IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение
    Май Чичо продаде на Никито!
    Защо пък на Никито????

    Коментар


    • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение
      Май Чичо продаде на Никито!
      Мисля дорбре им се получи и на двете страни, вероятно растовариха мама за сметка от части на щерката

      Коментар


      • И 40К монбатки прескочиха, ама експатци нямат толкова кеш

        Коментар


        • Май Чичо продаде на Никито!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Ето, да кажа добра дума и за тези (държа да подчертая, че нямам акции и едва ли някога отново ще има, щото с чичикака карти не желая да играя) - имат много добро партньорство с Лидл - 20% отстъпка за някаква си серия. Отстъпката не е важна, важно е, че мислят за крос селинг - ако успеят да привлекат и минимална част от клиентите на лидл, ще е отлично за тях. Иначе поредната кампания на БФБ с отлична основа и кофти мажоритар
            Имат отдавна карти за лоялни клиенти и всеки месец обявяват такива че и по-големи промоции, и доста преди рекламата в лидъл
            Аз също нямам акции тук и не смятам да имам, защото предпочитам по-растежни.
            Имах някога. Сега стискам само картата
            Я всегда буду твоим поводом напиться.

            Коментар


            • Ето, да кажа добра дума и за тези (държа да подчертая, че нямам акции и едва ли някога отново ще има, щото с чичикака карти не желая да играя) - имат много добро партньорство с Лидл - 20% отстъпка за някаква си серия. Отстъпката не е важна, важно е, че мислят за крос селинг - ако успеят да привлекат и минимална част от клиентите на лидл, ще е отлично за тях. Иначе поредната кампания на БФБ с отлична основа и кофти мажоритар
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Днес добавих към позицията си тук. Да видим дали е било добра идея. Част от парите дойдоха от продажба на акциите ми в Софарма. Надявам се догодина да има дивидентец, стига да не е изкочила някоя верига аптеки за покупка
                Харесва ми как аптеките Софармаси стават на всеки километър. Бих бил доволен, ако вече разширяването на компанията започне да се изпълва със съдържание от нарастващи печалби и дивиденти към изстрадалите акционери.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tany tan Разгледай мнение

                  Абе тоя чичо защо продава толкова? Пари ли му трябват? Нали си има?
                  Превърта Софарма трейдинг за Софарма,наблюденията са че когато има покупки в едното тогава се продава от трейдинга

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                    Чичо ако не продава септември. Тук, дали ще избухне? Има си фундамент.,,,,уж
                    Абе тоя чичо защо продава толкова? Пари ли му трябват? Нали си има?

                    Коментар


                    • Чичо ако не продава септември. Тук, дали ще избухне? Има си фундамент.,,,,уж

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                        Зависи, може да са решили да правят експанзия в Босна .
                        Е защо пък в Босна, а не в Молдова, нали си имат банка там !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                          Догодина ще дадат ли дивидент,какви са нагласите
                          Зависи, може да са решили да правят експанзия в Босна .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                            Догодина ще дадат ли дивидент,какви са нагласите
                            Ако не дивиденти, то варанти със сигурност...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                              Догодина ще дадат ли дивидент,какви са нагласите
                              Иска ми се, но не ми е ясно какво и защо се случва.

                              Коментар


                              • Въпреки, че всеки път като влизам съм с натъжено сърце заради липсата на дивидентец, то поне добри промоции пускат. А и фармацефтите са кооперативни, което също е плюс

                                Коментар

                                Working...
                                X