IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Телематик Интерактив България АД (TIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Snail5930 Разгледай мнение
    Новите акции от увеличението с непаричният дивидент ми се появиха в сметката (Карол) ...
    И мойте,но после изчезнаха,хах

    Коментар


    • Новите акции от увеличението с непаричният дивидент ми се появиха в сметката (Карол) ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

        Благодаря ти за загрижеността, мила!
        Но... няма нужда! Аз съм с голям портфейл, и не е толкова лесно да олекна. Пък и Борсата не ми е основен бизнес...

        Относно алчността... не мисля че това е нещото, което ме води. Просто играя по-наедро

        Относно TIB... Тук ситуацията беше пределно ясна. Отиграха я спекултантите с топки Другите правят последващи анализи - кой не разбирал, кой колко олекнал, кой бил алчен...

        Шанса беше на наша страна, но се намириха Маймуни, които прецакаха Системата. Така става понякога в живота...
        Живота е несправедлив, но въпреки това е много хубав... Не мислиш ли?

        Не се чувствай длъжна да ми отговориш. Да си замълчиш също е добра позиция
        Жена с топки... едни ги възбужда... други ги отблъсква...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

          Мдааа. Мag-inv(sunny) олекна с портфелчето...sorry. Алчността не е добър учител
          Благодаря ти за загрижеността, мила!
          Но... няма нужда! Аз съм с голям портфейл, и не е толкова лесно да олекна. Пък и Борсата не ми е основен бизнес...

          Относно алчността... не мисля че това е нещото, което ме води. Просто играя по-наедро

          Относно TIB... Тук ситуацията беше пределно ясна. Отиграха я спекултантите с топки Другите правят последващи анализи - кой не разбирал, кой колко олекнал, кой бил алчен...

          Шанса беше на наша страна, но се намириха Маймуни, които прецакаха Системата. Така става понякога в живота...
          Живота е несправедлив, но въпреки това е много хубав... Не мислиш ли?

          Не се чувствай длъжна да ми отговориш. Да си замълчиш също е добра позиция

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

            И всичкото спекулантьор олекна с купените над 20кинта хартишки.
            Мощен удар върху спекулата - ай​​​ честито да ни е.
            Мдааа. Мag-inv(sunny) олекна с портфелчето...sorry. Алчността не е добър учител
            Я всегда буду твоим поводом напиться.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

              И всичкото спекулантьор олекна с купените над 20кинта хартишки.
              Мощен удар върху спекулата - ай​​​ честито да ни е.
              Един огромен + от мен. Отдавна проповядвам че спвкулата е особено вредна за спекуланта, вреда която той спира да осъзнава в един момент. Разбира се за пазара като цяло е супер, създава се ликвидност и " опъват " едва ли не цената към равновесие.
              Спекуланта обаче поема един от най - големите рискове. По- добре да се пробва човек да спекулира и да изгуби в самото начало, отколкото да има късмет и да помисли че е много по - напред от другите. Тогава ставайки арогантен може да си помисли че е по-добър от пазара и да участва с голям % от портфейла.
              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                Честито! Капитала порасна!
                И всичкото спекулантьор олекна с купените над 20кинта хартишки.
                Мощен удар върху спекулата - ай​​​ честито да ни е.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  Абе аз купените вчера мисля да ти ги продам след седмица на 50 лв, пък ти за каквито искаш си ги брой
                  явно само с четене не става - трябва и разбиране. Самочувствието също трябва да е в разумни граници ...
                  Last edited by petyob; 27.07.2022, 11:31.

                  Коментар


                  • Ърп.

                    Туканка явно казусът е решен.

                    Компанийката изглежда секси - ще поинвестирам още в нея в близко време.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                      "..... Със същото вписване е обявен и Устав на „Телематик Интерактив България“ АД с отразено увеличение на капитала. Предвид гореизложеното, процедурата по разпределение на непаричен дивидент за 2021 г. под формата на акции продължава съгласно законовите изисквания, като дивидент под формата на акции ще получат акционерите към четиринадесетия ден след вземане на решение от ОСА или към 07.07.2022 г. "|
                      !
                      Новият устав не е приет от ОСА,а само от СД.За ТР е достатъчно да има устав,тях не ги интересува дали е законен или не.Всеки заинтересован,включително и КФН обаче може да обжалва това вписване и ако го направи с голяма вероятност ще успее.Според мен все някй ще се реши и още дълго време ще гледаме шоу.
                      !не е препоръка!

                      Коментар


                      • "УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА, На 26.07.2022 г. с вписване № 20220726104258 по партидата на „Телематик Интерактив България“ АД в ТРРЮЛНЦ е вписано увеличение на капитала на дружеството по чл. 197 от ТЗ чрез превръщане на част от печалбата в капитал с нови 8 640 012 (осем милиона шестстотин и четиридесет хиляди и дванадесет) бр. нови обикновени, поименни, безналични акции, с право на един глас и с номинална стойност 1 (един) лев, които са от същия клас като досега издадените. В резултат на увеличението капитала на дружеството от 4 320 006 (четири милиона триста и двадесет хиляди и шест) лева, разпределен в същия брой акции с номинална стойност 1 (един) лев всяка се променя на 12 960 018 (дванадесет милиона деветстотин и шестдесет хиляди и осемнадесет) лева, разпределен на 12 960 018 (дванадесет милиона деветстотин и шестдесет хиляди и осемнадесет) обикновени поименни безналични акции с право на глас, с номинална стойност от по 1 (един) лева всяка. Със същото вписване е обявен и Устав на „Телематик Интерактив България“ АД с отразено увеличение на капитала. Предвид гореизложеното, процедурата по разпределение на непаричен дивидент за 2021 г. под формата на акции продължава съгласно законовите изисквания, като дивидент под формата на акции ще получат акционерите към четиринадесетия ден след вземане на решение от ОСА или към 07.07.2022 г. "|



                        Край на комедията.

                        Интересно е как ще реагира БФБ - но най-вероятно да се направят на ни лук яли ,ни лук мирисали.

                        Вероятно при някои от по бързите и рискови колеги на БФБ ще има разочаровани ,други пък ще са доволни от участвалите в търговията на 18.7., но това е хазарта.

                        Успех на всички !
                        Last edited by vale1; 27.07.2022, 00:00.

                        Коментар


                        • Регистриран Капитал. Акции
                          Чл. 5 /1/(Изм. – съгласно решение по т. 4 от дневния ред на проведено на 23.06.2022 г. Общо събрание на
                          акционерите и решение на Съвета на Директорите от 13.07.2022 г.) Дружеството е с капитал в размер 12
                          960 018 (дванадесет милиона деветстотин и шестдесет хиляди и осемнадесет) лева.
                          /2/(Изм. – съгласно решение по т. 4 от дневния ред на проведено на 23.06.2022 г. Общо събрание на
                          акционерите и решение на Съвета на Директорите от 13.07.2022 г.) Капиталът е разпределен в 12 960 018
                          (дванадесет милиона деветстотин и шестдесет хиляди и осемнадесет) броя обикновени поименни
                          безналични акции с право на глас, с номинална стойност от по 1 (един) лева всяка. Капиталът на
                          дружеството е внесен изцяло.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                            Честито! Капитала порасна!
                            На живо ли следиш събитията?
                            26.07.2022 г. 10:42:58 12960018 лв.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Честито! Капитала порасна!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                На "новите" или на "старите"?
                                от новите

                                Коментар

                                Working...
                                X