IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Телематик Интерактив България АД (TIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение

    Не могат да се отменят сделки на борсата. Трябваше да ги спрат предварително още сутринта преди аукциона
    Няма неотменими сделки ! Гафове и грешки винаги може да се случат ! Въпрос на решение е на БФБ !

    Коментар


    • Освен това отмяна на сделките не виждам как ще стане. На тези днес ли? ...А на тези от миналата седмица?.... Батак...но поне днешния можеше да се избегне...
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Час и половина умуваха дали да спрат или не....
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение

          Не могат да се отменят сделки на борсата. Трябваше да ги спрат предварително още сутринта преди аукциона
          На теория би трябвало да може, ама на практика... Нали затова е сетълмента от 2 дни.
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • [QUOTE=haryy;n3947745]
            Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
            Според мен ще се анулират всички сделки.[

            Така е най правилно.
            Вече няма най-правилно. Най-правилното е днес сутринта да я бяха спрели търговията!

            Коментар


            • [QUOTE=Zdravko;n3947742]Според мен ще се анулират всички сделки.[

              Така е най правилно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от martin2121 Разгледай мнение
                Логиката тук е да се отменят всички сделки след датата на непаричния дивидент. И в двата случая ще има недоволни и дела срещу емитента. Не е препоръка.
                Не могат да се отменят сделки на борсата. Трябваше да ги спрат предварително още сутринта преди аукциона

                Коментар


                • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение

                  Късно е да кляка. Вече има много сделки и няма уин-уин ситуация. В единия случай могат да се жалват купилите днес, в другия случай - продалите в петък. Най-добре беше, да не се пуска да се търгува така наречената от вас перверзия.
                  то на борсата няма уин-уин, едната страна печели. Не знам подробности, но ми се струва, че днес купилите са хазартни спекуланти, надяващи се на бързи печалби от пробив в нашата клета борсичка ... дали тези спекулантите ще бъдат поощрени? ...

                  Коментар


                  • Според мен ще се анулират всички сделки.

                    Коментар


                    • Мда....и аз не се удържах и врътнах...печалбата ми от 50 акции обаче "зседна" от спирането.....
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                        Аз пък купих и продадох изкарах за един обяд .. жалка работа
                        Разбрах те още с първия коментар. Дали обаче няма да го духаме ако се реши да се отменят сделки. Аз също купих нови и имам продадени стари

                        Коментар


                        • Логиката тук е да се отменят всички сделки след датата на непаричния дивидент. И в двата случая ще има недоволни и дела срещу емитента. Не е препоръка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Ебаси перверзията. ТР по-добре да клекне, че после ще има да се обясняват: защо са прецакали толкова хора. Пончов е прав - да се спре търговията до изясняване на ситуацията.
                            Късно е да кляка. Вече има много сделки и няма уин-уин ситуация. В единия случай могат да се жалват купилите днес, в другия случай - продалите в петък. Най-добре беше, да не се пуска да се търгува така наречената от вас перверзия.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

                              Купих си на 26.2! кеш йок.
                              Аз пък купих и продадох изкарах за един обяд .. жалка работа

                              Коментар


                              • Еее най накрая - някой да я спре тая перверзия!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X