IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    Ама на пазара участваш ли или си само зрител?
    В 2007 г. не съм притежавал никакви акции търгувани на борсата тук, защото бях изпуснал началото на пазара около 2002 - 2003 по липса на достатъчни количество пари и предпочетох да си стоя на форекса. Сега съм вътре и тук, а BSO са ми от тия акции с доста стабилни очаквания и които смятам да задържа дълго.
    Last edited by Jay Gould; 19.11.2014, 21:04.
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
      Бях черноглед есента на 2007 и 2008 г. когато почти всички бяха бялогледи. Сега е обратното.
      Ама на пазара участваш ли или си само зрител?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
        Изненадваш ме с положителните нагласи за пазара на БФБ. Сега е много модерно черногледството.
        Бях черноглед есента на 2007 и 2008 г. когато почти всички бяха бялогледи. Сега е обратното.
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
          Значи, в 2007 г. БФБ имаше оборот колкото 50% от БВП на страната. Дори сега да се качи до 30 % от БВП, а това е въпрос само на време и то още следващите години, то това са милиарди оборот.
          Изненадваш ме с положителните нагласи за пазара на БФБ. Сега е много модерно черногледството.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

            еееее , голям мухабет стана тук!!! Така ми харесвате - БРАВО!!!
            нали

            Коментар



            • еееее , голям мухабет стана тук!!! Така ми харесвате - БРАВО!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Що някаква друга работа ли имат? Като не ги кефи да са брокери да идат да продават пици
                То на пицата нормата на печалба е над 100% така, че може и да не сбъркат. А и без това БФБ сега прави оборот, колкото пиците които се продават на парче в Пикадили
                Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                Ми по удобно време е. Реално нищо преди 4 следобед няма значение. А на мен тогава тъкмо ми се е прояснило съзнанието
                Пия малко и не всяка вечер, но за това ще гласувам с 2 ръце "За" защото често и аз спя до обяд и чак към 13-14 часа се разсънвам.

                В 19 век в Париж пъпа на Европата, фондовата борса е отваряла в 11 часа сутринта и е работила до 14 часа. Ми така де.. Да се наспят хората, време за обяд да има, да се помисли, да се обработят сделки. Това да се работи по 8 часа като във фабрика за чорапи не е нормално. Който иска дълго работно време, да идва на форекса. Там може да се зомбира колкото иска по 24 часа.
                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                  Равния, ама ти пиеш ли бре?
                  Бира, или по-скоро бири

                  Коментар


                  • Между другото тук май намалихме загубите с около 800К, заради ТБ Виктория.
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                      Ми по удобно време е. Реално нищо преди 4 следобед няма значение. А на мен тогава тъкмо ми се е прояснило съзнанието
                      Равния, ама ти пиеш ли бре?
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        Ти затова ли търгуваш на чуждите пазари?
                        Ми по удобно време е. Реално нищо преди 4 следобед няма значение. А на мен тогава тъкмо ми се е прояснило съзнанието

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                          Трябваше да я направят да работи само след обед да може човек да пие яко вечер да се събуди нейде в ранни зори около обяд и след това с настроение и махмурлук да се отдаде на страстта си
                          Ти затова ли търгуваш на чуждите пазари?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                            Сега и брокери и клиенти дремят като мисирки и накрая теглят по една майна и стават.
                            Що някаква друга работа ли имат? Като не ги кефи да са брокери да идат да продават пици

                            Коментар


                            • Трябваше да я направят да работи само след обед да може човек да пие яко вечер да се събуди нейде в ранни зори около обяд и след това с настроение и махмурлук да се отдаде на страстта си

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                                Сега и брокери и клиенти дремят като мисирки и накрая теглят по една майна и стават.
                                Е хубава работа - ние да си скъсваме г*за от работа, за да заделяме някой лев и да правим сделки на БФБ, а те да дремят и да ни смучат парите? Като дремят - чао и да атакуват трудовата борса... Ние какви доходи ще имаме ако дремем по цял ден? Не виждам защо те да имат....
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X