дивидента ще е около 0,10лв Евентуално. Ако съм прав, това означава че много хора намират аргументи за смоите инвестиции в Инвестора. Беше казано че има алтернативи, които имат и по интересни показатели
                      И все пак има малка разлика, която всеки може да прецени колко е съществена в единия случай говорим за показатели на ФФ, а в случая при БФБ пазара дава оценка на Мажоритарния пакет, 50,05%, и стратегически инвеститор евентуално... В случай на приватизация Мажо има опция да избяга от ангажимента си за търгово, но миноритарите тука се надяват на близка цена на своите акции

                      Можем да добавим към оценката на БФБ и евентуално разпределение на Кеша и дивидент 2013, Верно работата е Надай се к*ре на пияна жена. В момента има тапа 5К на 3,90 и 5К на 3,95, което също притеснява инвеститорите. Тази тапа изчезна за 1-2 дена, като падна Айсберга на 3,69.

                      Не виждам смисъл да се бяга от тук на всяка цена и да се хвърля човек на цкб и хим, които са направили по 40% от началото на годината. Акциите са много различни. БФБ е с по малко бета от софикс, а ТИМ хартията е с по-голямо... При евентуална корекция БФБ ще се представи по-добре, Имам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Нещо имахме спор ,дали 3,60 е ниско или високо....
                        така ли?
                        Даже и при този нагласен отчет се търгува бъдещи очаквания при приватизацията ..
                        Бъдеща продажба и раздаване на неразпределената печалба... 11 милиона...
                        сериозна сума...
                        няма сериозни разпродажби...засега...
                        така ги виждам нещата.......
                        Не е сигурна приватизацията, но постоянно действа гравитацията !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
                          Монти как е брато?

                          я ми кажи от моя ИП какво ми трябва днес?
                          Нещо имахме спор ,дали 3,60 е ниско или високо....
                          така ли?
                          Даже и при този нагласен отчет се търгува бъдещи очаквания при приватизацията ..
                          Бъдеща продажба и раздаване на неразпределената печалба... 11 милиона...
                          сериозна сума...
                          няма сериозни разпродажби...засега...
                          така ги виждам нещата.......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                            Аз питах за приходите не за пе4албата ..как при двоен оборот същите приходи ?
                            Прочети статията. Там всичко много ясно е написано и обяснено.

                            Коментар


                            • Монти как е брато?

                              я ми кажи от моя ИП какво ми трябва днес?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от TGV Разгледай мнение
                                http://www.investor.bg/novini-i-anal...borot-,165875/

                                Към написаното в статията може само да добавя, че има и увеличение за разходите за заплати с 140,000.00 лева, което не е заслужено за мен.
                                Аз питах за приходите не за пе4албата ..как при двоен оборот същите приходи ?

                                Коментар

                                Working...
                                X