IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Телематик Интерактив България АД (TIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

    И са изкарали почти двойно печалба и съответно кеш по сметки - 40 и няколко милиона имат по спомен. Има достатъчно пари и за инвестиции - влязоха вече в Кения и предстои в Перу, както и има доволно за дивидент. Всички трябва да са доволни..... за догодина мисля, че дивидента ще е между 3-4 лв., може и повече ако потръгнат новите пазари!!!
    Моята прогноза е 70 лв до краят на годината плюс дивидента

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the prophet Разгледай мнение
      страхотно...само 3м след като набраха 16 млн лв от борсата връщат обратно на акционерите 10 млн. или 2/3.
      Разбирам, че ситуацията с Украйна им осуети плановете да се развиват там, но ако някоя компания спре развитието си поради ограничаването на един пазар, то едва ли има голям потенциал където и да е!
      Прилича на отчаян опит да подкрепи цената...
      И са изкарали почти двойно печалба и съответно кеш по сметки - 40 и няколко милиона имат по спомен. Има достатъчно пари и за инвестиции - влязоха вече в Кения и предстои в Перу, както и има доволно за дивидент. Всички трябва да са доволни..... за догодина мисля, че дивидента ще е между 3-4 лв., може и повече ако потръгнат новите пазари!!!

      Коментар


      • Ще видим след една година колко ще струват акциите и колко сме получили..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          camaz, А колко искаш да получиш за няколко месеца..Още 1000 ли.. Може, но трябва да пробваш в залозите на фирмата ,и ако имаш късмет..
          Да съм искал нещо от някого? Просто отбелязвам невярно и подвеждащо твърдение. А иначе от доста мои акции не получавам нищо или почти нищо, така че тук си е направо рай ( с палми)

          Коментар


          • camaz, А колко очакваш да получиш за няколко месеца..Още 1000 ли.. Може, но трябва да пробваш в залозите на фирмата ,и ако имаш късмет и си добър..
            Last edited by Kiro; 08.06.2022, 07:53.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the prophet Разгледай мнение
              страхотно...само 3м след като набраха 16 млн лв от борсата връщат обратно на акционерите 10 млн. или 2/3.
              Разбирам, че ситуацията с Украйна им осуети плановете да се развиват там, но ако някоя компания спре развитието си поради ограничаването на един пазар, то едва ли има голям потенциал където и да е!
              Прилича на отчаян опит да подкрепи цената...
              Аха. И затова срещу моите 1000 лв. Ще получа обратно около 50. Точно 2/3! Явно съм зле с математиката.

              Коментар


              • Мисля, че акцията полека тръгва в правилната посока. Надявам се до ОСА да мине 50 лв., а след сплита и дивидента да гоним минимум 20 лв. При добри резултати за Q2 и 25 лв. ще са малко!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the prophet Разгледай мнение
                  страхотно...само 3м след като набраха 16 млн лв от борсата връщат обратно на акционерите 10 млн. или 2/3.
                  Разбирам, че ситуацията с Украйна им осуети плановете да се развиват там, но ако някоя компания спре развитието си поради ограничаването на един пазар, то едва ли има голям потенциал където и да е!
                  Прилича на отчаян опит да подкрепи цената...
                  Луд ли си?!
                  Машина за кеш са!!!

                  Коментар


                  • страхотно...само 3м след като набраха 16 млн лв от борсата връщат обратно на акционерите 10 млн. или 2/3.
                    Разбирам, че ситуацията с Украйна им осуети плановете да се развиват там, но ако някоя компания спре развитието си поради ограничаването на един пазар, то едва ли има голям потенциал където и да е!
                    Прилича на отчаян опит да подкрепи цената...
                    Last edited by the prophet; 03.06.2022, 23:22.

                    Коментар


                    • Компанията връща над 50% от печалбата си на инвеститорите



                      money.bg
                      "Телематик Интерактив България" АД разпределя над 10 млн. лв. дивидент на първото общо събрание

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Ж. Нетна печалба за периода 6567
                        Консолидацията добавя 500 хил. печалба и 1 милион приходи.

                        Коментар


                        • Ж. Нетна печалба за периода 6567

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

                            Подиграваш ли се с туземците инвеститори на бфб!?
                            Аре спрете се малко с невиините манипулацийки. Вчера цял ден тоя шит беше под 47.
                            Подобно на други шитове, които ей сега започнаха да се състезават да предлагат дивидент в акции, Досега всички спаха а сега изведнъж се надпреварват кой повече да даде. Баси и ренесанса... - хрс, бсе. телематик, софком, ....айде и по-читави дружества да се включат ако може. Играйте си го тоя шит и на 47 ако искате, но не манипулирайте с невинни подмятания. Грозно е за хората, които са отдавна на бфб и има обратен ефект!
                            По-отдавна от теб съм на БФБ ми се струва..... а и под 47 минаха мижави количества.... поне за моя портфейл са такива.... така че не се прави на много умен....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                              Дооълних днес. Мисля, че има още за продаване, но и аз имам да пълня още и е хубаво ако е под 47. Таргет до края на годината 60-65 лв. + 2.35 лв. дивидент. Успех на всички колеги!
                              Подиграваш ли се с туземците инвеститори на бфб!?
                              Аре спрете се малко с невиините манипулацийки. Вчера цял ден тоя шит беше под 47.
                              Подобно на други шитове, които ей сега започнаха да се състезават да предлагат дивидент в акции, Досега всички спаха а сега изведнъж се надпреварват кой повече да даде. Баси и ренесанса... - хрс, бсе. телематик, софком, ....айде и по-читави дружества да се включат ако може. Играйте си го тоя шит и на 47 ако искате, но не манипулирайте с невинни подмятания. Грозно е за хората, които са отдавна на бфб и има обратен ефект!
                              търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                              Коментар


                              • Дооълних днес. Мисля, че има още за продаване, но и аз имам да пълня още и е хубаво ако е под 47. Таргет до края на годината 60-65 лв. + 2.35 лв. дивидент. Успех на всички колеги!

                                Коментар

                                Working...
                                X