IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хм....Лесно мога да те оборя, но това значи да те осветля кой съм. А тази задочна партия шах ми харесва. Не искам да я приключвам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
      Така или иначе, аз нямам акции в Трейдинга. Някои хора (с които съм разговарял) смятат че е възможно излизане от борсата след време.Нямам никаква идея защо така разсъждават.
      Не си разговарял с когото трябва.
      Нямаш акции в компанията, всъщност никъде нямаш акции.
      От 18.12.2015г до сега пишеш на 98% в темата Софарма трейдинг и Софарма. Имаш единични отклонения от тези две теми.
      Припомних си, че някой преди време беше дал заявка за отлично познаване на дейността. Е не си …..
      Инфото ти е свързано с общи приказки и догадки на служител от ниските ешелони в компанията.
      Не разбирам желанието ти да се включваш само тук ако не си акционер.
      Моето мнение е, че в този си живот няма да надминеш нивото на писач в тази тема. Няма да можеш да получаваш дивидент от някъде и да живееш от него.

      Коментар


      • Fortiss, там по вашите ОСА не коментирате ли какъв е хоризонта за тези аптеки?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
          Само до края на седмицата
          верно, че от понеделник ще чакате чичо ви да заеме мястото на пилота ...... да вдига самолета
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            отново "перфектен" консолидиран отчет - аптеките губят грубо по 1 милка на месец - евалата, най-сме!
            виждам, че ме цитираш, явно помниш какво съм писал
            не правя същото и затова не мога да дам цитати от твои постове
            това е група свързани лица, смяташ какъв е резултата накрая, другото не е от голямо значение

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              това по Бтв беше нашата аптека в Пловдив(за източването на НЗОК със скъпоструващите лекарства)
              T.e. Трейдингът е на плюс, НЗОК на минус. Аз съм ок.

              Коментар


              • отново "перфектен" консолидиран отчет - аптеките губят грубо по 1 милка на месец - евалата, най-сме!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • това по Бтв беше нашата аптека в Пловдив(за източването на НЗОК със скъпоструващите лекарства)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Финансовите резултати на Софарма Трейдинг АД продължават да следват възходящия си темп и през десетия месец на годината. Само през октомври печалбата преди данъци на компанията бележи ръст от 40% като достига 1 847 хил. лв. сравнено с 1 322 хил. лв., реализирани през същия период на 2018 г. През октомври компанията също така достига продажби на стока възлизащи на 67 661 хил. лв., което представлява увеличение от 10% спрямо отчетените 61 628 хил. лв. през предходната година.
                    Отчетените финансови показатели през октомври оказват положително влияние върху акумулираните резултати на Софарма Трейдинг АД за десетте месеца на 2019 г. Така, акумулираната печалба преди данъци на компанията бележи 11% ръст до 17 558 хил. лв. като за сравнение през същия период на 2018 г. достига 15 832 хил. лв. Приходите от продажба на стока с натрупване достигат 639 812 хил. лв., нараствайки с 8% спрямо 590 664 хил. лв., отчетени за периода януари-октомври 2018 г.
                    НАЙ !!!

                    Коментар


                    • Финансовите резултати на Софарма Трейдинг АД продължават да следват възходящия си темп и през десетия месец на годината. Само през октомври печалбата преди данъци на компанията бележи ръст от 40% като достига 1 847 хил. лв. сравнено с 1 322 хил. лв., реализирани през същия период на 2018 г. През октомври компанията също така достига продажби на стока възлизащи на 67 661 хил. лв., което представлява увеличение от 10% спрямо отчетените 61 628 хил. лв. през предходната година.
                      Отчетените финансови показатели през октомври оказват положително влияние върху акумулираните резултати на Софарма Трейдинг АД за десетте месеца на 2019 г. Така, акумулираната печалба преди данъци на компанията бележи 11% ръст до 17 558 хил. лв. като за сравнение през същия период на 2018 г. достига 15 832 хил. лв. Приходите от продажба на стока с натрупване достигат 639 812 хил. лв., нараствайки с 8% спрямо 590 664 хил. лв., отчетени за периода януари-октомври 2018 г.

                      Коментар


                      • [QUOTE=fortiss;n3520756]Има разлика между собствен капитал и задължение, без значение с какъв произход е. По-високи в собствен капитал е друга работа. Може да не се дава дивидент, но традиционно Софарма Трейдинг е дивидентна компания.[/QUOTE

                        Ех....Навремето ни учиха че акционерния капитал вдига среднопретеглената цена на капитала, защото собствениците винаги искат по-голяма норма на възвращаемост.
                        Last edited by econo_miss; 29.11.2019, 12:57.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                          Бях споменал преди време какво мисля да правя.
                          Не разбрахме точно, блатно кокиче ли ще засаждаш или ще косиш тревичката на тауърите ? Моля да ни осветлиш !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            А защо не записа увеличението, о, адепте на свети Мумия???? Дела трябват, не думи....
                            Бях споменал преди време какво мисля да правя.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                              Това е моята компания и аз живея с нея. Никой не е задължен да има моето отношение.
                              А защо не записа увеличението, о, адепте на свети Мумия???? Дела трябват, не думи....
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                                Тъй, тъй, дано само да не секне дивидентът, че съвсем ще се обрули крушата.
                                Ефектът може да ерозира и редиците на партньорите
                                Това е моята компания и аз живея с нея. Никой не е задължен да има моето отношение.

                                Коментар

                                Working...
                                X