IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Борсата като инструмент в ръцете на този, който я управлява/използва може да полезна или вредна. С лопата може да копаеш, може да се подпираш или да убиеш...
    Това което се случва на борсата е пряко следствие на пълна липса на компетентност и заинтересованост. Но само в некомпетентен контекст може да направиш такава поредица от грешки и още да управляваш. Не изпълнение на 3 годишна програма за развитие, въвеждане на допълнителни такси, ненужни и предварително обречени регионални партньорства, вкарване на близо 40 % от депозитите на борсата в откровена пирамида, проспиване на промени в закони които явно унищожават предмета на дейност на борсата, грешка в компоненти на основен индекс...

    Тези момчета които управляват борсата се подпират на лопатата и от време на време убиват по част от собствения пазар... Толкова могат...
    Last edited by BigBear; 12.03.2015, 10:43.
    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
      И като я приватизират, смяташ ли, че ще подаряват дивиденти на малките акционери... Много са ви промити мозъците ей.... За мен е най-добре борсата да си остане с предимно държавно участие иначе не се знае кой ще я купи и дали просто след като я купи няма да и хлопне кепенците!
      Зависи от това КОЙ го приватизира
      Не е препоръка за ПП на ЦК!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
        И като я приватизират, смяташ ли, че ще подаряват дивиденти на малките акционери... Много са ви промити мозъците ей.... За мен е най-добре борсата да си остане с предимно държавно участие иначе не се знае кой ще я купи и дали просто след като я купи няма да и хлопне кепенците!
        По-добре да й хлопне кепенците. Текущите й мениджъри показаха, че в живото й (отворено) състояние прави повече поразии отколкото ползи.

        Поне като я хлопнат, няма да пречи.
        Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

        Коментар


        • Явно малко съм изостанал с новините, но сега виждам, че Холдинг Нов Век се сменя с Холдинг Варна - http://www.investor.bg/novini-i-anal...-sofix-190824/
          Но в предишния ми пост спокойно може да замените думите "Нов век" с "Варна" .
          http://tekstove.info/browse.php?id=14422

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bullbear Разгледай мнение
            Не виждам логика да се обвинява ръководството на БФБ за влизането на Холдинг Нов век в Софикс.

            Според мен трябва да се поздравява този, който отговаря за репутацията на Хим-а, защото явно е много добре запознат с начина на изчисляване на показателите, които се сравняват при избора на дружествата влизащи в индекса! Правилата са публични!.

            Не чух никой да се оплаква, че търговията е манипулирана, за да може Холдинг Нов век да влезе в Софикс!

            Ако евентуално има такъв проблем трябва да се чука (на вратата в) КФН, а не в БФБ т.е. сигнал до КФН или поне да се пише в другата тема - http://www.investor.bg/app/webroot/f...p?p=1059777975 .
            Точно тук си е мястото на дискусията .

            А това за този дето отговарял за репутацията на Хима не го разбрах !?

            Ако ти си го разбрал може ли да ни го обясниш !?

            Коментар


            • Не виждам логика да се обвинява ръководството на БФБ за влизането на Холдинг Нов век в Софикс.

              Според мен трябва да се поздравява този, който отговаря за репутацията на Хим-а, защото явно е много добре запознат с начина на изчисляване на показателите, които се сравняват при избора на дружествата влизащи в индекса! Правилата са публични!.

              Не чух никой да се оплаква, че търговията е манипулирана, за да може Холдинг Нов век да влезе в Софикс!

              Ако евентуално има такъв проблем трябва да се чука (на вратата в) КФН, а не в БФБ т.е. сигнал до КФН или поне да се пише в другата тема - http://www.investor.bg/app/webroot/f...p?p=1059777975 .
              http://tekstove.info/browse.php?id=14422

              Коментар


              • голем сра....м тук бе негри!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  как върви приватизацията? Дойч, дойч?
                  И като я приватизират, смяташ ли, че ще подаряват дивиденти на малките акционери... Много са ви промити мозъците ей.... За мен е най-добре борсата да си остане с предимно държавно участие иначе не се знае кой ще я купи и дали просто след като я купи няма да и хлопне кепенците!
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                    Обаче пък там си нямат пътка, гони, мост и оцко както и различни, златни, сребърни и многовековни холдинзи.

                    нямам препоръка
                    А нямали са те !? Имали са доволно, ама някога - когато са я започвали играта. И ние сме я започнали от нулата ама само преди 10 г.
                    Ами не си ли забелязал, че нито инженери вече имат, нито лекари. Какво им остава - хартиите - все пак са нещо
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Ама така си е понеже се разнасят из чалготеките като дойдат тук или ги разнасят на алкохолен туризъм и остават с такива впечатления.
                      И на мен ми се е случвало да ме питат дали фамилията ми (недай си боже) не е ислям Капути. Да си гледат там елтън джон как се чисти с маркуча преди да го онодят и да внимават като са нон-стоп дрогирани, в коя епруветка ще е днк-то на третия родител
                      А като ги питаш кое е най-честото име което е давано на бебе за 2014 на "сухия" остров - мълчат като риби, ) понеже е Мохамед ... Или "Мохабед" да става,
                      Abe фиск, и там съвсем не са у ред, но поне могат да си печатат избушената валута (ако се наложи)
                      Обаче пък там си нямат пътка, гони, мост и оцко както и различни, златни, сребърни и многовековни холдинзи.

                      нямам препоръка
                      Custodite sortem vestram

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                        Какви чужденци бе майка, ти да си чувал някви чужденци да знаят къде се намира България? 2-та най-чести коментара, като съм казвал по света, че съм българин. " О, но ти си бял, защо???" иии "В България религията е ислям, нали?"

                        Поздрави

                        Нямам препоръка
                        Ама така си е понеже се разнасят из чалготеките като дойдат тук или ги разнасят на алкохолен туризъм и остават с такива впечатления.
                        И на мен ми се е случвало да ме питат дали фамилията ми (недай си боже) не е ислям Капути. Да си гледат там елтън джон как се чисти с маркуча преди да го онодят и да внимават като са нон-стоп дрогирани, в коя епруветка ще е днк-то на третия родител
                        А като ги питаш кое е най-честото име което е давано на бебе за 2014 на "сухия" остров - мълчат като риби, ) понеже е Мохамед ... Или "Мохабед" да става,
                        Abe фиск, и там съвсем не са у ред, но поне могат да си печатат избушената валута (ако се наложи)
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Овчарчето Калитко Разгледай мнение
                          ДО РЪКОВОДСТВОТО НА БФБ

                          СРАМ, СРАМ, ГОЛЯМ СРАМ от промените в индексите
                          Пак се изложихме пред чужденците

                          Това недоносче, BGTR30 да го закриете е най - добре.
                          Какви чужденци бе майка, ти да си чувал някви чужденци да знаят къде се намира България? 2-та най-чести коментара, като съм казвал по света, че съм българин. " О, но ти си бял, защо???" иии "В България религията е ислям, нали?"

                          Поздрави

                          Нямам препоръка
                          Custodite sortem vestram

                          Коментар


                          • ДО РЪКОВОДСТВОТО НА БФБ

                            СРАМ, СРАМ, ГОЛЯМ СРАМ от промените в индексите
                            Пак се изложихме пред чужденците

                            Това недоносче, BGTR30 да го закриете е най - добре.
                            Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Кой ли кълве тук по 20бр няколко дена ей
                              Аз обмислям да клъвна няколко докато е затишие, но колкото и да е нескромно няма да са 20 бр.

                              *не е препоръка

                              Коментар


                              • Кой ли кълве тук по 20бр няколко дена ей

                                Коментар

                                Working...
                                X