IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Питка, държиш ли артии и от това дирижабълче ?


    Недирижабълче, бе !!! Питкин ако си има, добре е направил.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Дано все така добре върви дружеството!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
        Питка, държиш ли артии и от това дирижабълче ?
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • http://www.investor.bg/novini-i-anal...oemvri,163560/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Няма нищо позорно да имаш 38 акции или дори само една акция - твоя си е - всеки акционер - важен и преди всичко сме хора, но не табелки с цифрички.
            Импе, ти като ги следиш нещата, знаеш ли колко акции на севтото са останали в трейдинга и дали чичото смята да ги маха
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Няма нищо позорно да имаш 38 акции или дори само една акция - твоя си е - всеки акционер - важен и преди всичко сме хора, но не табелки с цифрички.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                винаги ще има хора с повече акции от теб
                няма от какво да те е срам, всеки си тежи на мястото
                а доколкото виждам в групата всички акционери са ценни
                точно!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  е няма лошо то сега се изгражда в нашата татковина акционерната култура! бързо научихме лошите неща от западняците - хайде да научим и добрите - акции, инвестиции, събрание на акционерите

                  Ами и аз навивах бачо Евгений от УСА и KFC-то ама единия далече пък другия вика ще си изхарча дивидента за път - и се отказа! хайде от догодина е на по-висока заплата - може и да събере този път.

                  п.с. Повечето хора са като мен с малък брой акции и ги е срам.
                  винаги ще има хора с повече акции от теб
                  няма от какво да те е срам, всеки си тежи на мястото
                  а доколкото виждам в групата всички акционери са ценни

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                    На събранието на Трейдинга съм сигурен, че бяхме единствените акционери извън София !!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    може би и на събранието на Софарма
                    е няма лошо то сега се изгражда в нашата татковина акционерната култура! бързо научихме лошите неща от западняците - хайде да научим и добрите - акции, инвестиции, събрание на акционерите

                    Ами и аз навивах бачо Евгений от УСА и KFC-то ама единия далече пък другия вика ще си изхарча дивидента за път - и се отказа! хайде от догодина е на по-висока заплата - може и да събере този път.

                    п.с. Повечето хора са като мен с малък брой акции и ги е срам.
                    Last edited by tony1975; 18.12.2013, 06:06.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Минаха ли 10 КБ ???

                      А дали ще минат 0.5 МБ оборотец?


                      А дали ще гушнем по около четвърт кинт дивидентец?

                      Пак на сборище ще пъкнеш, нали?
                      Ами вече съм в Пловдив и сте ми по-близо! Ако е живот и здраве съм там!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Браво!
                        един човек там в кулите юни месец позна че ще минат 10млн печалба!
                        Хубаво е да се ходи на оса, благодаря на Форти че ме нави!
                        Поздрави на екипа и акционерите!
                        На събранието на Трейдинга съм сигурен, че бяхме единствените акционери извън София !!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        може би и на събранието на Софарма

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Браво!
                          един човек там в кулите юни месец позна че ще минат 10млн печалба!
                          Хубаво е да се ходи на оса, благодаря на Форти че ме нави!
                          Поздрави на екипа и акционерите!

                          Къде ходиш, какво правиш, на събрание трябва да дойдеш !!!!!!
                          на лято живот и здраве, мога да събера хората от Северна Блъгария !!!!!!

                          Коментар


                          • „Софарма Трейдинг” АД реализира през месец ноември 2013 г. продажби на стока в размер на 43.6 млн. лева, достигайки 4 % ръст на продажбите за текущия месец, спрямо същия период на 2012 г. Печалбата преди данъци на компанията за единадесетия месец на 2013 г.е в размер на 1 036 хил. лв.

                            Компанията реализира през 2013 г. продажби от 459 млн лева и печалба преди данъци в размер на 10 262 хил лева. Реализираният нетен финансов резултат преди данъци представлява ръст от 28.5 % спрямо реализираната печалба за същия период на предходната година.

                            Пазарният дял в стойност на „Софарма Трейдинг” АД за фармацевтичния пазар по данни на IMS за 2012 г. е 21.8 %. През месец октомври 2013 г. компанията отново заема лидерска позиция с 22.32 % пазарен дял.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Браво!
                              един човек там в кулите юни месец позна че ще минат 10млн печалба!
                              Хубаво е да се ходи на оса, благодаря на Форти че ме нави!
                              Поздрави на екипа и акционерите!
                              Минаха ли 10 КБ ???

                              А дали ще минат 0.5 МБ оборотец?


                              А дали ще гушнем по около четвърт кинт дивидентец?

                              Пак на сборище ще пъкнеш, нали?
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Браво!
                                един човек там в кулите юни месец позна че ще минат 10млн печалба!
                                Хубаво е да се ходи на оса, благодаря на Форти че ме нави!
                                Поздрави на екипа и акционерите!

                                Коментар

                                Working...
                                X