IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    "Прекрасна" акция - само 9 милиона разлика в минус между неконсолидирания и консолидирания! "Велик" мениджмънт, ин донев уи тръст, най и т.н. Цената на акция тук е осмото чудо на света - наистина ще ми е много интересно как и тази година ще дадат 30 стинки на акция - с нов заем, вероятно? Или увеличение на капитала? Апропо, що няма съобщение, туй-унуй, да се похвалим и т.н., щото това да си с 9 милки разлика в минус за 9 месечието си е "успех" отвсякъде - "г-н Донев и г-н Димитров" ги разбират нещата. А идат и нови аптеки на хоризонта - може да се удвои загубата, колко му е.

    Но пък колко лесно е да напишеш трибуквената фраза и да наречеш другите скъсаняци, нищо че си кредитно инспекторче в търговище, ритащо буците по нивите, докато си мечтае за флашката от "г-н Донев"!

    НАЙ!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      "Прекрасна" акция - само 9 милиона разлика в минус между неконсолидирания и консолидирания! "Велик" мениджмънт, ин донев уи тръст, най и т.н. Цената на акция тук е осмото чудо на света - наистина ще ми е много интересно как и тази година ще дадат 30 стинки на акция - с нов заем, вероятно? Или увеличение на капитала? Апропо, що няма съобщение, туй-унуй, да се похвалим и т.н., щото това да си с 9 милки разлика в минус за 9 месечието си е "успех" отвсякъде - "г-н Донев и г-н Димитров" ги разбират нещата. А идат и нови аптеки на хоризонта - може да се удвои загубата, колко му е.

      Но пък колко лесно е да напишеш трибуквената фраза и да наречеш другите скъсаняци, нищо че си кредитно инспекторче в търговище, ритащо буците по нивите, докато си мечтае за флашката от "г-н Донев"!

      НАЙ!
      Не виждам от какво се оплакваш, в сравнение с миналата година за същия период, ръстът на загубата е само над 1 млн.лв., от 8,41 млн. на 9,49 млн.лв., все пак има развитие някакво, явно има много таланти в Ритейла и Сърбия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение
        "НАЙ" за консолидирания за трето тримесечие 2020
        "Прекрасна" акция - само 9 милиона разлика в минус между неконсолидирания и консолидирания! "Велик" мениджмънт, ин донев уи тръст, най и т.н. Цената на акция тук е осмото чудо на света - наистина ще ми е много интересно как и тази година ще дадат 30 стинки на акция - с нов заем, вероятно? Или увеличение на капитала? Апропо, що няма съобщение, туй-унуй, да се похвалим и т.н., щото това да си с 9 милки разлика в минус за 9 месечието си е "успех" отвсякъде - "г-н Донев и г-н Димитров" ги разбират нещата. А идат и нови аптеки на хоризонта - може да се удвои загубата, колко му е.

        Но пък колко лесно е да напишеш трибуквената фраза и да наречеш другите скъсаняци, нищо че си кредитно инспекторче в търговище, ритащо буците по нивите, докато си мечтае за флашката от "г-н Донев"!

        НАЙ!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • "НАЙ" за консолидирания за трето тримесечие 2020

          Коментар


          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

            Вярно ,имаме пресичане !Тези не се ли гледаха на седмична графика за по-достоверно?

            Верно е, но пак сме с три неизвестни, третото е чичо и не знаем на коя средна ще застане...
            Чети Агрия и дай сигнал ако виждаш промяна, аз не видях;- абе работата е влак,- не меже го мръдна без да разкопчееш релсата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
              Ооо, имаме Т. М. сигнал ...

              Uppps --sss
              Вярно ,имаме пресичане !Тези не се ли гледаха на седмична графика за по-достоверно?

              Коментар


              • Ооо, имаме Т. М. сигнал ...

                Uppps --sss
                Last edited by inta53; 28.11.2020, 00:02.

                Коментар


                • НАЙ! Няма да пиша защо за мен е така.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                    70% се падат на мама след като стопиш печалбата наполовина при консолидацията на аптеките
                    Така е, прав си! Аз имах предвид, че мама някой я подпира и се чудя защо. Това за примерната печалба го дадох като възможна причина и не твърдя, че е така. Идеята ми бе, че Софарма има странични прилични приходи освен производството. Това никак не ми харесва като оправдание за ужасните им резултати, но все пак...
                    Last edited by 15%; 27.11.2020, 14:52.
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                      При мама я закъсахме сериозно! Даже се чудя кой подпира цената така усърдно на 3 лв. При тези резултати и отсъствието на Донев като купувач /ако е така наистина/ очаквах 2,60 - 2,80 цена. Явно обаче някой вече гледа на мама като на холдинг, а не толкова на компания за производство на лекарства. Все пак от тези 20 млн печалба на щерката, едни 70% се падат на мама. Така поне аз си обяснявам факта, че мама не потъва повече като цена.
                      70% се падат на мама след като стопиш печалбата наполовина при консолидацията на аптеките

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                        Тук добре се развиват нещата, но с Мама какво правим ? Тя щерката по харна излезе !
                        При мама я закъсахме сериозно! Даже се чудя кой подпира цената така усърдно на 3 лв. При тези резултати и отсъствието на Донев като купувач /ако е така наистина/ очаквах 2,60 - 2,80 цена. Явно обаче някой вече гледа на мама като на холдинг, а не толкова на компания за производство на лекарства. Все пак от тези 20 млн печалба на щерката, едни 70% се падат на мама. Така поне аз си обяснявам факта, че мама не потъва повече като цена.
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Тук добре се развиват нещата, но с Мама какво правим ? Тя щерката по харна излезе !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                            Каквото и да се говори от критиците - това е най-добрата компания на БФБ!
                            Само с "най"-то може да се съгласят без особени възражения

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                              Бях свидетел на това, как стартира поредното Софармаси в квартала. Трябваше им близо година(или малко по-малко), за да намери своето място в сърцето на потребителите и да стане разпонзаваема и предпочитана. Предполагам, че скоро и на консолидирано ниво ще са добре - още повече придобитите аптеки са разработени и няма да имат нужда от това време до Брейк-ивън пойнт

                              С действията си след края на май, се е настанила на най горното стъпало, за добро или зло не знам, но отговора винаги идва след време!

                              Коментар


                              • Каквото и да се говори от критиците - това е най-добрата компания на БФБ!

                                Коментар

                                Working...
                                X