IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Да, знае - разни паразити ще ви лапнат сега паричките с мазни приказки, накрая двата брадати братя ще обявят фалит и кой откъде е.
    Аз се чудя как цяла година толкова балъци се вързаха - за целият БИЙН говоря, лещерко и всичко т.н. РАСТЕЖНО.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
      "Дронамикс" е призьор за иновация за тази година и се характеризира с нишов футуристичен бизнес, с предстоящи държавни договори и оперативна линия с Австрия."

      Диляна Тодорова, Експат асет мениджмънт


      Някой знае ли за какво става въпрос?

      Може мажо да ни каже?
      Да, знае - разни паразити ще ви лапнат сега паричките с мазни приказки, накрая двата брадати братя ще обявят фалит и кой откъде е.

      Коментар


      • "Дронамикс" е призьор за иновация за тази година и се характеризира с нишов футуристичен бизнес, с предстоящи държавни договори и оперативна линия с Австрия."

        Диляна Тодорова, Експат асет мениджмънт


        Някой знае ли за какво става въпрос?

        Може мажо да ни каже?
        Last edited by Yori; 07.01.2022, 15:49.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

          В момента оценката на нашата също е повече от "ДВА ПЪТИ" спрямо ИПО-то си,и то само на дъщерната си компания .......на конкурентите колко пъти е?
          При нулеви приходи и текущо отношение капитализация/приходи =безкрайност,
          можем да се поздравим с чудесно постижение на тази супертехнологична компания, която ще удари ФеДекс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

            Оценките, при които конкурентите им са набирали капитал са в пъти по-високи. Това бе споделено по време на презентацията. Отделно ДРОН е с 2-3 години по-напред в своето развитие от тях. Да, наистина, чакаме новините с нетърпение, но евентуална промяна на цели индустрии би следвало да се оцени на доста повече!

            Нищо на никому не препоръчвам. Бъдете здрави!

            The drone logistics industry is expected to grow up to $47 B by 2030 (Levitate Capital), the growth of the e-commerce sector and the need for next-day delivery has taken the retail sector by storm.
            В момента оценката на нашата също е повече от "ДВА ПЪТИ" спрямо ИПО-то си,и то само на дъщерната си компания .......на конкурентите колко пъти е?
            Last edited by спекуланта; 06.01.2022, 22:31.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

              Оценките, при които конкурентите им са набирали капитал са в пъти по-високи. Това бе споделено по време на презентацията. Отделно ДРОН е с 2-3 години по-напред в своето развитие от тях. Да, наистина, чакаме новините с нетърпение, но евентуална промяна на цели индустрии би следвало да се оцени на доста повече!

              Нищо на никому не препоръчвам. Бъдете здрави!

              The drone logistics industry is expected to grow up to $47 B by 2030 (Levitate Capital), the growth of the e-commerce sector and the need for next-day delivery has taken the retail sector by storm.
              В кое е по-напред, в строенето на статуи ли?
              Тоя дрон няма нито едно ново техническо решение, използва стандартни компоненти и не е стигнал по0напред от етапа на скултура.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение
                Като гледам цената на Дронамикс Кепитъл очевидно купуващите инвеститори смятат, че оценката на Дронамикс Глобъл при следващото увеличение на капитала ще е поне 265 млн.евро, което за мен е доста оптимистична прогноза. Особено ако купуващият в момента инвеститор е достатъчно голям и може да бъде допуснат да участва в бъдещо увеличение директно, а не през SAFE инструмента. Надявам се скоро да разберем тъй като 5,9 млн. лв няма да стигнат за дълго.
                Оценките, при които конкурентите им са набирали капитал са в пъти по-високи. Това бе споделено по време на презентацията. Отделно ДРОН е с 2-3 години по-напред в своето развитие от тях. Да, наистина, чакаме новините с нетърпение, но евентуална промяна на цели индустрии би следвало да се оцени на доста повече!

                Нищо на никому не препоръчвам. Бъдете здрави!

                The drone logistics industry is expected to grow up to $47 B by 2030 (Levitate Capital), the growth of the e-commerce sector and the need for next-day delivery has taken the retail sector by storm.
                Last edited by Eminem; 04.01.2022, 15:55.

                Коментар


                • Като гледам цената на Дронамикс Кепитъл очевидно купуващите инвеститори смятат, че оценката на Дронамикс Глобъл при следващото увеличение на капитала ще е поне 265 млн.евро, което за мен е доста оптимистична прогноза. Особено ако купуващият в момента инвеститор е достатъчно голям и може да бъде допуснат да участва в бъдещо увеличение директно, а не през SAFE инструмента. Надявам се скоро да разберем тъй като 5,9 млн. лв няма да стигнат за дълго.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                    Добре де. Признавам че се нагувичух яко. Ето и моите мнения - цената е точно там според мен, но би пораснсла още. Така мисля Аз. ..
                    За мен лично цената е редно да е четворка :
                    Ето и моите твърдения ( уж)
                    1-Това е уникална компания и не бива да се сравнява с Алтерко , щото при ребрандировача дето му викат някои , може да има рязка конкуренция при всеки нов продукт от Китайчетата.
                    2-- всеки да си смята и да си носи риска
                    .
                    Е ти прие за истината, точно това каквото някои ти намилаха за "ребрандировача" ??
                    Имаме чудесни инвеститори на бфб, ето затова bfb уил райз

                    Коментар


                    • Покайте се, Балонери
                      И за много години !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
                        Според мен - Балон балон балон , гранде балонеро - внимание балоне!
                        Дали ще видим Феликс Баумгартнер с рекорд в скока от балонерска височина? - предстои да видим
                        Балон, балон, обаче има още мнооого да се надува. Не е препоръка!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                          Сложна е играта на дронове, не е за простосмъртни като нас, тя е за хора с много пари, любители на екстремни преживявания
                          Добре де. Признавам че се нагувичух яко. Ето и моите мнения - цената е точно там според мен, но би пораснсла още. Така мисля Аз. ..
                          За мен лично цената е редно да е четворка :
                          Ето и моите твърдения ( уж)
                          1-Това е уникална компания и не бива да се сравнява с Алтерко , щото при ребрандировача дето му викат някои , може да има рязка конкуренция при всеки нов продукт от Китайчетата.
                          2-- всеки да си смята и да си носи риска
                          .
                          Last edited by MrSi; 31.12.2021, 11:45.
                          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                          Коментар


                          • Според мен - Балон балон балон , гранде балонеро - внимание балоне!
                            Дали ще видим Феликс Баумгартнер с рекорд в скока от балонерска височина? - предстои да видим

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от newager Разгледай мнение

                              Хаха! Да гледам Алтерко ли и да си летя в облаците, докато не ме удари гръм?!

                              Кое да гледам?
                              Сложна е играта на дронове, не е за простосмъртни като нас, тя е за хора с много пари, любители на екстремни преживявания

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от newager Разгледай мнение

                                Хаха! Да гледам Алтерко ли и да си летя в облаците, докато не ме удари гръм?!

                                Кое да гледам?
                                Ти избираш. Може на север, изток или на юг да се гледа. Аз съм слязъл от дрончето, но индиректно, през илевън се возя още.

                                Коментар

                                Working...
                                X