IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Да - компанията се развива добре - но растежът няма как да продължи до безкрайност - защото самият пазар е краен и яденето на хапчета си има граница.
    Ма де е 30% пазарен дял, а 35%, а 40%? Да видиш ти... А и докъто болниците се преоборудват...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение
      Имотаджийското не струва императоре, само данъците не можете да си избиете там
      Ще видим, ще видим.

      Имотаджийското - секси - поне по едни 18-20 стинки дивидент годишно там - сигурни.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        как е банда?
        Компанията много поскъпна, Импе няма ли да продаваш?
        Аз като чух как мисли мениджмънта и как вижда бъдещето мисля да остана на борда
        Успех!
        Няма да продавам - щото - ето - мина дивидентаджийският срос, но яхо-о-о-о-о-о-о-о-то пак продължава. Даже ме е яд, понякога, че си намалих пакетът с 1/3, за да набича сухо в Атерката - но какво пък - от там мазнах ного сосно - да.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от colline Разгледай мнение
          все пак компанията поскъпва, защото показва добри резултати - за три години си удвои печалбата, чувствително увеличи приходите.

          лично аз очаквам следващите три години отново да удвоим печалбата, а и други хубави новини...

          а поскъпването не е чак толкова голямо от дъното, сравнено с някои други акции ( от които също имам ) , поскъпнали в пъти само заради очакването за бъдещето...

          не е препоръка
          Да - компанията се развива добре - но растежът няма как да продължи до безкрайност - защото самият пазар е краен и яденето на хапчета си има граница.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            супер некоректно сравнение!
            Не можеш да сравняваш един мъртъв метал с една работеща фирма, на която освен че поскъпват акциите си дава и доста добра дивидентна доходност.
            Мрътъв метал, ама - секси метал и неразрушим метал и вечен метал. На човекът му е генетически заложено да се кефи на златцето.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
              е тогава бях от страната на спечелилите от адсици и се мислех за велик ма ето сега нещата си идват на мястото
              и двете компании са добри и поскъпват макар и в различно време

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                много се учудвам, че си запомнил точно какво съм написал преди време
                е тогава бях от страната на спечелилите от адсици и се мислех за велик ма ето сега нещата си идват на мястото

                Коментар


                • Аааа, засрамете се , каролец ми е дръпнал 130 бр. ако ще купува да е на едро , ако ми бе занулил поръчката ,средната ми ще ше да е 0,69лв.- 0,19 от дивидента = 0,50 лв. ;- провали ме бе Пич !!! за над 2кила

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
                    леле тука за няколко месеца колко се вдигна, кога беше 2.15 с дивидент а сега ма времето за покупки беше когато казваше че си дремал в трейдинга а в атерата направили пари пък де да знам, може и догодина да има ръст на печалбата, я стане я не пък и си мисля че софармата като спре с продажбите на акции 100% от печалбата за дивидент няма да има, само адсиците дават толкоз аз определено сбърках като не си купих поне малко с парите от еларга
                    много се учудвам, че си запомнил точно какво съм написал преди време

                    Коментар


                    • все пак компанията поскъпва, защото показва добри резултати - за три години си удвои печалбата, чувствително увеличи приходите.

                      лично аз очаквам следващите три години отново да удвоим печалбата, а и други хубави новини...

                      а поскъпването не е чак толкова голямо от дъното, сравнено с някои други акции ( от които също имам ) , поскъпнали в пъти само заради очакването за бъдещето...

                      не е препоръка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                        аз вече няма за какво да се замислям в този живот - за инвестициите де
                        при всеки лев изкаран с пот на челото купувам тук
                        и съм тук безсрочно........, може и най-малкото ми внуче и то да бъде тук безсрочно
                        леле тука за няколко месеца колко се вдигна, кога беше 2.15 с дивидент а сега ма времето за покупки беше когато казваше че си дремал в трейдинга а в атерата направили пари пък де да знам, може и догодина да има ръст на печалбата, я стане я не пък и си мисля че софармата като спре с продажбите на акции 100% от печалбата за дивидент няма да има, само адсиците дават толкоз аз определено сбърках като не си купих поне малко с парите от еларга

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          супер некоректно сравнение!
                          Не можеш да сравняваш един мъртъв метал с една работеща фирма, на която освен че поскъпват акциите си дава и доста добра дивидентна доходност.
                          не ги сравнявам. идеята беше друга - че всичко може да се балонира. без значение дали е някаква вещ... злато или акция

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение
                            ама като се балонира нещо, идва ред да се продава, справка - златото, което форекса чакаше на 5000
                            не е препоръка
                            супер некоректно сравнение!
                            Не можеш да сравняваш един мъртъв метал с една работеща фирма, на която освен че поскъпват акциите си дава и доста добра дивидентна доходност.

                            Коментар


                            • ама като се балонира нещо, идва ред да се продава, справка - златото, което форекса чакаше на 5000
                              не е препоръка

                              Коментар


                              • аз вече няма за какво да се замислям в този живот - за инвестициите де
                                при всеки лев изкаран с пот на челото купувам тук
                                и съм тук безсрочно........, може и най-малкото ми внуче и то да бъде тук безсрочно

                                Коментар

                                Working...
                                X