IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да не забравите, че Софарма трейдинг ще бъде най-добрата позиция и за 2014 година !!! май и за следващите 2015г и 2016г

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      в петък май бе последния срок за тези които искат да присъстват на оса като акционери?
      В сряда беше

      Коментар


      • в петък май бе последния срок за тези които искат да присъстват на оса като акционери?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          А че и аз със мойте 100 акции съм тук заради чичо Оги, ако се махне и аз ще ги продам мощно, бай дъ уей къде ще ходи???

          п.с. Да споделя днес как побеснях
          Влизам в кварталната аптека/в която пазаря от както сме в Пловдив - вече 6месеца/ да си купя нещо и докато мацето рови там из компа да види дали го имат й викам, между другото вие кой дистрибутор ползвате? ЛИБРА и СТИНГ - ми отговаря тя! . Аз понякога гледам кола на СФТРД отпред и си мисля че пазаря от трейдинга!!! Всеки месец поне по 20-30 кинта - вода за уста, четчици за зъбки, лосиончета...... аууууу бесен съм!!!

          Г-н Димитров, моля на сайта/на който липсват доста от старите линкове за съдържание/ с новата визия бързо да сложите списъче на аптеките които зареждате в Пловдив

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            Само да поясня, че аз не съм акционер в Софарма трейдинг, а съдружник на г-н Донев в компанията.
            Не съм за ден - два тук или до 10-12-15 лева, а докато той работи за групата !!!
            Поради тази причина за мен няма значние дали цената е 2, 4, 6, 10, 15 лева.
            Ако се случи той да продаде - местя се с него в следващия бизнес.
            А че и аз със мойте 100 акции съм тук заради чичо Оги, ако се махне и аз ще ги продам мощно, бай дъ уей къде ще ходи???

            п.с. Да споделя днес как побеснях
            Влизам в кварталната аптека/в която пазаря от както сме в Пловдив - вече 6месеца/ да си купя нещо и докато мацето рови там из компа да види дали го имат й викам, между другото вие кой дистрибутор ползвате? ЛИБРА и СТИНГ - ми отговаря тя! . Аз понякога гледам кола на СФТРД отпред и си мисля че пазаря от трейдинга!!! Всеки месец поне по 20-30 кинта - вода за уста, четчици за зъбки, лосиончета...... аууууу бесен съм!!!

            Г-н Димитров, моля на сайта/на който липсват доста от старите линкове за съдържание/ с новата визия бързо да сложите списъче на аптеките които зареждате в Пловдив
            Last edited by tony1975; 07.06.2014, 09:48.

            Коментар


            • Само да поясня, че аз не съм акционер в Софарма трейдинг, а съдружник на г-н Донев в компанията.
              Не съм за ден - два тук или до 10-12-15 лева, а докато той работи за групата !!!
              Поради тази причина за мен няма значние дали цената е 2, 4, 6, 10, 15 лева.
              Ако се случи той да продаде - местя се с него в следващия бизнес.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                толкова много шлагери съм завъдило, че не си спомям и кой те е впечатлил, но не е важно, към момента, особено ако вече не ми е в портфейл
                Любопитно, ми е докога излъсканото чиче ще се подиграва с хакционерите на БРС, а в същото време ще лъска имиджа с другите.
                АМИ , не си задавай повече този въпрос , и току се видиш УВАЖЕНО !- ЕСТЕСТВЕНО ПО ДРУГА ПОЗИЦИЯ !!! БЕЗ препоръки ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  С тези избушеняци в портфейлите, малко ще са които да се престрашат
                  E, Форти е достоен за уважение в случая, дори без да се обажда Рядко са толкова далновидни играчори да се "набутат" с целия кеш в едно място, а на всичко отгоре и това място да не е от множеството на модерните "избушеняци"
                  да си на едно място с целия си финансов ресурс и той да не мръдне в спада...евала му на човекаБраво на Форти

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    ЗА НАБУТВАНЕТО НА ЕДНО МЯСТО СИ ПРАВООООО !!!- Нооооо,,,,- за твоя шлагер, не пожелай на никого , -ЧЕ ДАНО ДА ГО СКОЛАСАШ , А за лична консумация , държа си , и с годишни +++ по позицията !!!
                    толкова много шлагери съм завъдило, че не си спомям и кой те е впечатлил, но не е важно, към момента, особено ако вече не ми е в портфейл
                    Любопитно, ми е докога излъсканото чиче ще се подиграва с хакционерите на БРС, а в същото време ще лъска имиджа с другите.
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      С тези избушеняци в портфейлите, малко ще са които да се престрашат
                      E, Форти е достоен за уважение в случая, дори без да се обажда Рядко са толкова далновидни играчори да се "набутат" с целия кеш в едно място, а на всичко отгоре и това място да не е от множеството на модерните "избушеняци"
                      ЗА НАБУТВАНЕТО НА ЕДНО МЯСТО СИ ПРАВООООО !!!- Нооооо,,,,- за твоя шлагер, не пожелай на никого , -ЧЕ ДАНО ДА ГО СКОЛАСАШ , А за лична консумация , държа си , и с годишни +++ по позицията !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                        за тези които нямат е лошо...а тези които имат предполагам ще си кажат сами
                        С тези избушеняци в портфейлите, малко ще са които да се престрашат
                        E, Форти е достоен за уважение в случая, дори без да се обажда Рядко са толкова далновидни играчори да се "набутат" с целия кеш в едно място, а на всичко отгоре и това място да не е от множеството на модерните "избушеняци"
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • за тези които нямат е лошо...а тези които имат предполагам ще си кажат сами

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            това лошо ли е?
                            Не е лошо, но можеше и по-добре да е Гледам, че Тони така мисли
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              тоя трейдинг се оказа яка работа, почти не мръдна. Какво ще правим не знам
                              това лошо ли е?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                много заеми, марешки, лош мажо.......хайде бе що не продавате!!!
                                тоя трейдинг се оказа яка работа, почти не мръдна. Какво ще правим не знам
                                Да дойде сега батката да окаже опсихологична подкрепа на рибетата, да им обясни колко стотици проценти му е в повече профита от избушляците
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X