IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
    отнякъде ) може ли да се докопа отчета на енергийната )
    В твоя чест обърнах целия интернет, но не намерих отчет.
    Ако някой колега намери, шапка му свалям

    Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    На път е да грабне почетното място...
    Да, не бях гледала отчети на БФБ, и не знаех че 2018 са се сдобили със Златна кокошка

    Благодаря на Eminem, че в една друга тема си сподели златните 3 акции, че да вляза да попрочета в тази тема
    БФБ никога не ми е било интерсно като дружество...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

      В Разпореждането на Министерски съвет от м. април е записанo -

      търговските дружества с над 50 на сто държавно участие в капитала, които притежават акции в други търговски дружества, трябва да гласуват на техните ОСА цялата им печалба да бъде разпределена за дивиденти (след отчисленията за фонд „Резервен”).

      Освен това -

      Дружествата с държавно участие в капитала, които изплащат 6-месечен дивидент трябва да гласуват разпределяне на дивидент в размер не по-малко от 50 на сто от печалбата съгласно 6-месечния финансов отчет за първото полугодие на 2022 г. и да го внесат в срок до 15 декември 2022 г.

      Би трябвало цялата печалба на БНЕБ, след приспадане на отчисления за фонд Резервен, да бъде разпределена за дивидент към БФБ, и от там да разпределят 6-месечен дивидент, в размер не по-малък на печалбата на БФБ за първото полугодие за 2022...

      На път е да грабне почетното място...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
        Отчета е по-добър от 2021 ) само дет ги няма дивидентите от енергийната ) може да дойдат другото тримесечие ) ако въобще са ги гласували )
        В Разпореждането на Министерски съвет от м. април е записанo -

        търговските дружества с над 50 на сто държавно участие в капитала, които притежават акции в други търговски дружества, трябва да гласуват на техните ОСА цялата им печалба да бъде разпределена за дивиденти (след отчисленията за фонд „Резервен”).

        Освен това -

        Дружествата с държавно участие в капитала, които изплащат 6-месечен дивидент трябва да гласуват разпределяне на дивидент в размер не по-малко от 50 на сто от печалбата съгласно 6-месечния финансов отчет за първото полугодие на 2022 г. и да го внесат в срок до 15 декември 2022 г.

        Би трябвало цялата печалба на БНЕБ, след приспадане на отчисления за фонд Резервен, да бъде разпределена за дивидент към БФБ, и от там да разпределят 6-месечен дивидент, в размер не по-малък на печалбата на БФБ за първото полугодие за 2022...

        Коментар


        • И с течни ноти основно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


            Те, музикантите са все така, не обичат да чуват, а искат да ги слушат и все са си музиканти...
            Аз съм спекулант, а не музикинт. С музика само отбелязвам успехите си на борсата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
              Аз си мислих, че почвам рано да пия, ама някои почват още по-рано

              Те, музикантите са все така, не обичат да чуват, а искат да ги слушат и все са си музиканти...

              Коментар


              • Много съм доволен..

                Коментар


                • Да

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                    След рестарт се обнови
                    Апликейшъна ли рестартираш?

                    Коментар


                    • След рестарт се обнови

                      Коментар


                      • И при мен е дошъл - в Капман и в Бенчмарк

                        Коментар


                        • в карол не го виждам

                          Коментар


                          • При мен е наличен както в Карол и Елана.

                            Коментар


                            • abc, в коя платформа?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                                Добре, че го нахока!
                                Дивидент - наличен!

                                Възрастните хора са за уважение...

                                Коментар

                                Working...
                                X