IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • голем сра....м тук бе негри!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      как върви приватизацията? Дойч, дойч?
      И като я приватизират, смяташ ли, че ще подаряват дивиденти на малките акционери... Много са ви промити мозъците ей.... За мен е най-добре борсата да си остане с предимно държавно участие иначе не се знае кой ще я купи и дали просто след като я купи няма да и хлопне кепенците!
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
        Обаче пък там си нямат пътка, гони, мост и оцко както и различни, златни, сребърни и многовековни холдинзи.

        нямам препоръка
        А нямали са те !? Имали са доволно, ама някога - когато са я започвали играта. И ние сме я започнали от нулата ама само преди 10 г.
        Ами не си ли забелязал, че нито инженери вече имат, нито лекари. Какво им остава - хартиите - все пак са нещо
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Ама така си е понеже се разнасят из чалготеките като дойдат тук или ги разнасят на алкохолен туризъм и остават с такива впечатления.
          И на мен ми се е случвало да ме питат дали фамилията ми (недай си боже) не е ислям Капути. Да си гледат там елтън джон как се чисти с маркуча преди да го онодят и да внимават като са нон-стоп дрогирани, в коя епруветка ще е днк-то на третия родител
          А като ги питаш кое е най-честото име което е давано на бебе за 2014 на "сухия" остров - мълчат като риби, ) понеже е Мохамед ... Или "Мохабед" да става,
          Abe фиск, и там съвсем не са у ред, но поне могат да си печатат избушената валута (ако се наложи)
          Обаче пък там си нямат пътка, гони, мост и оцко както и различни, златни, сребърни и многовековни холдинзи.

          нямам препоръка
          Custodite sortem vestram

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
            Какви чужденци бе майка, ти да си чувал някви чужденци да знаят къде се намира България? 2-та най-чести коментара, като съм казвал по света, че съм българин. " О, но ти си бял, защо???" иии "В България религията е ислям, нали?"

            Поздрави

            Нямам препоръка
            Ама така си е понеже се разнасят из чалготеките като дойдат тук или ги разнасят на алкохолен туризъм и остават с такива впечатления.
            И на мен ми се е случвало да ме питат дали фамилията ми (недай си боже) не е ислям Капути. Да си гледат там елтън джон как се чисти с маркуча преди да го онодят и да внимават като са нон-стоп дрогирани, в коя епруветка ще е днк-то на третия родител
            А като ги питаш кое е най-честото име което е давано на бебе за 2014 на "сухия" остров - мълчат като риби, ) понеже е Мохамед ... Или "Мохабед" да става,
            Abe фиск, и там съвсем не са у ред, но поне могат да си печатат избушената валута (ако се наложи)
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Овчарчето Калитко Разгледай мнение
              ДО РЪКОВОДСТВОТО НА БФБ

              СРАМ, СРАМ, ГОЛЯМ СРАМ от промените в индексите
              Пак се изложихме пред чужденците

              Това недоносче, BGTR30 да го закриете е най - добре.
              Какви чужденци бе майка, ти да си чувал някви чужденци да знаят къде се намира България? 2-та най-чести коментара, като съм казвал по света, че съм българин. " О, но ти си бял, защо???" иии "В България религията е ислям, нали?"

              Поздрави

              Нямам препоръка
              Custodite sortem vestram

              Коментар


              • ДО РЪКОВОДСТВОТО НА БФБ

                СРАМ, СРАМ, ГОЛЯМ СРАМ от промените в индексите
                Пак се изложихме пред чужденците

                Това недоносче, BGTR30 да го закриете е най - добре.
                Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Кой ли кълве тук по 20бр няколко дена ей
                  Аз обмислям да клъвна няколко докато е затишие, но колкото и да е нескромно няма да са 20 бр.

                  *не е препоръка

                  Коментар


                  • Кой ли кълве тук по 20бр няколко дена ей

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      как върви приватизацията? Дойч, дойч?
                      А върви ли въобще?

                      Коментар


                      • как върви приватизацията? Дойч, дойч?

                        Коментар


                        • БРАВО Jay Gould
                          ТОВА е ТРЕПАЧ

                          Коментар


                          • Някой досеща ли се какво ще означава това за борсата, само след има няма 4 години http://newsline.bg/read_more.php?post=11107
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Да се търгуват ДЦК на Българска Фондова Борса http://newsline.bg/read_more.php?post=11106
                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                                Първи път стомна за вода, втори път стомна за вода............ Вече не им вярвам!

                                Коментар

                                Working...
                                X