IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тя държавицата е една и съща

    Коментар


    • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
      Ще има кеш ,държавата като вземе да се разплати
      Ай сиктир, това с предишното или следващото правителство.....
      Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • Ще има кеш ,държавата като вземе да се разплати
        Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
        Импе за да има дивидент трябва да има кеш... Като няма кеш какъв дивидент???
        Това , като при хима... Колосална печалба, но само на хартия... После защо се търгуваше акцията на 60 ст.

        В момента тук личното ми мнение е, че някой си помпа... не знам с каква цел...

        Яд ме емалко, че разкеших преди време тук, защото можех да продам по-скъпо, но това не променя ситуацията с дивидента...

        Коментар


        • Най -вероятно ще минава голям пакет..

          Коментар


          • Добре е когато и мотивите са ясни. Жалко и тъжно .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Доколкото зная, печалбица расте - не би ли било редно да земем около 19 стинки?
              Импе за да има дивидент трябва да има кеш... Като няма кеш какъв дивидент???
              Това , като при хима... Колосална печалба, но само на хартия... После защо се търгуваше акцията на 60 ст.

              В момента тук личното ми мнение е, че някой си помпа... не знам с каква цел...

              Яд ме емалко, че разкеших преди време тук, защото можех да продам по-скъпо, но това не променя ситуацията с дивидента...
              Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                То добре се помпа тук, но за чий.. Дивидента едва ли ще бъде повее от 10 ст.
                Доколкото зная, печалбица расте - не би ли било редно да земем около 19 стинки?
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                  Що Пък миналата година беше 0.17 лв.
                  Миналта година имаше кешец.... Сега няма...
                  Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                  Коментар


                  • Що Пък миналата година беше 0.17 лв.

                    Коментар


                    • То добре се помпа тук, но за чий.. Дивидента едва ли ще бъде повее от 10 ст.
                      Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                      Коментар


                      • +1

                        Коментар


                        • Яхо-о-о-о-о-о-о.


                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Някой жестоко помпа тука...
                            Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Благодаря още веднъж на всички, знаете че вие тук сте моя делник и празник!!!
                              Хайде наздраве!!!



                              п.с. чичо Оги тая не е истинска - да не помислиш че някъде рекламират ракия Софарма

                              +1

                              Коментар


                              • Ракия не знам ама "Тодоров" може да пуснат вино "Софарма"
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X