IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добре че покрай IPO-то на ЦСКА повече хора разбраха че има борса

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение


      Цена под 4 лв. май няма да видим скоро ........
      ами няма я!
      тук все повече се приближава към моята(и на Монти) прогнозна цена от 5лв и то без дивидент от левче .
      А както каза и равновесния тук купона предстои, чак се чудя да ги продавам ли!
      Все пак ако ги лапне някой голям от по-назапад(а не тим или Василев) и таксичките ще поувеличи и персонала ще поизпъне с тия бонуси и нови инструменти ще вкара и дивидент ще дава и монопол за България ще държи. Не вярвам да я делистне - почти навсякъде на развитите пазари борсите са публични....та в този ред на мисли след не толкова много години може и десятка да ударим

      Коментар




      • Цена под 4 лв. май няма да видим скоро ........
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          на цесекарите от сега казвам - да знаете че като не успеете сс записването комисионни не връщаме!
          Тони, ... що отваряш очите на хората ... това си е бизнес, кой ял ял, ...кой е... ....
          Мнението ми не е препоръка!!!

          Коментар


          • на цесекарите от сега казвам - да знаете че като не успеете със записването комисионни не връщаме!
            Last edited by tony1975; 24.03.2014, 12:01.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Смениха шефовете и се умълчаха
              Никой НЕ е сменен!

              Папазов блокира вписването.
              www.investor.bg

              Коментар


              • Смениха шефовете и се умълчаха

                Коментар


                • дивидент, продажба?

                  Коментар


                  • нагоре-надолу тук все си лапат комисионни! Голям брой сделки вчера!

                    Коментар


                    • какво става тук с продажбата, има ли новини или всичко май бе прах в очите до евроизборите?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от TGV Разгледай мнение
                        Нали видяхте миналата година. Увеличиха разходите за заплати с 140,000.00 лева за "добра работа".
                        То май-беше за "работа като за последно", всички политически сили искат приватизация, не знам само г-н Бареков на какво мнение.
                        Горенаписаното не е препоръка за търговия с акции. :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Деси Разгледай мнение
                          И аз така, не мога да преценя с влизането на новия собственик до колко ще се оптимизират разходите ? Ако някой попадне на информация моля да е постне, да не се окаже, че всички са с премиерски заплати
                          Нали видяхте миналата година. Увеличиха разходите за заплати с 140,000.00 лева за "добра работа".

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от TGV Разгледай мнение
                            Не съм срещал информация за това. В отчета доколкото си спомням има само разходи за заплати без брой на персонала.
                            И аз така, не мога да преценя с влизането на новия собственик до колко ще се оптимизират разходите ? Ако някой попадне на информация моля да е постне, да не се окаже, че всички са с премиерски заплати
                            Горенаписаното не е препоръка за търговия с акции. :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Деси Разгледай мнение
                              Здравейте,
                              някой може ли да ми каже колко души е пресонала на БФБ?
                              Не съм срещал информация за това. В отчетът доколкото си спомням има само разходи за заплати без брой на персонала.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от TGV Разгледай мнение
                                Нашата цена нещо май заспа. Няма ли да минаваме 4 лв? Оборотите са добри. Засега се очертава по - добър отчет за първите три месеца.

                                Имам акции. Не е препоръка за нищо. Всеки си има глава.
                                Здравейте,
                                някой може ли да ми каже колко души е пресонала на БФБ?
                                Горенаписаното не е препоръка за търговия с акции. :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X