IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
    4,4 пъти презаписване. В компания без история, с неясен бизнес модел и прочее... Чудя се на акъла на тоя народ дето толкова смело си бута парите в ръцете на непознати хора... Думичката ИПО не е магическа и не гарантира печалба. Аз дори и не се изкушавам за подобни "инвестиции".
    Успех на участниците все пак!
    Магическа е и 2007 е на хоризонта, а знаем какво следва след 2007, нали? Участвах за бързи 10-20% - щом стадото иска да си дава парите, кой съм аз, че да го спирам
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • числото, ах числото е на място последно подредено в портфейла, прецакано с делителя...

      Коментар


      • Дроновете са нещо много модерно и харесвано, а особено ако са динамични си става 'яката работа' погледнато отвсякъде.
        Ако някой направи стартъп за разработка на ракети си мисля, че презаписването ще е поне 10 пъти.

        поздрави и успех на компанията и на инвестиралите тук
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • 4,4 пъти презаписване. В компания без история, с неясен бизнес модел и прочее... Чудя се на акъла на тоя народ дето толкова смело си бута парите в ръцете на непознати хора... Думичката ИПО не е магическа и не гарантира печалба. Аз дори и не се изкушавам за подобни "инвестиции".
          Успех на участниците все пак!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

            То вече го пише- сумата заложена/4,41112 и си готов

            -пп. само при мен ли е блокирал инфостока на сделките по Дронамикса?
            Не.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
              3.4 пъти презаписване по мой сметки
              То вече го пише- сумата заложена/4,41112 и си готов

              -пп. само при мен ли е блокирал инфостока на сделките по Дронамикса?
              Last edited by inta53; 02.12.2021, 15:31.

              Коментар


              • 3.4 пъти презаписване по мой сметки

                Коментар


                • Честито на участващите ! Още една нова акция ще се търгува.
                  мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Харизматични брадатковци, доста интерес са предизвикали!
                    Очаквах 2-3 пъти.
                    Такова ИПО май от много години е нямало

                    Коментар


                    • Харизматични брадатковци, доста интерес са предизвикали!
                      Очаквах 2-3 пъти.

                      Коментар


                      • Съобщение от БФБ (Прессъобщение от БФБ)

                        02.12.2021 14:30:04 (местно време)

                        София, 2 декември 2021 г. – Първичното публично предлагане на Дронамикс Кепитъл направи фурор! Специално създаденото дружество, което ще инвестира в компанията за карго дронове Dronamics набра максималните почти 6 милиона лева. Близо 4,5 пъти бяха презаписани акциите на дружеството по време на аукциона днес.

                        „Инвеститорите подкрепиха бъдещата промяна в световния бизнес модел на въздушния превоз на товари, която ще дойде на крилете на Dronamics.”, коментира доц. д-р Маню Моравенов, изпълнителен директор на БФБ.

                        Борсата допусна до търговия временна емисия акции, издадена от Дронамикс Кепитъл с цел осъществяване на първично публично предлагане на 5 334 081 бр. акции. Това е #6 успешно IPO на beam за тази година.

                        Коментар


                        • Вече го сметнах през поръчките които излизат 2267=10 000
                          4535=20 000 и през други се вързва на 4,4111 някъде там

                          Коментар


                          • Има много нови бикове. Все ще вземат и от някоя друга компания.

                            Коментар


                            • Ако не беше пропорционално, щеше да е около 2 предполагам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

                                1 129 сделки

                                ууаауу

                                Коментар

                                Working...
                                X