IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Генералисимус инвеститор Или дуче инвеститор
    Ного длъго това.





    Просто "Дуче" е съвсем достатъчно.




    Фортиссов - фюрерът е бил само ефрейтор. Аз си останах само редник, щото бях напипал една приятна, макар и физически натоварваща служба, която щях да изгубя, ако ме бяха повишили - а имах достатъчно време да стана мл. сержант. Накрая ме убеждаваха да остана в армията - ама аз казах, че бих останал само като виолетов генерал.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      .... току-виж стигнал 20 000 поста преди мене...

      Впрочем - като стана на 20 00 - няма ли да ме повишат в чин? Какво има след Заслужил инвеститор? - Прочут инвеститор или бъбрив инвеститор? А може би - динозавърски инвеститор?
      Генералисимус инвеститор Или дуче инвеститор
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        .... току-виж стигнал 20 000 поста преди мене...

        Впрочем - като стана на 20 00 - няма ли да ме повишат в чин? Какво има след Заслужил инвеститор? - Прочут инвеститор или бъбрив инвеститор? А може би - динозавърски инвеститор?

        Мисля, че ще ти признаят чина от казармата - ако си капитан от запаса, такъв ставаш и тук, обаче засега заплата или пенсия от форума няма.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
          Тоя Noker koga направи над 1000 писаници за 1-2 месеца
          .... току-виж стигнал 20 000 поста преди мене...

          Впрочем - като стана на 20 00 - няма ли да ме повишат в чин? Какво има след Заслужил инвеститор? - Прочут инвеститор или бъбрив инвеститор? А може би - динозавърски инвеститор?
          Last edited by Императорът; 27.07.2013, 22:35.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
            Тоя Noker koga направи над 1000 писаници за 1-2 месеца
            туй е бат Петьо Караиванов бе , ама какъв е тоя зор да пише безмислици - не знам? Сигурно трупа рейтинг за реформаторския блок?

            Коментар


            • Тоя Noker koga направи над 1000 писаници за 1-2 месеца

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                Компанията както винаги е №1 !!!!
                Тя ще е още дълго време №1, но това ще е в следстввие на манипулации и конспирации, а не толкова на реална необходимост.

                Коментар


                • И от мен едно браво!!!

                  Коментар


                  • Компанията както винаги е №1 !!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                      Тройчицата е въпрос на часове
                      Сосно ръст на печалбичката - да.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Тройчицата е въпрос на часове

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от colline Разгледай мнение
                          освен с увеличаване на пазарния дял, ръстът ще дойде и от разширяването на продуктовото портфолио и по-рентабилни дейности на компанията.

                          ще цитирам изп.д-р димитър димитров от миналата година, което доста хора пропуснаха и затова сега се чудят защо толкова растем :

                          "Залагаме на максимална диверсификация на това, което правим и на аптечния и на болниния пазар, включително в оборудване, лекарства, а сега и в сектор консумативи. За някои нашето навлизане в нови ниши не е приятно, но то ще се случи. Ще преминем от класически фармацевтичен дистрибутор, към „health care provider”, включително преддистрибуция и логистика“

                          успех !
                          Аз зная това - и имам доверие на адашът и на целият екип - по този начин летвата на растежът се вдига по-високо, но туй не значи, че изчезва.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Перфектен юни - бравос
                            Не-заслужил инвеститор

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Да - компанията се развива добре - но растежът няма как да продължи до безкрайност - защото самият пазар е краен и яденето на хапчета си има граница.
                              освен с увеличаване на пазарния дял, ръстът ще дойде и от разширяването на продуктовото портфолио и по-рентабилни дейности на компанията.

                              ще цитирам изп.д-р димитър димитров от миналата година, което доста хора пропуснаха и затова сега се чудят защо толкова растем :

                              "Залагаме на максимална диверсификация на това, което правим и на аптечния и на болниния пазар, включително в оборудване, лекарства, а сега и в сектор консумативи. За някои нашето навлизане в нови ниши не е приятно, но то ще се случи. Ще преминем от класически фармацевтичен дистрибутор, към „health care provider”, включително преддистрибуция и логистика“

                              успех !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vartolin Разгледай мнение
                                Ма де е 30% пазарен дял, а 35%, а 40%? Да видиш ти... А и докъто болниците се преоборудват...
                                Точно това имам предвид - пазарният дял няма как да расте до безкрайност - най-малкото защото на пазарът има още 2-3 силни играчи, които трудно ще се оставят да ги изместят. Не виждам как можем да стигнем до повече от 48% пазарен дял.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X