IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Браво!
    един човек там в кулите юни месец позна че ще минат 10млн печалба!
    Хубаво е да се ходи на оса, благодаря на Форти че ме нави!
    Поздрави на екипа и акционерите!

    Къде ходиш, какво правиш, на събрание трябва да дойдеш !!!!!!
    на лято живот и здраве, мога да събера хората от Северна Блъгария !!!!!!

    Коментар


    • „Софарма Трейдинг” АД реализира през месец ноември 2013 г. продажби на стока в размер на 43.6 млн. лева, достигайки 4 % ръст на продажбите за текущия месец, спрямо същия период на 2012 г. Печалбата преди данъци на компанията за единадесетия месец на 2013 г.е в размер на 1 036 хил. лв.

      Компанията реализира през 2013 г. продажби от 459 млн лева и печалба преди данъци в размер на 10 262 хил лева. Реализираният нетен финансов резултат преди данъци представлява ръст от 28.5 % спрямо реализираната печалба за същия период на предходната година.

      Пазарният дял в стойност на „Софарма Трейдинг” АД за фармацевтичния пазар по данни на IMS за 2012 г. е 21.8 %. През месец октомври 2013 г. компанията отново заема лидерска позиция с 22.32 % пазарен дял.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Браво!
        един човек там в кулите юни месец позна че ще минат 10млн печалба!
        Хубаво е да се ходи на оса, благодаря на Форти че ме нави!
        Поздрави на екипа и акционерите!
        Минаха ли 10 КБ ???

        А дали ще минат 0.5 МБ оборотец?


        А дали ще гушнем по около четвърт кинт дивидентец?

        Пак на сборище ще пъкнеш, нали?
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Браво!
          един човек там в кулите юни месец позна че ще минат 10млн печалба!
          Хубаво е да се ходи на оса, благодаря на Форти че ме нави!
          Поздрави на екипа и акционерите!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            Огнян Донев: Замисляме се отново за сливания и придобивания


            Икономическата среда е такава, че не можем да се похвалим, че ставаме на 80 години. Софарма навършва 80 години и е една от първите компании в този отрасъл на балканския полуостров. Компанията възниква, копирайки практиките в Австрия и Германия.
            .............
            ................
            ...............
            . В същото време, някъде в началото на този век излезе книга на фондовата борса, която ни нарече шампиони по придобиванията и сливанията.
            Това също бе тренд, който след 2008 г. се притъпи, но сега отново започнахме да се замисляме да продължим със сливания и придобивания, които също биха могли да са фактор за ръст, освен органичния растеж
            .............
            За какви сливания може да се говори, като "Сливането" на Севтополис е горна или долна мъртва точка. Крах за инвеститорите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              говори ми с цели имена - къде да ги търся тези сега!
              http://finviz.com/quote.ashx?t=EPU&ty=c&ta=1&p=d

              перуанския индекс бре, еле на онуй името му бая сложно....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                Thanks.
                Сегинка ако ми спестиш ровенето и колко % имаше чичката ти тука - евала от мене

                ПС Сега е момента да си купиш BVN или по добре EPU (bvn e най голямата позиция там , а и дава добър дивидент) После ще благодариш
                говори ми с цели имена - къде да ги търся тези сега!

                Коментар


                • Тини по колко стотинки дивидент предвиждаш за тази година тук

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    на теб май от толкова инвестиции на различни пазари, не ти остава време да четеш отчети?
                    МД стр.13 "При доставчиците най-голям дял има Софарма - 12%"

                    Поздрави!

                    Thanks.
                    Сегинка ако ми спестиш ровенето и колко % имаше чичката ти тука - евала от мене

                    ПС Сега е момента да си купиш BVN или по добре EPU (bvn e най голямата позиция там , а и дава добър дивидент) После ще благодариш
                    Last edited by pipbel; 27.11.2013, 11:53.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      тук няма и снежинка - само дъжд!
                      ами ако не си купил СФТРД с целия дивидент - сменяй цялата кола
                      поздрави!
                      е мноооооого късно го предлагаш това

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                        пак сняг навън
                        чудя се дали да не купя нови зимни гуми или да карам до последно със старите?
                        или с гумите и колата да сменя?
                        тук няма и снежинка - само дъжд!
                        ами ако не си купил СФТРД с целия дивидент - сменяй цялата кола
                        поздрави!

                        Коментар


                        • пак сняг навън
                          чудя се дали да не купя нови зимни гуми или да карам до последно със старите?
                          или с гумите и колата да сменя?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Форт, я сподели с нас като най осведомен гуру туканка.
                            Каква част (%) от продажбите на трейдинга е свързана с майката ?
                            на теб май от толкова инвестиции на различни пазари, не ти остава време да четеш отчети?
                            МД стр.13 "При доставчиците най-голям дял има Софарма - 12%"

                            Поздрави!

                            Коментар


                            • Форт, я сподели с нас като най осведомен гуру туканка.
                              Каква част (%) от продажбите на трейдинга е свързана с майката ?

                              Коментар


                              • Мен ме съмнява че ще продава някой пакет ,че трябва да се пудри
                                Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
                                Напоследък нещо зачестиха публичните изяви на Донев. Да не се е засилил пак към политиката? Последният път се опари здраво.

                                Коментар

                                Working...
                                X